Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorumun devamlı başkaları tarafından kurcalanması

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sırt çantana iple branda ve ne model kilit kullanıyosan onu attın mı tamamdır ? sadece ben mi gezdiyorum yoksa bunları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    o motorları kurcalayan bayan olsa ne yapardınız acaba merak ettim şimdi.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırt çantana iple branda ve ne model kilit kullanıyosan onu attın mı tamamdır ? sadece ben mi gezdiyorum yoksa bunları
    En mantiklisi

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Burada bir abi var 2012 gsxr600 var, adam dokunan oldugu zaman oyle bir gider yapiyor ki ben utaniyorum aslinda en guzelini yapiyor

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı merak ederim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm kesin çözüm motor gözümün önünde değilse dokununca ötüyor zaten ama gözümün önünde ise baktım biri kurcalıyor puştluğuna uzaktan çalıştırmaya basıyorum.

Geçen gün balkondayım bir aile yanaştı 3-4 yaşlarında bir çocuk ağlıyor motora bineceğim diye neyse babası diyor bizim değil yok deli gibi yırtınıyor aldı kucağına bindirdi motora bende izliyorum gaz veriyor ufaklık bastım çalıştırmaya babası aldı hemen etrafa bakıyor bağırdım uzaktan usta dedim bindir gaza bassın teşekkür etti çocukta mutlu mutlu bindi motora hiç yoktan hayıra girdim.
    korkutarak uzaklaştırmak yerine, küçük yaşta aşıladın motor sevgisini.. Tebrik ederim..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Sırt çantamda basit kumaşlı bir brandam var. Onu örtüyorum. Dikkat çekmediğinden dokunan olmuyor Alarmlı diskide hırsızlık riskine karşı takıyorum.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okul çıkışnda her almaya gittiğimde aynaları kapatılmış ve 1. vitese takılmış halde bulurum motorumu Sapığı var heralde istisnasız her gün yapıyor bunu. Birgün derse girmeyip pusuda bekliyecem bakalım kimmiş
    Muhtemelen iyi niyetli başka bir motorcudur o. Biri aceleyle geçerken çarpıp kırmasın diye aynalarını kapatıp, biri yaslanınca hareket edip devrilmesin diye bire takıyor olabilir. Şahsen ben olsam ben de yapardım
    cbr1907 bunu beğendi.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Aynen öyle bbirader.benim de başıma sürekli geliyor.gidiyorum arkadaşlara.koltuğuna,gaz pedalına,frenin diskine,lastiklere bbakıyorlar dokunuyorlar.freni ve debriyajı sıkıp bırakıyorlar.çok tartıştım bu konuda onlarla.en sonda bir daha dokunursan sizinle hiçbir yere gelmem dedim.yine dokundu kalktım gittim.1 haftadır çağırıyorlardı tamam gel dokunmıcaz diye.2 gün önce gittim dokunmadılar hiç :D
    Tutkudur Motosiklet

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    ucuz ince brandalar var pek fazla yer de kaplamıyor veya motorun sadece gidon ve selesini örtecek bir branda da diktirebilirsin o zaman millete pek cazip gelmez, alarmlı disk kilitleri de sen kurcalarsan ötüyor başkası kurcalıyınca ötmüyo gavur

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motorumu kurcalayanlara ayar olduğum kadar hayatta başka hiçbirşeye ayar olmuyorum

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı luciphere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorları kurcalayan bayan olsa ne yapardınız acaba merak ettim şimdi.
    evlenme teklifi ederim
    ben üzerimde dizlik mont yoksa yani motorun sahibi olduğum anlaşılmazsa bakıyorum ne yapıyor diye

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Cocuklara pek ses etmiorum da buyuklere elin ayaan bi rahat dursun bilader diorum, bi daha dokunmaya yeltenmiolar.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evlenme teklifi ederim
    ben üzerimde dizlik mont yoksa yani motorun sahibi olduğum anlaşılmazsa bakıyorum ne yapıyor diye
    kız çirkinse

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Hadi otursunlar eyvallah; heleki çocuklar, bende 3, 4 yaşında çarşıdaki pizzaci motorlarına oturarak başladım bu sevdaya. Ama büyüklere ne oluyo kardeşim? Yav zararsızsan yine gel otur. Ama şu dörtlü düğmesine basmak, aynanın ayarıyla oynamak nedir? Yav adam dörtlü düğmesini açıyo, bende trafikte sinyal veriyorum diye dörtlüleri yaka yaka gidiyorum. Inince fark ediyorum hep.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız çirkinse
    ne yapalım kaderimiz böyleymiş deyip kabullenecez
    motorla ilgileniyo daha ne olsun....
    benim motora gürcistanda kızlar baya ilgi gösteriyor bizzat bir arkadaşın klesinde gördüğüm için biliyorm.
    Gürcülerin dilinde Kle çok değişik bi anlama geliyor(muş) bi artvinli abi dedi

Arda1414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Hummer 500 Long, (motosiklet yakında)
    Sitede benim atv ye de dokunup duruyolar hani site yokuslu bi el frenini biraksa atv dumduz asagi birgun oyle bisey olacak diye korkuyorum artik lastigin arkasina bi tugla koyuyorum bide brandasini ortuyorum keyfime bakiyorum

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Alıntı hissizadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun sigortası cebimdeki 45'lik magnumdur gibi bir uyarı yazısı belki yardımcı olabilir. Olmadı 220 V elektrik verin motora dokunan zıplasın.
    http://www.resmim.org/i/1984459839.jpg
    elektrik verirken dikkat edilmesi lazım yalnız işin şakası bir yana elektrik ark oluşturursa yakıtın buharı tutuşur ve sesli bir patlamayla bütün verilen emege yazık olur sonra yapan arkadas daga tasa vurur kafayı ne yaptım ben ? diye benim başımada cok geliyor genelde cocuklar ve 20 küsür yasındakiler yapıyor bunu motorun tipi şekli hiç önemli degil her türlü yapıyorlar. meraktandır diye düşünüyorum. zaten insanın başına ne gelirse ya meraktan yada neyse :D
    Kaskını tak yoluna bak :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)