Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Cannabis/Hemp,uzun süredir,başta diabet olmak üzere,kanser,epilepsi, vs pek çok hastalığın tedavisinde kullanılır.ABD'de bazı eyaletlerde,reçete ile medical herb olarak eczanelerde satılır.Hatta bazı devlet büyüklerimizin tedavisinde kullanıldığı rivayet edilmektedir.
zaten dünyaya at gözlüğüyle bakmamak lazım ben de bunu diyorum. birisi yasak koydu diye ona direk öcü diye bakmamalısın. dünyada sadece birkaç yüz yıl önceye kadar güneş bizim etrafımızda dönüyor deniliyordu aksini iddaa edeni asıyorlardı yani.
yaptığım araştırmalarda da gördüm ki

Micheal phelps (bilmemkaç tane altın madalyası var olimpiyatlardan)
Rihanna
mark zuckerberg (bildiğin herkesin girdiği facebook'u kurdu)
Steve job (apple)
Bill gates (micrasoft) ah pardon bu son üç adam üniversitede okulunu da bırakmışlardı demi.. esrarkeşler!!
Natalie Portman
Justin timberlake
morgan freeman
barack obama (bildiğin abd başkanı)
arnold schwarzanegger (california valisiydi)
ve birçok TV'de dizisini filmini izlediğin dizi sanatçısı
sürüyle ressam

bunu tüketiyordu veya hala daha tüketiyor. yani BU kadar mı kötü? bence olay insanda bitiyor. toplumumuzdaki bireyler daha İNSAN olmayı bilmezken eline böyle bir şey verirsen b--unu çıkarmayı biliyor.
tekrardan özür dilerim kimseyi özendirmeye çalışmıyorum ve içilmemesi veya denenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece birileri tarafından hatta kimin tarafından neden yasak olduğunu bilmediğiniz bir şeyi sorgulamadan öcü bu demeyin.