Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT250 Naked Km. Saatti

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,

Arkadaşlar benim Hyosung GT250 Naked Km. saati rahmetli oldu Dijital yada analog, çıkma yada kullanılmamış km elinde olan varsa beni araya bilir mi ?.. 545 660 19 03

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    öncelikle merak ettiğim, naked'lara dijital saat takılabiliyor mu? ayrıca hyosung yedek parçaları ne yazık ki kolay bulunamıyor. özellikle ikinci eli, orijinallerin ise fiyatı ciddi derecede yüksek. far, ayna, km. saati vs. kısaca tüm parçalar konusunda hyosung kullanıcıları ve elinde parça olanlar burada ufak bir oluşumla birbirlerine yardımcı olabilirler tabii konuya tam hakim olanlar da başka marka veya modellerden alternatif olabilecek parçalar konusunda fikirlerini paylaşırsa oldukça faydalı olur kanaatindeyim.
    burakragaa ve arifbayrak bunu beğendiler.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Tabi canım hyosungda nerde parça bulucan, diğer markaların üretimi türkiyede zaten. Buyur kardeş: http://www.hyosungsource.com/
    Sinan Er bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Tam aksine, hyosungda parça çok çok kolay bulunabiliyor. Yukarıda arkadaşın verdiği linkte tüm parçalar mevcut ayrıca kanuni yedek parça otomasyonundan direk siparişte verebiliyorsun. Tavsiyem iki sitede parça fiyatlarını kontrol etmen, çoğusunda hyosource ucuz ama bazen kanunide ucuz olanlarda olabiliyor. Hyosourcede türkiye kargo kısmıda oldukça basit, her imkanı tanımışlar.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elimde hyosung ön amörtisörler ,jantlar,şasi,bobinler,volan,konjektör,yakıt deposu ,alt mesnet,ön çamurluk,gergi kılavuzları ve otomatiği, exantrik mili ,şanzıman ,krank ,radyatör ,yakıt pompası ve arka stop mevcut .. ihtiyacı olan olursa fiyatlarda her türlü yardımcı olurum ,göstergeyi dün sattım

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bence sahibinden.com a bakın orda olması lazım 1-2 tane parça olarak satılan motor

merhaba arkadaşlar konu başlığıyla biraz alakasız ama merak ettiğim bi soruyu sormak istiyorum hysung gv 250 modeli enjeksiyona kaç yılında geçti alıcaksam enjeksiyonlu olanından almak istiyorumda araştırdım bulamadım bi türlü

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı batuhanyuluk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar konu başlığıyla biraz alakasız ama merak ettiğim bi soruyu sormak istiyorum hysung gv 250 modeli enjeksiyona kaç yılında geçti alıcaksam enjeksiyonlu olanından almak istiyorumda araştırdım bulamadım bi türlü
    güzel bakmamışsın demekki 2008 den itibaren enjeksiyonlu

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    bu siteyi ben de biliyorum, başka sitelerde var ancak burdan sipariş versek Türkiye'ye gönderiyorlar mı? gümrük vs. problem olduğunu söylediler y. dışı alışverişleride.

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi canım hyosungda nerde parça bulucan, diğer markaların üretimi türkiyede zaten. Buyur kardeş: http://www.hyosungsource.com/
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı hissizadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu siteyi ben de biliyorum, başka sitelerde var ancak burdan sipariş versek Türkiye'ye gönderiyorlar mı? gümrük vs. problem olduğunu söylediler y. dışı alışverişleride.
    Türkiyeye göndermeseler fiyatlar türk lirası olarak yazmazdı. Kesin konuşmak istemiyorum ama herkes her şeyi alıyor burdan, sıkıntı yaşayanı duymadım. Ayrıca kuralkan da yedek parça getiriyor ama fiyatlar yüksek olabiliyor bazen. Misal ön çamurluğum kırılmıştı, kayalar motordan sipariş ettim, koreden bayiye, bayiden kapıma gelmesi 1 hafta sürdü sürmedi

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Çinden oem göstergede getirebilirsin vites göstergeli deviri aşınca çakar yapan vites uyarı ışıkları falan 80-100 dolara harika göstergeler var hatta megelli o sitede satılan göstergelerden birini takıyor motorlarına :D Kargo ve vergi ödemiceksiniz ayrıca buda çok avantajlı dealexpress ve aliexpress önerebilecegim siteler.
    arifbayrak bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bu siteden olan TOLDA kardeşimiz motorunu PERT'E çıkartmıştı,
    ve parçalarını satıyordu...

onunla irtibata geçebilirsn sanırım...

Değerli kardeşim kaça sattın acaba?..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

nasıl ve nereden sipariş edebilirim?..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Yanlış yazmış olabilir misin?..

hyosung gt 250 r kilometre okuyucusu lazım acill mesaj atarmısınız yada mail !!! fiyatını resminide yollarsanız sevınırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)