Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

akü tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    arkadaşlar akü alacamda taa 2007 den beri aynı akü motorda duruyormuş...bende sis farları radyolar bide havalı korna bağlayınca sabah ilk çalıştırmalarda 3 4 atımlık canı kalıyor
    şimdi 12 v 10ah lık akü yuasa düşünüyorum ama aynı aküyü 170 150 230 hatta 270 e fiyatları var sizce nedendir?
    ebaya baktım 64 dolar civarı ama kargo fiyatı 100 dolar...
    başka marka ve ucuza kapatabileceğimiz link olursa iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    HAZE akü işini görecektir Şarjında sorun yok ise,,,

Motosikleti
    şarjda sorun yok çalışırken ölçtüm 14.voltlara kadar çıkıyor.akü 7 senelik ve şimdi sis farları falan ekleyince sorun çıkarmaya başladı.şimdi 10 ah yerine 12 ah lık akü alsam bi sorun olurmu bence olmaz ama yinede sormakta fayda var

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    yuasa 12V 12ah akuyu 130 a almistim perpadan.. bu sene icerisinde..

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    kardeş motor akusunun tamamı çinden ithal edilmekte bak bu işi yapan bir tanıdığım aynen şunları söyledi aku çinde ürretildikten sonra 3 ay fabrikanın deposunda bekler sonra gemide 3 ay yol yapar sonra gelir gümrükte 1,5 ay bekler akabinde toptancıda 1 yada 1,5 ay bekler parakendeciye gelir şanslıysa işleri iyi ise 5-10 günde satar yani 100 dolara alacağın akude aynı 65 tl alacağın aküde aynı tavsiyem motorunun jigle sonuna kadar çek antifiriz de koy tek marşta almasada 2. de alır

Motosikleti
    Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motor akusunun tamamı çinden ithal edilmekte bak bu işi yapan bir tanıdığım aynen şunları söyledi aku çinde ürretildikten sonra 3 ay fabrikanın deposunda bekler sonra gemide 3 ay yol yapar sonra gelir gümrükte 1,5 ay bekler akabinde toptancıda 1 yada 1,5 ay bekler parakendeciye gelir şanslıysa işleri iyi ise 5-10 günde satar yani 100 dolara alacağın akude aynı 65 tl alacağın aküde aynı tavsiyem motorunun jigle sonuna kadar çek antifiriz de koy tek marşta almasada 2. de alır
    şimdi kendi aküsünü söktüm yuasa bi tarafında çin bi tarafında usa yazıyor
    konuyu ilk açtığımda sadece sabahları kaçırıyordu basmıyordu...şimdi günlük kullanımdada basmamaya başladı.değişim farz oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)