Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SS motorlara boyun uzun diyorlar ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    İyi akşamlar.Cbr 250 kullanıcısıyım ve içimde ss aşkı anlatılamaz derecede var.Boy 1.84 kilo 82.SS motorlara boyum uzun diyorlar.Bağzı konuştuklarım seni endurocu yapalım boy pos yerinde demişlerdi.Ama bir türlü ısınamıyorum o motorlara.1 ay önce kaza yaptım.Tanıdığım bir usta bana kazadaki en önemli unsurun lastiklerden önce boy ve kilon demişti.Motoru yatırınca ayarlayamadın kendini ondan oldu büyük ihtimal ondan oldu demişti.Ne kadar doğru bilmiyorum.Ama motora kapandığım zaman ne bi yerin dışarıda kalıyor nede beni rahatsız edicek birşey oluyor.Birde kros motorlara içim gidiyor.1 seneden beri kros yarışcısı olma hayali ile yanıp tutuşuyorum ama geçti artık yaş oldu 17(kısaca yaşlandık ).Peki bu kroslarda 2 zamanlı mı 4 zamanlımı iyi oluyor,far düzeneği gösterge filan arazide bi sakatlık çıkartırmı mağlum köyde kullanmak amaçlı istiyorum.Dağ patika sürülmüş tarla anız yerlere girmeye.Kanuni ile giriyorum ama o hevesi yaşatmıyor.İyi akşamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 250 ss değil,o ustayla iletişimi kes,cross olarak,yarışlara katılacaksan 2 zamanlı,yarışlara katılmayacaksan 4 zamanlı idealdir.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    benim boy 181 kilo 93 SS kullanıyorum utanmasam küçük kalacam üzerinde sen takılma bu sözlere kullan SS

buda arkadaşın 150 cc lik mondial cross u aklında yer tutsun ve gücünü gör diye veriyorum linki

https://www.youtube.com/watch?v=Atd4Ek6itCg&feature=c4-overview&list=UUzYdyKpSG9U5--P803pbaBA

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    192yim 125cbr kullanıyorum altımda yok gibi görünüyo olabilir ama memnunum
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    2.05, 110 kiloyum 4 sene 600f kullandım sorun olmadı.

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.05, 110 kiloyum 4 sene 600f kullandım sorun olmadı.
    Abiiiiiiii

Bana şurdan sallasana 5-10cm. sana zahmet yaş 24e bastı ama hala hint fakiri gibi dolanıyorum etrafta 1.70 boyla

Şaka bir yana maaşallahın varmış seninde

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ne alaka cbr 250 ye sigmiyosan motoru birak atv sur 1.86 98 kilo cbr125
    www.erkakurye.com

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Demek Valentino Rossi'nin boyu 2 cm daha uzun olsaymis belki de pazarda limon satiyor olacakti. Hayat surprizlerle dolu. Bunu soyleyen ustana kibarca isi birakmasini teklif et kabul etmezse kufur edip kac, polisi ara, ye sev dua et... kafasi haric 17.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ehliyetin var mı ?

nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boy 181 kilo 93 SS kullanıyorum utanmasam küçük kalacam üzerinde sen takılma bu sözlere kullan SS

buda arkadaşın 150 cc lik mondial cross u aklında yer tutsun ve gücünü gör diye veriyorum linki

https://www.youtube.com/watch?v=Atd4...9U5--P803pbaBA
    İzledim abi.O motorun tasarımını seviyorum ama arazide uçarken filan 2 ye ayrılmasından korkuyorum.Mağlum bi arkadaş modial'in cub la kros parkurunda uçarken ortadan ikiye ayrıldı.Ön tekerlek, gidon fırladı gitti.2 gün hastanede yattı.Ama hem cup la uçtu hemde 2006 modeldi.Ayrılması doğal .Bide o videolardaki sen isen gitti kocaman lastik .Hem ss kullanıcam param olursada alıcam bi kros uçucam koca gün

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetin var mı ?
    Hayır yok.Zaten çoğunlukla köyde kullanıyorum.(kaza yapıp cezayı ödedikten sonra)Allah kısmet ederse tam olarak 1 senem var ehliyetimi almam için.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cbr 250 ss değildir. yurtdışında cogu ülkenin honda sayfasında sport touring sınıfındadır.
    benim boyum 185 kilomda 80
    hyosung gt250r binince sırıtmıyor
    ama cbr 250 de komik duruyorum.
    aynı şekilde 600f de boy sıkıntısı olmuyor.
    aks mesafesi kısa olan motorlarda boy uzun gelebilir.
    vfr 800 gibi sport touring melez motosikletler de deneyebilirsin bu sorununu

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    190 boyum 85 kilom var durum bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)