Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondialden 2 yeni model daha

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=modeller&cl=touring

2 yeni model gelmiş. Fiyat olarak bence fazla ama genede ilk bakışta hoş makineler SD 650-T ve SD 650-S
    [Mondial Motosiklet SD 650-T]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    naked cok sekil duruyoda o fiyatı hak edıyo mu acaba zaman göstericek.. mondial destroda pek başarılı olamamıştı hararet sorunu vardı bunlarda eksıgı olcakmı acaba..

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    aynen o rakamı kimse vermez bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bu ne fidye mi istiyorlar arkadaş 20 bin nedir?

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    20bin mondial, hı hı tamam..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar biraz araştırdım ve motorlarının yapısına bakarak motoru kawasaki er6n ile aynı yani kawasakiden kopyalamışlar motoru yada klonlamışlar mı artık eğer öyle ise bu motor iş yapar en azından motor kısmı sağlamdır diye düşünüyorum fiyata gelirsek o touring modelini 16 ya verseler bence iyi satardı ama 20 olunca biraz zor naked modelide 13-14 olsa daha da iyi olurdu diye düşünüyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O paraya şunu şunu alırım diyen çok olacak o kadar para verildikten sonra orda Japon markasının ismini görmek isterim

650 cc yerine V2 silindir 250 cc enjeksiyonlu az yakan çok kaçan motosiklet getir gv 250 gt 250 gomed Bajaj pulsar tarzı İnazuma tipli fiyatınada 6 lira deme 5.999 tl de bak o zaman nasıl satış yapıyon

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    kalitede değil belki ama her nasılsa fiyatta japonları yakalamayı başarmışlar.

maliyetleri düşüremezlerse çinlilerin her bi şeyi (çok ucuza) kopyalayabileceği savı da yerle bir olur

20 bin liraya ya bunu mu alsam
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2003-st1300-temiz-sonderece-bakimli-137320500/detay
    yoksa mondial sd650 mi alsam
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1560

Şaka şaka

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    20bin mondial, hı hı tamam..
    Mondial diye verilmez. Ama CFmoto ya verilebilir (Verilir demiyorum)

fiyata gelirsek o touring modelini 16 ya verseler bence iyi satardı ama 20 olunca biraz zor naked modelide 13-14 olsa daha da iyi olurdu diye düşünüyorum
    Fiyat konusunda sana katılıyorum.

650 cc yerine V2 silindir 250 cc enjeksiyonlu az yakan çok kaçan motosiklet getir gv 250 gt 250 gomed Bajaj pulsar tarzı İnazuma tipli fiyatınada 6 lira deme 5.999 tl de bak o zaman nasıl satış yapıyon
    Mondial in yapacağı en akılcı adım bu olurdu zaten. 10 tane 650 lik satacağına 100 tane 250 lik rahat satarlardı. Destro ile olmaz 250 lik işi.

Motosikleti
    sinif atlamak istemis ama alan olur gorcez bakalim drifte ve o seri de mr mct basariliydi bi hayli kulandigim icin soyluyorum japonda yok o seride o kadar iyisi bence burda herkes bisey dicek simdi ama olsun gel gorki isin icine biraz teklonoji girince destrodaki gibi aerodinamigi radyotor boyutunu ayarliamamislardi ama hayirlisi 6 aya bi kac alan cikar .D

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bu adamlar daha fotograf cekmeyi beceremiyorlar,Nasıl olucak bu iş.

Motosikleti
    suan kanuni var bende kesinlikle soyleyebilirimki yedek parcasi veya parca kalitesi ve o parcaya istedïgi fiat berbat drifte dokunmamistim ama bendeki motorun cogu parcasini degistirdim .D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yazık lan
    flame bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok pahalı bu para verilir mi diyoruz da, 13bine satsa 13bine 650 cc motor mu olur deriz
    muhittinKaplan bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok pahalı bu para verilir mi diyoruz da, 13bine satsa 13bine 650 cc motor mu olur deriz
    Bi bitmedik la... Ne istiyoz anlamadım ki?
    muhittinKaplan bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    20 binlik touring buram buram boş plastik kokuyor,tasarım da paint terk

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    normal fiyatlar be.
    ne yapsın adam daha
    Bence touringde güzel ama yinede almam. hanımla motorla gidilmiyo. araba alcaz biz

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatta veya kalitede çok büyük sıkıntı olacağını düşünmüyorumda bunu hangi servis yapacak? hayatında 150 cc dışında motor görmemiş mondialin bisiklet tamircisinden bozma servisleri mi? eğer öyleyse 16 değil 10a verseler yine alınmaz.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz araştırdım ve motorlarının yapısına bakarak motoru kawasaki er6n ile aynı yani kawasakiden kopyalamışlar motoru yada klonlamışlar mı artık eğer öyle ise bu motor iş yapar en azından motor kısmı sağlamdır diye düşünüyorum fiyata gelirsek o touring modelini 16 ya verseler bence iyi satardı ama 20 olunca biraz zor naked modelide 13-14 olsa daha da iyi olurdu diye düşünüyorum
    Kawasakinin tarihinde ki en sorunlu 2 motor bloğundan birisi er6 bloğu Bir de adını unuttuğum bir cruiserında bayağı sorun çıkıyor...Hepten tehlikeli o vakit.Komple 1. sınıf parçalar ile üretilip(en ufak somuna kadar japon üretimi) yağ yaktırdığı motor...

Komple çin ve 650 cc üstüne 200kilo filandır şimdi bu.Tahmini 60 70hp arası güç üretiyordur.Alındığı anda yapılacak işlemler şunlar olur herhalde; komple ön arka diskler dahil fren seti,lastikler,amortisör yağları,buji ve ışıklandırma.Egsozunun çürüyeceğine inanıyorum 2.yılında filan.Hadi 125 150 hatta 250ccde hafif olduğu için frenler biraz tölare ediliyor ama 650cc 200kg motosikleti nasıl durdurucaklar inanın merak ediyorum.

Fiyatı cüzzi olsa bu kadar çemkirmem.Naked modelinde ki far ne öyle bir de...Niye bu kadar dandik gözüküyor üstüne üstlük...

Touring olan modelide çok çakma ve fiyata bakın...Aynı 150cc devasa 2006 2007 yıllarında sattıkları scooterlar gibi.Uzaktan bak burgmanin abisi gibi,bir çalışsın egzoz sesi yerine vorrrr hava filtresinin sesi.Modifiyeli civic gibi.

I ıh hiç olmamış hiiiç.Yahu azıcık uygun fiyata satın şunları.Artık herkes motosiklet ithal ediyor ve mutlaka biz gibi tanıdık motorcular var.Maliyeti vergisi ötvsi ne kadara patlar bizde biliyoruz.O fazladan 5000 lira niye var ?
    gurkantosun, dyavol-77 ve UgurCanSoylu bunu beğendiler.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)