Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyetsiz Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Yeni ehliyet yasası çıkarsa 50cc ye kadar olan galiba 2 sene fazladan ehliyetsiz olucaz

yani 50cc ehliyeti bi işimize yaramıcak :D:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Alıntı Chucky35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni ehliyet yasası çıkarsa 50cc ye kadar olan galiba 2 sene fazladan ehliyetsiz olucaz

yani 50cc ehliyeti bi işimize yaramıcak :D:D
    zaten ben bir türlü o işi çözemedim kime anlatsam sorsam milletin dedigi tek laf bu 50 lik motor mu varmış ?. pejolar bile 70 lik

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Benim şuan yaşım 20.bende senin dönemden geçtim.ehliyetim yok dayımın motor var.bana vermişti ehliyeti alınca sürersin diye.tabi kabul etmedim.kazanıp almadığım şeyi rahat ve keyifli süremem.
    neyse sonradan diyorum acaba caddeye çıkmasam sadece arasokaklar da sürsem polis çıkarmı çıkmaz mı.derken derken sürmeye başladım ama nasıl korkuyorum ha şimdi çıkaacak oradan çıkacak.rahat süremediğim için zevkte alamıyorum verdim geri dayıma.bu arada 12 yaşından beri motor sürüyorum.8 senelik ve son 4 senedir de aktif sürücüyüm.allahıma şükürler olsun kaza yaşamadım bu zaman kadar.yaşamadım ve allahta kimseye yaşattırmasın.
    demem o ki ehliyetini al paşa gibi bin.ben aldım ehliyetimi girdim işe çalıştım biriktirdim ilk 125 cc mondial mg classic aldım bindim bir süre zevk almadım ondan onu sattım kuba xcg 150 aldım.150 cc.bu motordan şikayetim yok bana çok rahat yetiyor.

Tekeriniz düz bassın
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    Alıntı Serzenish03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ben bir türlü o işi çözemedim kime anlatsam sorsam milletin dedigi tek laf bu 50 lik motor mu varmış ?. pejolar bile 70 lik
    Sonumuz ne olacak acaba :D ben 2014 29 Mayıs tan sonra alabiliyorum ehliyeti eğer yasa çıkarsa 2016 da alıcam saçmalık :D
    Ayağa kalk, dik dur, hakların için karşı dur. Ayakta dur, dik dur, mücadeleyi bırakma. *Bob Marley*

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Sonumuz ne olacak acaba :D ben 2014 29 Mayıs tan sonra alabiliyorum ehliyeti eğer yasa çıkarsa 2016 da alıcam saçmalık :D
    hocam vala benim bu 5. girişim. Hep saglıktan 67 den kaldım bakalım inş Kazanırım yoksa o yasa cıkarsa motoru hurdaya çıkaracagım yeniden ruhsat alıp rüşvet verip 50 lik diye yazdırcam ruhsata :D aklıma bu geliyo Yasalar bunu yaptırcak en son :D :D :D :D

Motosikleti
    hocam vala benim bu 5. girişim. Hep saglıktan 67 den kaldım bakalım inş Kazanırım yoksa o yasa cıkarsa motoru hurdaya çıkaracagım yeniden ruhsat alıp rüşvet verip 50 lik diye yazdırcam ruhsata :D aklıma bu geliyo Yasalar bunu yaptırcak en son :D :D :D :D
    Adamı yoldan çıkarır bunlar :D
    Ayağa kalk, dik dur, hakların için karşı dur. Ayakta dur, dik dur, mücadeleyi bırakma. *Bob Marley*

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Adamı yoldan çıkarır bunlar :D
    eğitim şart

Motosikleti
    eğitim şart
    Bencede ..........

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    İki sefer cevirmeye girdim 1407 tl + 1407 tl ceza ödemekten kurtulmustum

Ehliyetin olacak aga ehliyet insana güven verir
    Polislerden kacmak yok suclu gibi dolasmak yok

Polislerin yanında rahat hareket ediyorum

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    BeNde cok hevesliyim yasim 16 eylul 2014 de kadar alamiyorum ehliyetimi.. bende dusundum ehliyetsiz kullaniyim herkes kullaniyor diye bisi olmaz dedim tam ekipmanlarimla filen sonra dedim ki kendi kendime birine carpsam ehliyetim yok hersey bende patlar savunucagim yerim kalmaz.. sonra dedim aman ne kadar kalmis sunun surasinda bekle dedim bekliyorum..

Motosikleti
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BeNde cok hevesliyim yasim 16 eylul 2014 de kadar alamiyorum ehliyetimi.. bende dusundum ehliyetsiz kullaniyim herkes kullaniyor diye bisi olmaz dedim tam ekipmanlarimla filen sonra dedim ki kendi kendime birine carpsam ehliyetim yok hersey bende patlar savunucagim yerim kalmaz.. sonra dedim aman ne kadar kalmis sunun surasinda bekle dedim bekliyorum..
    Bi talihli daha :D eğer o yasa çıkarsa 2 sene A1 kullanmadan A2 alamama o zamanda beklicenmi :D

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle gereeksizlere, cevap vermeyelim...
    Bence asıl bunu yazan arkadaşı takmayalım. Genç yaşta insanın bişeyleri istemesi gayet normal. Bunu gelip burada bizlere sorması takdire şayan. ama bu arkadaşın bu cevabı forumda banlanma sebebi
    Chucky35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)