Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Narkotik Müdüründen Mesajlar (Bilgilendirici Konu)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Youtube linkini kopyalayınca çalışmıyor. Burdan bakın.

http://forum.donanimhaber.com/m_63076931/tm.htm
    rambomert ve nietzsche bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Buyrun;

Adam çok net ve düzgün konuşmuş bravo gerçekten
    İmportant, RAMİREZ ve rambomert bunu beğendiler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    pırıl pırıl bir vatan evladı ve onun gibiler.gayretini takdirle karşılıyorum.
    RAMİREZ bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    simit satsın.

ayrıca pkk nın esrar tarlaları dediğiniz yerlerin üzerinde çok asker ekmek yemiştir. konu siyasi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

dikkate almayın beni. silinsin lütfen mesajım.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simit satsın.

ayrıca pkk nın esrar tarlaları dediğiniz yerlerin üzerinde çok asker ekmek yemiştir. konu siyasi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Adam gerçekleri anlatıyor. Buna siyasi diyorsan sen söyle doğrusu nedir?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simit satsın.

otlar yanınca ıcın gıttı sanırım
    alp_tunay bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ilk olarak neden MOTO-SOHBET başlığına açıldı anlayamadım

benim görüşüm artık Türkiye'de de esrar'ın devlet kontrolünde kullanımının ve ekimin serbest bırakması. herkes biliyor ki bu ülkede çok önemli bir kesim bunu tüketiyor. bunun çok faydaları olucağını düşünüyorum. öncelikli olarak bunlar artık para kazanamıycak. bunun dışında da devlet vergi alabilicek. zevk için kullamında da herhangi bir sağlıksak zararı yok. ayrıca bu bitkinin çok farklı kullanım alanı var.

- örnek olarak kağıt yapmak için kullanılırsa ağaçlardan 4 kat daha verimlidir.

-tekstilde iplik yapmak için kullanılır yani giysileriniz bundan yapılır.

-tuğla yapıp ev yapabilirsiniz

-besin açısından çok zengindir.

-biyoyakıt

ayrıca bağımlılık deniyor. national geopraphic'in belgeseli var açıp izleyelim biraz araştıralım bakalım nesi varmış? zaten video'da amcanın asıl söylediği para para para terör. arkadaşım derdin buysa devlet yapsın bu işi işte. zaten zamanında serbestti bu. ne oldu? para olan insanlar tarafından bu yasaklandı. (ağaç-yakıt-tekstil)

kusura bakmayın daha üzerinde konuşmak istediğim çok yönü vardı hızlı bir şekilde yazdım bu cevabı ama bir düşünüyorum acaba alkol serbest bu yasak bu daha mı zararlı diye? yaptığım araştırmalara göre yok hiç sanmıyorum.
    şimdi der burdan iki üç kişi seni esrarkeş bize iyi mi göstermeye çalışıyorsun bunu diye.. kullanmadım da kullanmıyorum da. prensip olarak. yoksa konuşamazdım burda bu kadar özgürce. işte zaten bunu sevmiyorum ya bu ülkede. kullananlardan yapanlardan ses seda yok. neden? fişleniriz ya...
    dünyada önde gelen ülkelerde çoktan tekrardan halk tepkisiyle yasallaştı bile bu. zaten eminim yasallaşsa kullanımı da düşerdi..

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    adma ii guzel video cekmıste her turlu satıyo adamlar sokakta satıyor daha otesı yok ekmek su gıbı satıla bılıyoken once sattırmamaya bakcan .

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otlar yanınca ıcın gıttı sanırım
    Sormazlarmı nerden biliyorsun sen diye . değilmi
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim görüşüm artık Türkiye'de de esrar'ın devlet kontrolünde kullanımının ve ekimin serbest bırakması. herkes biliyor ki bu ülkede çok önemli bir kesim bunu tüketiyor. bunun çok faydaları olucağını düşünüyorum. öncelikli olarak bunlar artık para kazanamıycak. bunun dışında da devlet vergi alabilicek. zevk için kullamında da herhangi bir sağlıksak zararı yok. ayrıca bu bitkinin çok farklı kullanım alanı var.

-biyoyakıt

ayrıca bağımlılık deniyor. national geopraphic'in belgeseli var açıp izleyelim biraz araştıralım bakalım nesi varmış? zaten video'da amcanın asıl söylediği para para para terör. arkadaşım derdin buysa devlet yapsın bu işi işte. zaten zamanında serbestti bu. ne oldu? para olan insanlar tarafından bu yasaklandı. (ağaç-yakıt-tekstil)

kusura bakmayın daha üzerinde konuşmak istediğim çok yönü vardı hızlı bir şekilde yazdım bu cevabı ama bir düşünüyorum acaba alkol serbest bu yasak bu daha mı zararlı diye? yaptığım araştırmalara göre yok hiç sanmıyorum.
    şimdi der burdan iki üç kişi seni esrarkeş bize iyi mi göstermeye çalışıyorsun bunu diye.. kullanmadım da kullanmıyorum da. prensip olarak. yoksa konuşamazdım burda bu kadar özgürce. işte zaten bunu sevmiyorum ya bu ülkede. kullananlardan yapanlardan ses seda yok. neden? fişleniriz ya...
    dünyada önde gelen ülkelerde çoktan tekrardan halk tepkisiyle yasallaştı bile bu. zaten eminim yasallaşsa kullanımı da düşerdi..
    Arkadaşım; Madem bu kadar zararsız bişey sen kullan bi bakalım, zararını görüyormusun. Yaşın kaç bilmiyorum ama çok yanlış tespitlerde bulunuyorsun. Yaşadığım yer sebebiyle onlarca insan tanıdım bunları kullanan. Hatta gençken ben bile kullandım. Otun kafası hiçbirşeye benzemez. Adama bi kere " Müptezel, keş, üflenti" damgası yapıştımı ne çevren kalır, ne arkadaşın, ne sosyal statün. Esrar genelinde başlaması daha kolay temin etmesi kolay bir madde. Sonrasında gelen uyuşturucudan uyarıcıya geçiş döneminin başlangıç maddesi yani. Allah korusun herkesi. Ayrıca Esrar bilinen ve kullanımı yasak olan keyif verici bir maddedir,uyuşturucudur. Dikkat et uyarıcı demiyorum uyuşturucu diyorum. Çocuğun varmı yokmu bilmiyorıum ama benim var ve İnşallah senin kafa yapında birileriyle arkadaşlık yapmaz. Alkolle kıyaslamışsın. Çok tuhaf bi karşılaştırma olmuş. Konuya dair fikrin yok hakikaten.

Aman diyorum arkadaşlar. bu forumu çok küçük yaşta arkadaşlarda kullanıyor.Kimseye yanlış örnekler vererek yanlış yönlendirmeyelim. esrar uyuşturucudur, yasal değildir, kaynağı ve neticesi terörü illegal oluşumları destekler. içinde olmayalım bunların...
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

-biyoyakıt

seni esrarkeş bize iyi mi göstermeye çalışıyorsun bunu

Şaka bir yana evet yasallaşsa kullanımı azalır gibime geliyor genelde yasak olan şeyler daha caziptir ama zararı konusunda çok masum bir şey olduğunu sanmıyorum. diğer kullanım şekilleri yakıt, tekstil vs. bunları bilmiyorumda ilaç sanayinde kullanıldığını biliyorum
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    23 senedir kullanıyorum bağımlılık yapmadı hiç.
    nietzsche ve amaninmb bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 senedir kullanıyorum bağımlılık yapmadı hiç.
    Iyiki bagimlilik yapmamis )))

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım; Madem bu kadar zararsız bişey sen kullan bi bakalım, zararını görüyormusun. Yaşın kaç bilmiyorum ama çok yanlış tespitlerde bulunuyorsun. Yaşadığım yer sebebiyle onlarca insan tanıdım bunları kullanan. Hatta gençken ben bile kullandım. Otun kafası hiçbirşeye benzemez. Adama bi kere " Müptezel, keş, üflenti" damgası yapıştımı ne çevren kalır, ne arkadaşın, ne sosyal statün. Esrar genelinde başlaması daha kolay temin etmesi kolay bir madde. Sonrasında gelen uyuşturucudan uyarıcıya geçiş döneminin başlangıç maddesi yani. Allah korusun herkesi. Ayrıca Esrar bilinen ve kullanımı yasak olan keyif verici bir maddedir,uyuşturucudur. Dikkat et uyarıcı demiyorum uyuşturucu diyorum. Çocuğun varmı yokmu bilmiyorıum ama benim var ve İnşallah senin kafa yapında birileriyle arkadaşlık yapmaz. Alkolle kıyaslamışsın. Çok tuhaf bi karşılaştırma olmuş. Konuya dair fikrin yok hakikaten.

Aman diyorum arkadaşlar. bu forumu çok küçük yaşta arkadaşlarda kullanıyor.Kimseye yanlış örnekler vererek yanlış yönlendirmeyelim. esrar uyuşturucudur, yasal değildir, kaynağı ve neticesi terörü illegal oluşumları destekler. içinde olmayalım bunların...
    daha 20 yaşındayım üniversitemde 3. yılımdayım. çevremde çok kullanan insan var ben kullanmadım nedir bilmiyorum ama evet kullananlar genel olarak hoş işlerle uğraşmıyor dünyadan soyutluyor kendilerini. keşke kullanmasalar. fakat kafası böyle yok şöyle yarışı yapmak için yazmıyorum yazımı. yaptığım araştırmalara göre yazıyorum ve yazımın sonunda dediğim gibi; yasallaştırarak tüketimi azaltılabilir. bu da farklı bir yöntemdir önüne geçilmek için. öğrenin hollanda millet rahat rahat kullansın diye mi yasallaştırdı zamanında? hayır tabiki de. diğer yazımda saymıştım nedenlerini. kullanmıyalım mümkünse fakat kullananlara da saygı duyarım herkesin kendi kişisel tercihi diyorum

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    hollanda konusu çok farklı. tek geçimi turizm olan bir ülkeden bahsediyoruz. tutmuş devam ediyor işte. hollanda' nın bunu tekrar yasaklaştırması söz konusu değil. ama arjantin' e bakın. devlet baş edemediği için eroini bile serbest bıraktı.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Kullanmıyorum. kullanana da saygı falan duymuyorum. Yasakçı zihniyete sonuna kadar bende karşıyım ama uyuşturucudan bahsediyoruz. bunun şakası olmaz. Ayrıca Hollanda acaba çok mu memnun bunun kullanımını sebest bıraktığı için? Ayrıca yasallaşırsa daha az kullanım fikrine nasıl ulaşıyorsunuz?? merak ettim.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    vay adam çıkmış adam gibi doğru olan şeyleri söylemiş, hala adama laf edenler var, nasıl bir zihniyet anlayamıyorum.
    İmportant bunu beğendi.

simbion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6n
    hollanda konusu çok farklı. tek geçimi turizm olan bir ülkeden bahsediyoruz. tutmuş devam ediyor işte. hollanda' nın bunu tekrar yasaklaştırması söz konusu değil. ama arjantin' e bakın. devlet baş edemediği için eroini bile serbest bıraktı.
    Yapma adamım Hollanda dediğin sadece turizmle geçinen bir muz cumhuriyeti değildir. unilever, heineken, philips, TomTom, ing bank gibi global ölçekteki markaların çıktığı Dünyada ihracat sıralamsında ilk 10 içinde olan 1. dünya ülkesi bir sanayi toplumu.
    Gelelim işin uyuşturucu boyutuna, Hollanda' nın PKK sorunu yok kanımca uyuşturucu serbest bırakınca bundan nemalanacak bir terör örgütü Hollanda' da olmadığı için onlar uyuşturucuyu serbest bırakarak bir çözüm bulabilir. Arjantin' de keza terör sorunu olmayan bir muz cumhuriyeti onlarında bu yönde bir sıkıntısı olmaz. Ama Türkiye olunca terör sorunundan ötürü işler değişiyor.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Devlet genelev isletince ayip degil de,
    esrar ürettirince mi ayip?
    crxforever bunu beğendi.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Cannabis/Hemp,uzun süredir,başta diabet olmak üzere,kanser,epilepsi, vs pek çok hastalığın tedavisinde kullanılır.ABD'de bazı eyaletlerde,reçete ile medical herb olarak eczanelerde satılır.Hatta bazı devlet büyüklerimizin tedavisinde kullanıldığı rivayet edilmektedir.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)