Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

150cc'den 600cc'e fırlayışım hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    "Zart" diye geçiş yapmışsın, yeterli tecrüben varmış. Hayırlı olsun o vakit....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kazasız belasız...

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Güzel yazı olmuş, keyifle okudum. Allah kaza bela göstermesin. Bu arada ben de Beykoz'luyum belki bir gün karşılaşırız

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni motorunuz hayırlı olsun.Motosiklet bilinci, altınızdakinin ne olduğunu bilmek ve ona göre davranmak sizi hayatta tutar ve motosikleti yanlış tanıyanların eline koz vermeyi engeller.Bu yüzden yüksek cc kullanmak bilincinde olan birisi için sorun teşkil etmez.Ama yinede kusura bakmayında bir süre ehliyetsiz kullandığınızı söylemişsiniz işte o söylem tüm o bilinçli kullanıcı imajını tamamiyle yıktı.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Herkese teşekkürler. İçimden geçenleri, yaşadıklarımı paylaşmaya çalıştım. Hepimiz motorcuyuz. Sadece motor kullanmıyoruz. Öyle olsaydı burada takılmazdık. Araçtan çok amaç bizim için motor. Bunları anlatmamın, yeni başlayacak olan ve kafasında soru işareti olan arkadaşlara yararı olur diye düşündüm.

Alıntı maxiscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorunuz hayırlı olsun.Motosiklet bilinci, altınızdakinin ne olduğunu bilmek ve ona göre davranmak sizi hayatta tutar ve motosikleti yanlış tanıyanların eline koz vermeyi engeller.Bu yüzden yüksek cc kullanmak bilincinde olan birisi için sorun teşkil etmez.Ama yinede kusura bakmayında bir süre ehliyetsiz kullandığınızı söylemişsiniz işte o söylem tüm o bilinçli kullanıcı imajını tamamiyle yıktı.
    Dediğim gibi motora bir sitem, bir hışımla aniden başladım. Mantık ile hareket ederek değil. 3 gün içinde karar verdim ve aldım. Amaç motora binmek değil, severim lan trafiğini, otobüsünü başkaldırışıydı. Sınav, randevu falan derken maalesef bir miktar zaman geçti...

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Yazı muthıs hemen hemen aynı durumu yaşamışız benımde motor tecrubem scooter la basladı , bir arkadaşım dediki o zehiri aldın artık kurtuluşun yok aynen dedıgı gıbı oldu 6 ay sonra bı bakmısım fazer 600 evet 6 aylık motor tecrubem ıle gectım 600 cc ye. hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela göstermesin.Tecrübe çok önemli ama dahada önemlisi gazı kontrol etmek...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun zezura aman diyim eğitim al şaka götürmeyecek birşey yapmışsın ve alışana kadar pek araçlara kafa tutma aslında hiç tutmaman senin yararına olur en iyi ihtimal motor az yakar cebin üzülmez

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Hayirli olsun . Benim hikayemde aynisi. Trafikte arabamda mahsur kalinca hemen ertesi gun gittim 250r aldim ciktim eve bayii getirmisti o gece catalca yoluna ciktim 150km gezeledim sonra sabah ise.....beylikduzu kagithane e5 trafigi her gun. Bu arada ehliyeti hemen aldim. Martta fazer8 alma agim
    guzel anlatim olmus sevgi ve cesaret onemli

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayırlı olsun guzel motor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    xciting250i
    Zerzura hayirli ugurlu olsun guzel bi gecis yapmisin bence senin icin suan tam egitim zamani, motora hakimsin ama yeteneklerini hep gelistirmek icin egitim cok faydali, rospa egitimi veren kuruluslari arastir bence bi selamlar

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız nice km lere.

lentini75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X CR 2015
    Yazı gerçekten çok keyifli. Motosikletten en korkan adama bile motosiklet aldırır cinsten. Bende Er-6 mı öyle çarçabuk almıştım, sizin gibi çok güzel bir iş yaptığıma inanıyorum. Hayırlı olsun, tekerimiz düz bassın.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Yazıyı okuyunca aklıma birden bi zamanlar çok sevdiğim çizgi film geldi ''Gölgelerin gücü adınaaa'' Hayırlı olsun kazasız belasız nice 60 binler

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Hayirli olsun,fazer ile butunlesene kadar cok gazlamamanizi oneririm.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanırsın inşallah.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ben de ~4 yıllık iki ybr 125 tecrübesinden sonra fz6s ye geçtim. memnunum, elim ayağım gibi kullanabiliyorum artık 34.000 küsür km ybr 125 ten sonra 2000 km de fz6 ile şu anda kendimi rossi gibi hissediyorum şaka bir yana çok şey öğrendim, progresif frenleme, kontra vs. ama önemli olan bilinçaltını bunlarla döşeyebilmek. hızlı bir geçiş yapmışsın, tez zamanda honda dan gs2 yi almanı tavsiye ederim. hayırlı olsun

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    hayırlı olsun hikayen benimkiyle hemen hemen aynı ben bi ay oldu fz6n alalı çok güzel bi makina kazasız belasız binmen dileğiyle...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)