Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nedir Bu Motorculardaki Kapışma Sevdası

Motovento
    REKLAM ALANI
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Ne zaman ışıklarda bi motorluyla yan yana dursam hemen bi kapışma çabalarına giriyorlar. İnsanlardaki kibiri, üstünlük duygusunu anlayamıyorum. Mobilet ve Cub'lar haricinde toz yutturuyorlar zaten
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çabuk gaza gelen bir milletiz malesef

Işıklarda tarafların birinin aragazı ile hemen drag moduna geçebiliyoruz
    Chucky35 ve extra_serkan bunu beğendiler.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende sürekli toz yutuyordum. Ybr ile bir nebze de olsa kafa tutuyorum artık.
    Tabi sadece kalkışta, sonrasında toz yutmaya devam.
    dogrusukru bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yol ver gitsin...
    wolrath bunu beğendi.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Bence bu motorculara has bir durum değil toplumumuzun içinde olan birşey benim arabam absli onunki kampanalı gibi sözlerle diğer insanları küçük düşürmek istiyoruz istisnalar olabilir ama genellikle durum böyle.Motorculara gelince diğer bir motoru geçerek onu küçük düşürmek istiyoruz yani kendi kullandığımız herşey diğerlerininkinden çok farklı ve daha iyi oluyor..

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarışacak gibi ver aragazı, bakış falan at. Sonra fırlasın gitsin o sen yavaş yavaş kalk git efendi efendi Arkasına baktığında (Aynası olmadığını farzediyorum) senin yarışmadığını görünce zaten uğradığı dumur, oyuna gelme duygusu ona yeter

okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    13-14 yaşlarındayım.yolda giderken motosikletli bir abime denk geldim.biraz halhatırdan sonra '' atla okan,gideceğin yere götüreyim '' dedi.bende bindim arkasına gidiyoruz,kırmızı ışıkta durduk. yanımızda bir motorsikletli daha durdu. bunlar birkaç saniye bakıştılar ,o anda ben içimden dedim zaten '' aha ayvayı yedik'' .
    yeşil yanar yanmaz, ikiside ciiuuvvvvv. ben korkudan abiye öyle bir sarılmışımki resmen tek vucut olmuşuz..ogün okuduğum dualar sayesinde yüzüme nur indi. baktım olacak gibi değil,omuzuna dokunup '' abi gideceğim yere geldik ,beni indir '' dedim. oda yavaşladı. biz yavaşlayınca diğer motorcuda yavaşladı.birbirlerine korna çalıp selamlaştıktan sonra ,herkes kendi yoluna gitti. abide beni sağda indirdi. ( gideceğim yere daha 4-5 km vardı )

ogün dedim '' lan bu motora binenler bildiğin manyak,bidaha binersem ne olayım '' diye.
    boşuna dememişler büyük lokma ye ama büyük laf konuşma diye. şimdi motordan inmiyorum.
    sakinseytan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Alıntı okan kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13-14 yaşlarındayım.yolda giderken motosikletli bir abime denk geldim.biraz halhatırdan sonra '' atla okan,gideceğin yere götüreyim '' dedi.bende bindim arkasına gidiyoruz,kırmızı ışıkta durduk. yanımızda bir motorsikletli daha durdu. bunlar birkaç saniye bakıştılar ,o anda ben içimden dedim zaten '' aha ayvayı yedik'' .
    yeşil yanar yanmaz, ikiside ciiuuvvvvv. ben korkudan abiye öyle bir sarılmışımki resmen tek vucut olmuşuz..ogün okuduğum dualar sayesinde yüzüme nur indi. baktım olacak gibi değil,omuzuna dokunup '' abi gideceğim yere geldik ,beni indir '' dedim. oda yavaşladı. biz yavaşlayınca diğer motorcuda yavaşladı.birbirlerine korna çalıp selamlaştıktan sonra ,herkes kendi yoluna gitti. abide beni sağda indirdi. ( gideceğim yere daha 4-5 km vardı )

ogün dedim '' lan bu motora binenler bildiğin manyak,bidaha binersem ne olayım '' diye.
    boşuna dememişler büyük lokma ye ama büyük laf konuşma diye. şimdi motordan inmiyorum.
    anlamadığım yazdığın anı sen 12-14 yaşlarındayken ki bir anı ve sen şimdi büyük müsün; yoksa 13-14 yaşlarındasın şu an ve motordan inmiyor musun? :D

oto moka hırs yapan,gaza gelen insanlar basit yada ezilmiş insanlar bence.
    Gücünün farkında olan,kendinden emin olan bir insan kolay kolay gaza gelmez.
    Bu tipleri pek takmamak lazım.

okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    şuan 30 yaşındayım. benimde anlamadığım ,yazdğım yazıdan bu kanıya nasıl vardın?
    Panter38, Bugraaa ve ecz.erdem bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşver takma kafana o tarz insanların motorlarında ayna yok geriye de bakmazlar onu gaza getir yeter yarışalım falan derse piste gidelim kaybeden anahtarı bırakır bu kadar basit kimse de buna yanaşmıyor hatta milletin içinde artist biri vardı böyle ezdim

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Arabayla yada motorla pek denemediğim için bu işin bir zevki var mıdır bilmiyorum. Fakat bundan 40 sene önce yaşadığım yerde bisikletle kapışmayı pek severdik. Bisikletler aşağı yukarı aynı ayarda olurdu. Sonucu bacaklardaki kuvvet ve dayanıklılık belirlerdi. Yorulan takibi bırakınca kazanan belli olurdu. Kazanınca hindi gibi şişinirdik. Bisikletle kapışmak gibisi yok.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    hakkaten sıkıntılı bir milletiz

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    lambada kapismak isteyen olursa bende otomatikmen kapisma moduna gecerim! kacmaz abi!
    bir iki ara gaz, birazda debriyaj oyunu, sonunda da yesil yandimi arka sag ve sol kontrolu esliginde yavas usul asabice yoluma devam ederim :D
    ybalci bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Sen insanları bırak. Bi olay anlatayım. Çalıştığım mağzada bi abimiz var chopper kullanıyor ışıklarda durmuş yanına yunus polis gelmiş :D . Bir süre bakışmışlar polis demiş kapışalım mı hadi :D bide polisin artcısı var hahah polise bak. Bizim abide demiş bu motorla nereye kapışalım daha sonra r1 i alayım geleyim kapısalım ( r1 fln yok tabi :D ) polisin artcısı bilmıyormus r1 ne fln demiş one la bizi geçer mı. Yer bizi demiş :D . bi laf vardı neydi . İmam şey yaparsa cemaat ne yapardı

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Ben başka motor olmasada artçım olmadığı sürece seri kalkarım.Bu seri kalkışlarım araçları çoğu kez gaza getirmiştir
    Motorsikletlele kapışma olarak cupcı ve apaçilere karşı bilerek seri kalkar fark atarım sinir oluyorum.Ara gazlarına falan.Diğer motorlarda yavaş kalkarım bazen hızlı o anki ruh halime göre değişiyor.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    allah aşkına konuyu açan forumdaşıma seslenıyorum ısıkta durmussun yanında aragazı veriyor iki arbanın arkasını indirip kaldırıyor sana bakıs atıyor napcan mecbuuuuur
    yada arkadaşınla oturuup sohbet ediyosun iş kapışmaya geldi benim araç seninkini yer felan dedi napacan yok ben kapışmam mi diyecen çal keke çal

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah aşkına konuyu açan forumdaşıma seslenıyorum ısıkta durmussun yanında aragazı veriyor iki arbanın arkasını indirip kaldırıyor sana bakıs atıyor napcan mecbuuuuur
    yada arkadaşınla oturuup sohbet ediyosun iş kapışmaya geldi benim araç seninkini yer felan dedi napacan yok ben kapışmam mi diyecen çal keke çal
    100 cc dostum :(
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Yarış yapmaya çalışan olunca özellikle yavaş kalkıyorum. Böyle yapın, trafiği ve kendinizi riske atmayın.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc dostum :(
    Benim eski prince nin silindir, üst kapak, karbüratör ve dişlilerini değiştirdik. Tabi ben bu tür işlere karşıyım. Yeni sahibi yaptı.
    Şimdi makine bir tuhaf olmuş. Eski hantallık gitmiş. Bayağı atik olmuş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)