Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İstanbul'da Gazyağı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    çoğu oto san. sitelerinde var ikitellide güngören-bağcılar oto. san. de 5 tl litresi.
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

'' 41.017897, 28.967194 '' google veya yandex map a rakamları kopyalayıp yapıştırın size gazyağının yerini gösterecek.İstanbul eminönünde kantarcılar caddesinde meşhur bir toptan mangal kömürü satan dayı var bodrum katta , gazyağıda satıyor.bir kaç gün önce bende aldım.litresi 10 tl biraz pahalı ama yapacak birşey yok.başka yerde daha ucuza varsa paylaşın bilelim.Saygılar.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    http://www.firmasec.com/firma/bfbyt-benliler-akaryakit/

Kartal benliler akaryakıt shell istasyonu. Lt 3.3a almistim. Benzin bidonu gotur ya da 5tlye ordan satin alirsin.

atakan123123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 DL650 ,2015 Cbf 150
    Arkadaslar ozellikle avrupa yakasinda oturan arkadaslar.
    Buyuk cekmece mimar sinanda
    Baslangic petrol var petrol ofisi litresi 4.3tl mi ne epdk nin belirledigi gercek satis fiyatindan veriyorlar.
    Akcansa cimento fabrikasinin tam karsisina
    Ben sislide oturuyorum.
    1-1.5senede bir defa 5lt aliyorum.30k km yapmama yetiyor artiyor.
    Bazen ben gidiyorum bazen giden motorcu arkadaslarima aldirtiyorum.
    Sizde alin 5-10-15lt ese dosta gelis fiyatindan verin kendinizde yararlanin.
    En uygun orayi buldum ben.uzak ama degiyor.
    Bazen Arabayla bazen motorla gece 2de yola cikiyorum trafiksiz keyifli bir gezi yapip alip geliyorum.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ohal ve yaşanan terör olaylarından dolayı prosedür daha sıkı hale geldi. Yanınızda benzin almaya uygun bidon olmalı. Pet şişe ile giderseniz vermezler. Ehliyetiniz veya nüfus cüzdanınızi istiyotlar,tc kimlik no kaydediliyor. En son mayıs ayında aldığımda durum boyleydi, daha güncel durumu bilenler varsa eklensinler. Tüketim konusu şöyle, her 300-400 km de bolca kullanmama rağmen 12.500 km sonunda hala 1.5 litre gazyagim kaldı. Hem cok iyi bir temizleyici hemde cok uygun fiyatlı.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Şimdiye kadar kaç yere sordum yok dediler.
    Galiba tipim teröriste benziyor.
    l3v3nt bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    12.500 km de 3.5 litre gaz yağı harcadım zincir temizligi için.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motul c1 yerine ben de gazyağı kullanmayı düşünüyorum. Ufak çaplı soruyorum nerede bulunur diye. Karaköyde ufacık madeni yağ satan bi dayıda varmış, denk geldim. Fiyatını sordum 10 tl dedi, fazla geldi bana almadım. Onun dışında oto sanayilerde bulabileceğimi söylediler. İhtiyacım olduğunda daha da üzerine düşüp bulurum bi yerlerden.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    n11de 17tlye kargo bedava olarak satıyorlar.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Selamlar ben de geçen ay nalburdan temin ettim. Nalburlarda hazır plastik şişede yarım litresi 7-9 TL civarı bulunabiliyor.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kartal da yanyol , toprak yol denen yerde shell istasyonunda satılıyo litre fiyatı neyse o fiyattan alınabiliniyor, pet şişeyle alamıyosunuz , shell markette 5lt lik benzin bidonu satılıyo onla almıştım ben

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    https://urun.n11.com/bocek-zift-reci...run-P173821415

şuradan söyle gelsin hemde kargo bedava. litresi 8 liraya geliyor zaten kendin gitsen ıvır zıvır 2 litre benzin yaksan sonra 5 liradan 5 litre alsan 35 lira para yapar. Üzerine çektiğin yok kimlik miş yok petşişeye koymuyormuş ıvır zıvırı ile uğraş. Zaten bi şu benzinliklerdeki güvenlik uygulamalarını birde avmlerdeki çakıyla girememe kuralını anlamıyorum. İçeride elektrikli testere satmanı geçtim ben o çakıyı zaten içerideki mağazadan aldım arkadaş.

Motosikleti
    2008 DL650 ,2015 Cbf 150
    Alıntı atakan123123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ozellikle avrupa yakasinda oturan arkadaslar.
    Buyuk cekmece mimar sinanda
    Baslangic petrol var petrol ofisi litresi 4.3tl mi ne epdk nin belirledigi gercek satis fiyatindan veriyorlar.
    Akcansa cimento fabrikasinin tam karsisina
    Ben sislide oturuyorum.
    1-1.5senede bir defa 5lt aliyorum.30k km yapmama yetiyor artiyor.
    Bazen ben gidiyorum bazen giden motorcu arkadaslarima aldirtiyorum.
    Sizde alin 5-10-15lt ese dosta gelis fiyatindan verin kendinizde yararlanin.
    En uygun orayi buldum ben.uzak ama degiyor.
    Bazen Arabayla bazen motorla gece 2de yola cikiyorum trafiksiz keyifli bir gezi yapip alip geliyorum.
    Başlangıç petrol malesef bu şubesini kapatmış görüpte gitmeyi düşünenleri haberi olsun elimde bidonumla boş döndüm.
    Kırklareli vize şubesi var veya alomazot comdan online satıyorlar. Epdk nin güncel satış önerisi 23 tl ama malesef litresi 30-35 liralara geliyor internet siparişiyle yani kendi açımdan pahalı. mazot kullanırım daha iyi.

Gaz yağı uygun fiyatları önerilere açığım arkadaşlar almam lazım 10-20 litre neyse artık kenara stok yapacağım

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı atakan123123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç petrol malesef bu şubesini kapatmış görüpte gitmeyi düşünenleri haberi olsun elimde bidonumla boş döndüm.
    Kırklareli vize şubesi var veya alomazot comdan online satıyorlar. Epdk nin güncel satış önerisi 23 tl ama malesef litresi 30-35 liralara geliyor internet siparişiyle yani kendi açımdan pahalı. mazot kullanırım daha iyi.

Gaz yağı uygun fiyatları önerilere açığım arkadaşlar almam lazım 10-20 litre neyse artık kenara stok yapacağım
    Kartal Shell'de hala var, daha geçen gün aldım, 23TL bir fiyatı vardı, pompadan veriyorlar direk.

https://g.page/benlilerakaryakit?share

40.889343, 29.181219

Minibüs yolunda Maltepe yönünden Kartal'a giderken, merkeze gelmeden önce sağda, direk minibüs yolu üstünde.

Motosikleti
    2008 DL650 ,2015 Cbf 150
    işte bu harika teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Trendyol üzerinde abc gaz yağı diye bir firma var . 5 litresini 180 lira bandında satıyor litresi 35 liraya geliyor neredeyse iki katı. Ama benzin matematiği öyle bir bozdu ki artık pahalı bile olsa yakındaki şeyleri tercih ediyorum.
    Yolum düşerse direk pompadan doldurmayı tercih edeceğim. kaydettim teşekkürler

Motosikleti
    Artık Yok...
    Gözyağını eskiden iki zamanlı motorlara koyardık hey gidi hey

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Gazyağı yerine benzin kullanımı aynı vazifeyi görürmü acaba?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne için kullanıldığına bağlı.
    Benzin gazyağına göre çok daha çözücü bir madde, mesela zincir temizliğinde kullanmak doğru değil.
    blueway2 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motorunuzun boyalı bir kısmına değerse o benzin orada iz yapabilir. Benim eski motorumda depodan damlayan benzin siyah motor bloğunda sarımtrak bir leke bırakmıştı.
    blueway2 bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Gazyağından çok daha hızlı temizliyor ama oringlerin de canına okur. Ben ömrü dolmak üzere olan zincire kullandım ve gerçekten gaz yağından çok daha çabuk temizledi. Bu arada gazyağı da zararsız değil malum balon testinde onun da ne kadar zararlı olduğunu gördük. Mazot bence daha mantıklı bir seçim olur çözücülüğü benzin ve gaz yağından daha düşük.
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)