Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

vites sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    metin_006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100ugk + jawa cz180
    merhaba arkadaşlar. debriyajlı 100cc lik motorumla düzde 1 - 2 - 3 viteslerde kalkış hız devirlenme çok güzel oluyor. 3 vites te 80 yapıyorum daha sonra 4 e atınca motorda bi düşüş oluyor hemen 70 e çekiliyor sonra gazı ne kadar açarsam açayım hiç bi tepkilenme olmuyor. hafif rampa aşa olursa 4. vitesde 80 diyor. devir saatide devirlenmiyor. bu bi sorun mudur yoksa geneli bu şekildemidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum motorun 100 cc yanı 97 cc sılındıre sahıp,
    o hız yeterınce normaldır,
    cok zorlama motoru dha fazla üzme,
    oda seni üzmesin...

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    100 cc motordan ne gibi bir hız ve performans bekliyorsun ? 100 cc lik motor 130 mu yapsın ? 125 cc al 120 125 arası yap.
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Alıntı Ahmet_Tascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc motordan ne gibi bir hız ve performans bekliyorsun ? 100 cc lik motor 130 mu yapsın ? 125 cc al 120 125 arası yap.
    dayı anlamadıgım 150 lik kuba senin deyimine göre 170 i görürse ? neden 100 lük motor 130 yapamasın. ? 125 cc 120 125 arası peki neden 150 lik kuba 170 ? alt tarafı 25 cc var arada

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Alıntı Serzenish03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayı anlamadıgım 150 lik kuba senin deyimine göre 170 i görürse ? neden 100 lük motor 130 yapamasın. ? 125 cc 120 125 arası peki neden 150 lik kuba 170 ? alt tarafı 25 cc var arada
    Usta 170 ne zaman dedim ben ? http://www.motosiklet.net/forum/moto...oplanalim.html

linkteki konuyu komple oku beni tek tek yazmakla uğraştırma.benim motor uzun tünelde 160 a kadar gider.düz yolda 125 i geçmiyor.yazın antalya da dal kıpırdamaz sıfır rüzgar.düz yollarda maximum hızlara ulaşmak çok kolay.oku konuyu.ben orada servisin dediğini yazdım ama 170 inanmam da 160 a kadar o tünelde çok rahat gider.
    Tutkudur Motosiklet

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Anlamıyorum millet 250likleri zorluyo 160-170 zor yapıyo elin 150liği nasıl 160 yapıyo :D İbresi oynanmış olabilir mesela cubların öyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Usta 170 ne zaman dedim ben ? http://www.motosiklet.net/forum/moto...oplanalim.html

linkteki konuyu komple oku beni tek tek yazmakla uğraştırma.benim motor uzun tünelde 160 a kadar gider.düz yolda 125 i geçmiyor.yazın antalya da dal kıpırdamaz sıfır rüzgar.düz yollarda maximum hızlara ulaşmak çok kolay.oku konuyu.ben orada servisin dediğini yazdım ama 170 inanmam da 160 a kadar o tünelde çok rahat gider.
    Hocam sana bi şey diyimmi Senin motor düz yoldada 125 i görmez. Çek videosunu yükle youtub a Görelim. Birde o tünel dedigin yerde giderken çek videosunu. Ben şahsen xcg de kullandım arkadaşımındı. Hiç de dedigin gibi bir motor degil. Şundan bi o kadar da eminim ki egerki dediklerinde dogruluk payı yok ise benim cup'u bile geçemezsin. Çünkü arkadaşımın xcg 110 u zor görüyor. youtbdan araştır benim motoru.

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Alıntı Chucky35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamıyorum millet 250likleri zorluyo 160-170 zor yapıyo elin 150liği nasıl 160 yapıyo :D
    İbrenin yalancısıyım.benim net gördüğüm hız 135
    Tutkudur Motosiklet

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Belkide doğrudur ama saçma gibi ibre yanıltıyo olabilir )

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Hocam sana bi şey diyimmi Senin motor düz yoldada 125 i görmez. Çek videosunu yükle youtub a Görelim. Birde o tünel dedigin yerde giderken çek videosunu. Ben şahsen xcg de kullandım arkadaşımındı. Hiç de dedigin gibi bir motor degil. Şundan bi o kadar da eminim ki egerki dediklerinde dogruluk payı yok ise benim cup'u bile geçemezsin. Çünkü arkadaşımın xcg 110 u zor görüyor. youtbdan araştır benim motoru.
    Birader senin o arkadaşının cg ölüymüş o zaman.onu parçalayıp hurdacıya satsın demirlerini.125 görmez diyorsun.buna her türlü idda ya girerim emin ol.altım daki motorun ruhsatını ortaya koyarım bu kadar basit ve net.senin cupu geçmezmiş lafa bak.lan ybr yi alıyorum sen ne cupundan bahsediyorsun ? seni not aldım video çektiğim gün sana atıcam 125 i düz yolda rüzgara karşı görüyormu görmüyormu.o zaman gel bir daha konuşalım....
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Birader senin o arkadaşının cg ölüymüş o zaman.onu parçalayıp hurdacıya satsın demirlerini.125 görmez diyorsun.buna her türlü idda ya girerim emin ol.altım daki motorun ruhsatını ortaya koyarım bu kadar basit ve net.seni not aldım video çektiğim gün sana atıcam 125 i düz yolda rüzgara karşı görüyormu görmüyormu.o zaman gel bir daha konuşalım....
    tamam çek koy senin yaptıgın hızın 10 fazlasını cupla yapamassam bende ruhsatımı parçalar atarım.

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    tamam çek koy senin yaptıgın hızın 10 fazlasını cupla yapamassam bende ruhsatımı parçalar atarım.
    100 lük motorla 150 lik motoru karıştırıyorsun.benim motorum düz yolda 120 125 net görüyor.telefonu ibreye hedefli olarak kurucam gör bak düz yolda nasılda ibre 125 e geliyor.yalan yok rüzgarda 120 125 geçmiyor.yazın antalyada bu motor uçuyor.o RUHSATI PARÇALATACAM SANA.
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    100 lük motorla 150 lik motoru karıştırıyorsun.benim motorum düz yolda 120 125 net görüyor.telefonu ibreye hedefli olarak kurucam gör bak düz yolda nasılda ibre 125 e geliyor.yalan yok rüzgarda 120 125 geçmiyor.yazın antalyada bu motor uçuyor.o RUHSATI PARÇALATACAM SANA.

100 lük motorla 150 lik motoru karıştırıyorsun.benim motorum düz yolda 120 125 net görüyor.

Dayı çok çelişkili yorumlar yazıyorsun ? Deneyek görek diyorum ben 150 lik motorla 100 lük motoru karşılaştırmıyorum. Sadece diyorum ki çok uçuyon be üstad ilk açtıgın konuda 145 -150 lerden bahsediyordun sonra 170 dedin şimdi bi 135 bi 125 diyosun karar ver artık

Motosikleti
    Kuba Cg 200

100 lük motorla 150 lik motoru karıştırıyorsun.benim motorum düz yolda 120 125 net görüyor.

Dayı çok çelişkili yorumlar yazıyorsun ? Deneyek görek diyorum ben 150 lik motorla 100 lük motoru karşılaştırmıyorum. Sadece diyorum ki çok uçuyon be üstad ilk açtıgın konuda 145 -150 lerden bahsediyordun sonra 170 dedin şimdi bi 135 bi 125 diyosun karar ver artık
    Ne demişim ibrenin yalancısıyım demişim demi ? 150 cc lik motor 170 görürmü ? kuba servisi bu motorlar 170 e kadar yapar hız endeksli bunlar dedi.ben buna inanırmıyım ? o zaman herkes satsın 250 cc lik motorlarını kuba alsın

adam servisi olduğu malı tabi ki övecek.bu konuşma burada bitsin ben sana video atıcam.
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Ne demişim ibrenin yalancısıyım demişim demi ? 150 cc lik motor 170 görürmü ? kuba servisi bu motorlar 170 e kadar yapar hız endeksli bunlar dedi.ben buna inanırmıyım ? o zaman herkes satsın 250 cc lik motorlarını kuba alsın

adam servisi olduğu malı tabi ki övecek.benim motorum rüzgarsız yolda 140 görür.şuan kış sezonundayız ona rağmen 125 i rahat görüyor.bu konuşma burada bitsin.ben sana 125 nasıl gördüğümü video ya atıcam.
    dayı servis öyle dediyse sende inanmadıysan laf kalabalıgı yapma merakla bekliyom videonu bizim afyonun kışı çok sert elini çabuk tut . Havalar iyice sogursa benden hız testi bekleme.

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    dayı servis öyle dediyse sende inanmadıysan laf kalabalıgı yapma merakla bekliyom bizim afyonun kışı çok sert elini çabuk tut . Havalar iyice sogursa benden hız testi bekleme.
    Afyonluyum biliyorum.çok kaldım -lerde.merak etme atıcam.
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Afyonluyum biliyorum.çok kaldım -lerde.merak etme atıcam.
    Sabırsızlıkla bekliyo olcam çavuş.

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Sabırsızlıkla bekliyo olcam çavuş.
    Atıcam sadıcım hadi iyi geceeler allaha emanet.
    Serzenish03 bunu beğendi.
    Tutkudur Motosiklet

metin_006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100ugk + jawa cz180
    arkadaşlar sadece basit bi soru sordum olayı hemen 100cc etmez gitmez hesabına vuruyorsunuz. başka motorları başka konularda tartışın lütfen. ben motor 100 yapmıyo gibi bir ibare kullanmadım. sadece 1 2 3 viteste giden motor 4 e atıldığında neden yavaşlar mekanik bi cevabı olmalı onu merak ettim.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı metin_006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sadece basit bi soru sordum olayı hemen 100cc etmez gitmez hesabına vuruyorsunuz. başka motorları başka konularda tartışın lütfen. ben motor 100 yapmıyo gibi bir ibare kullanmadım. sadece 1 2 3 viteste giden motor 4 e atıldığında neden yavaşlar mekanik bi cevabı olmalı onu merak ettim.
    o zman şöyle diyelim son vites hızlanma değil rahatlama vitesidir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)