Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hadi beraber bir motosiklet hikayesi yazalım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    son... buldu her şey derken tam evlenmelerine mahsur görülmeyıp imzayı atarken arkadan bir sese durun bu nikah kıyılamaz çünkü siz kardeşsiniz der. baaddin bunlar filimlerde olur ben böyle şansın içine ederim derken yıllar sonra kardeşini bulmanın sevincini yaşar ve derki:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

diyecekken okşan hemşire ben burada nemotor kazası yapmış kişiler görüyorum sende seçimin yap benmi motormu der veee....

paketci03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    O da hiç biri der evin yolunu tutar ve rahat rahat uyur rüyasında okşanı ve motorunu görür okşan motoruna biner hunharca gazlar virajı alamayıp kaza eder bahattin terler içinde uyanır ve

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Ondan sonra ben nerde yanliş yaptin keşke bir seçenek yapsaydim der ve okşanın yanina gider özür diler tamam biz kardeşiz der okşanda kabullenir motorsikletini sorar o da garajda der garaja gider motoru alır satar motor tamircisine ve araba alir açar ankara havasini ve yolda bi kız görür resmen vurulmuşa döner arabadan iner numarasini ister kizda vermez oglan yalvarir nafile ve

Motosikleti
    x treme max
    radyoda sarilarin memet e denk gelir,gardaş bi guşum aydin çal da givrila givrila yilan dansi yapayim diye istekte bulunur..(bu sabah işe giderken duydum çok güldüm

Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    Meyer kız cok zenginmiş babasının işyerleri varmiş yoldan gecen adam demiş baaddin ne baaddinde kızı takip edip evine kadar gitmiş ve adresi ezberleyip okşanin yanina gidip ben zengin olmak istiyorum hemde cok demiş

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    İşiniz gücünüz karı-kız Ne zaman açsam aynı muhabbet dönüyor

Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    Evet harbiden öyle olmuş

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Okşan biz kardeş olduğumuza göre senin baban benim babam benim babam senin baban demiş ve gerçek babasını görmek istemiştir okşanla babasının yanına giderken ne kadar zengin olduğunu sormuş baaddin gerçek babasının derdinde değil bir olur iki olur motosikletlerin peşindedir babasını gördükten sonra duygusal anlar yaşanır babası o zamanlar çok fkir olduğunu ona bakamıyacağı için evlatlık verdiğini söylemiş baaddin hiç duygulanmamış ve motor parası istemiş hayabusadan çektikleri aklına gelmiş ve artık babam zengin olduğuna göre bi s1000rr gider bana demiş ve

metin_006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100ugk + jawa cz180
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüsniye dedi. Fişek hüsniye derler bana peki nereye gidiyorsun dedi baaddine....

fişek hüsniye :D yemin ediyorum kahkaha attım ya :D

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)