Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklete ilk adımım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Herkeslere Merhaba...

Motosiklet almadan önce korumaları al.Uyduk gittik,aldık.Bundan sonra da aldığım korumaları paylaşıcam.
    En önemli korumadan başladım AGV K-3 aldım.Kullananların yorumlarını bekliyorum.Boş para vermedik umarım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Boş olur mu hocam. Güle güle kullanırsın inşallah.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş olur mu hocam. Güle güle kullanırsın inşallah.
    İnşallah.Benim ilk kaskım.Test etcek motorda yok ) Burda mutlaka kullanan vardır.Rüzgar alması, ses direnci, görüş açısı, sağlamlık vs. yönleriyle değerlendirirseniz sevinirim...
    Ben bilmeden aldım.Girdim baktım,beğendim sar dedim )

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    İcinin fotosunu yuklesene, bende kabariorum ayni kaska da icini merak ediyorum. Motomaxa gidip bakmaya da useniyorum.. Sana zahmet bi iki foto ativersen?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomaxa gidip bakmaya da useniyorum..
    motomaxta agv yok müdür.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    İcinin fotosunu yuklesene, bende kabariorum ayni kaska da icini merak ediyorum. Motomaxa gidip bakmaya da useniyorum.. Sana zahmet bi iki foto ativersen?
    Kask yanımda değil.İşteyim şu an.Akşam gidince çekerim.Tam olarak istediğin iç bölüm neresi ) ???

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Hocam tam iki eline alip takmaya yeltendiginde gordugun ic bosluk, astari yastiklari falan yani tesekkurler

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Hocam tam iki eline alip takmaya yeltendiginde gordugun ic bosluk, astari yastiklari falan yani tesekkurler
    Hahaha.Çok güldüm.Kaskın iç kısmında bi sürü detay var özellikle görmek istediğin bi yeri varsa diye sordum.Fotoğrafçı kafası işte Tamam genel bi iç foto çekip yüklerim inşallah yarın...

Yokmu yav kullanan,eskiten, kızıp değiştiren ???

Aynı kasktan bende alıcam ekipmanlardan başka ne alacaksınız hocam?

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı yusufgursoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kasktan bende alıcam ekipmanlardan başka ne alacaksınız hocam?
    Eldiven, Mont, Bot, Pantolon klasik ekipman işte..Hepsini almadan,daha doğrusu önce bunları almadan üstüne oturmayacağım...

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Ben K4 evo kullanıyorum. KAbuğu farklı sanırım. İç dizayn vs aynı (yanılıyo olabilirim). Fena bi kask değil ben beğeniyorum. İçinin pedleri çıkıyor. Yüksek hızda biraz sesli. verdiğimiz paraya değer bence.

Söylemeden geçemiyeceğim ama keşke en son kaskı alsaydınız malum ömürleri var bunların. Mont,eldiven,pantolon, bellik vs alsaydınız daha iyiydi.
    4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHU TAŞIR

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı VOLkann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben K4 evo kullanıyorum. KAbuğu farklı sanırım. İç dizayn vs aynı (yanılıyo olabilirim). Fena bi kask değil ben beğeniyorum. İçinin pedleri çıkıyor. Yüksek hızda biraz sesli. verdiğimiz paraya değer bence.

Söylemeden geçemiyeceğim ama keşke en son kaskı alsaydınız malum ömürleri var bunların. Mont,eldiven,pantolon, bellik vs alsaydınız daha iyiydi.
    K-4 evo daha iimiş evet.Onu almak istedim ama elinde bana uyan bedeni yoktu alamadım.Kaskı gerçekten almaya niyetli olduğumu anlayınca iide bi indirim yaptı kandırdı beni.Kısmette bu varmış...

Doğru söylüyorsunuz.Kaskların ömrü olduğunu satış elemanı alırken söyledi.İçindeki imal tarihini gösterdi.2013 5. ay üretimi aldığım kask.Yani son üretimmiş benim kaskım.6 ay geçmiş ama olsun uzunca bi zaman var daha.Bu hafta sonu kullanmaya başlıyorum,eğitimim başlıyor...

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaç lira bu kask ?

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç lira bu kask ?
    199 euro etiketi var 200 değil )

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Hocam 4 gündür foto atcan daa 5dakikanı ayırırsan memnun olurum, şimdiden teşekkürler.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Hocam 4 gündür foto atcan daa 5dakikanı ayırırsan memnun olurum, şimdiden teşekkürler.
    Aklımda.Kardeşim fotoğraf makinemi almış.Akşam telefondan çekip atarım artık...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı kask bende var, çok ekstra bir kask değil.Yere düştüğünde 3 kere sekmesi biraz şüphe düşürmüştü içime.
    Ama test ettim, başınıza tam oturuyorsa orta şiddetli kazalara kadar ağrısız acısız iş görüyor :D
    Aerodinamiği, havalandırması başarılı. Konforu güzel. İlk başlarda hiç buğu yapmıyor fakat kullandıkça rahatsız etmeyecek boyutta bölgesel buğulanmalar olabiliyor. Dış görünüşe bakarsak bana göre agv en iyisi... Ama aynı parayı k3'e verir miyim? Zor

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kask bende var, çok ekstra bir kask değil.Yere düştüğünde 3 kere sekmesi biraz şüphe düşürmüştü içime.
    Ama test ettim, başınıza tam oturuyorsa orta şiddetli kazalara kadar ağrısız acısız iş görüyor :D
    Aerodinamiği, havalandırması başarılı. Konforu güzel. İlk başlarda hiç buğu yapmıyor fakat kullandıkça rahatsız etmeyecek boyutta bölgesel buğulanmalar olabiliyor. Dış görünüşe bakarsak bana göre agv en iyisi... Ama aynı parayı k3'e verir miyim? Zor
    Geçmiş olsun.Kazanı anlatırmısın?Orta şiddetli kaza deyince merak ettim.Tekrar geçmiş olsun...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim. Detaya girmeden özet geçersem 60 65 gibi bir hızla arabadan sekip sola düştüm.Asfalttan ilk darbeyi omuz, ardından başım aldı. Yerde kayarken kaldırıma da vurdum başımı, kendi etrafımda bi tur atıp durdum ondan sonra. Kaskta önemli olan ''bana göre'' markadan önce başa tam oturup oturmaması.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Detaya girmeden özet geçersem 60 65 gibi bir hızla arabadan sekip sola düştüm.Asfalttan ilk darbeyi omuz, ardından başım aldı. Yerde kayarken kaldırıma da vurdum başımı, kendi etrafımda bi tur atıp durdum ondan sonra. Kaskta önemli olan ''bana göre'' markadan önce başa tam oturup oturmaması.
    Fena kazaymış.Bi daha yaşamazsın inşallah.Agv k3 korumuş kafanı.Hemde 2 defa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler