Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hakkımda şikayet varmış. Sizinde varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Merhaba arkadaşlar...
    Ben Beylikdüzü'nde kapalı bir sitede oturuyorum. Dairem 7. Katta . Bu Akşam eve geldiğimde site güvenliği hakkımda şikayet olduğunu söyledi. Hayırdır inşallah dedim. Konu şu...
    Her akşam motorumu kapalı garajda arabamın yanına koyarım, Sabah'ta hava güzelse motorla çıkarım. 1. Kattaki 4 dairenin tamamı birlikte gidip benim motorumun sabahları işe giderken çalıştırdığında çok ses yaptığını uykudan uyandıklarını söylemişler. Bide demişlerki motoru sabah çalıştırmadan eliyle dışarı çıkartsın dışlarda çalıştırdın demişler. Benim motorumun eksozu orijinal fabrikanın taktığı eksoz yani ses eksozu yapmadım zaten alalı 2 ay oldu daha. Ben borum kattaki garajdan 165 kiloluk motoru çalıştırmadan rampa yukarı nasıl çıkarayım? Sonra garajda benim de hakkım var. Sabah motor çalıştığında saat 8 oluyor işe gitmem lazım ne yapmalıyım. Beni mahkemeye verceklermiş. Kıskaçlar sizi dedim. Sitede bir tek bende motor var.
    Hepsi bir olmuşlar seni garaja sokmayız diyorlar.
    İçşnizde bu tür sorun yaşayan oldumu? İçinizde motorcu avukat varmı kanundan bahsedebilirmi? Motoru dışarı bırakma şansım yok çalınır arkadaşlar .
    Hay benim sevgili komşularım uğraşmayın motorunda zaten yeni aldım daha...
    Permatiq59 ve orhanay06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Hayatımda daha saçma şey duymadım. Biraz daha az gaz vererek çıkmayı falan dene bilemedim. Öncelikle konuşmak lazım. Anlayışlar karşılayacaklarını tahmin ediyorum. Hayır bir de 250R'ın ne sesi çıkacak ki... Ey allaam
    RODWIN250R bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    aynı şikayetle banada geldi yönetici abimiz motorunu garajda istemiyorlar dedi.. bende onların arabasını istemiyorum napıcaz şimdi ? dedim.. sonucta ortak kullanım alanı.. 29 daireden 1-2-3-4 daire sikayetciymiş orjinal egzozumdan.. gece gec gelmelerimden sabah erken cıkmalarımdan..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yapıcan motorcu ruhunu anlamayan bilemez garaj konusudan tam bilgim yok ama zamanla motora zarar verirler diye düşünüyorum kamera varsa kamera önüne koy en kötü durumda bile aynaları kırarlar böyle *bneler çok olur
    maxi97 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    işin ilginç tarafı bu şikayet mevzuu orjinal egzozlu cbf150'de oldu.. cbf 'yi satıp açık egzozlu gümbür gümbür V motor hyosung kullandım.. kimse cıtını cıkartmadı.. şimdi de cb125e kullanıyorum bu da sessiz bakalım yine şikayet gelecekmi

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Önce o apartlarmanları yapan adamı dövecesin. Şimdi bu insanlar da manyak değil, boşuna dalaşmak istesinler. Demek ki gerçekten rahatsız oluyorlar, incecik duvarlar tabi afedersin yellensen akropavic zannediliyor.
    auditore, MetinK. ve maxi97 bunu beğendiler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    insanlarla uğraşmak ne zor iş arkadaş bu yüzden ne kadar uzak o kadar iyi
    bana en yakın ev 1 km uzaklıkta ne komşum var ne dırdır eden nede şikayet eden en iyisi bu
    MotorKafa bunu beğendi.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de kötü havalarda apartmanın girişine koyuyorum. Tabi dışarı çıkarıp öyle çalıştırıyordum. Lakin Benim çıkardığım yer düz. Dışarı kas gücüyle çıkarma ihtimaliniz hiç yok mu ? Çünkü bazı ailelerin bebekleri veya hastaları oluyor onlara da hak vermek lazım :( umarım orta yolu bulur ve sorunu çözersiniz

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce o apartlarmanları yapan adamı dövecesin. Şimdi bu insanlar da manyak değil, boşuna dalaşmak istesinler. Demek ki gerçekten rahatsız oluyorlar, incecik duvarlar tabi afedersin yellensen akropavic zannediliyor.
    Izolasyon çok zayıf olduğunu tüm site sakinleri hem fikiriz. Ses yukarı mutlaka gidiyorki rahatsız olunuyor. Ancak benim motoru çalıştırmamla dışarı çıkmam 1 Dakika'dan fazla sürmüyor. Çalıştırmadan git giyorlar bana. Elde rampa yukarı 160 kg lik motor çıkaranınız varmı?

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    İlginç.... dava açsalar da kazanamazlar standart egzozlu sonuçta... başka bir sebebi vardır bu bahane gibi geldi bana

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elinde çıkar diyeni yanına çağırcan rampa başına koycan motoru vitesi de 1e al yukarı çıkarmasını istiyeceksin

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kötü havalarda apartmanın girişine koyuyorum. Tabi dışarı çıkarıp öyle çalıştırıyordum. Lakin Benim çıkardığım yer düz. Dışarı kas gücüyle çıkarma ihtimaliniz hiç yok mu ? Çünkü bazı ailelerin bebekleri veya hastaları oluyor onlara da hak vermek lazım :( umarım orta yolu bulur ve sorunu çözersiniz
    Elden çıkarmam mümkün değil . 0 kotundan 4 metre yukarı dik bir çıkışı var garajın. Rahat bir rampa değil motorla bile çıkarken biraz gazı açmasam dengemi kaybediyorum. Yarın sessiz nasıl çıkarım onu keşfetmeye çalışıcam. Bu arada giriş dairelerde 2 çocuk var 2 side okul çağında yani sabah erken ayaktalar ben 8 de çıkıyorum. Motora gıcık oluyorlar motora sorun orda ..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga şikayet edenlere topla motoru çalıştır bakın ne kadar ses çıkıyor de kendileri görsünler eğer orj sana hak verirler yoksa
    versinler mahkemeye ne hali varsa görsünler bakalım
    bu duruma elbet bi bilirkişi atanır o olayı çözer....
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinde çıkar diyeni yanına çağırcan rampa başına koycan motoru vitesi de 1e al yukarı çıkarmasını istiyeceksin
    Önce güvenliği çarıcam sabah. Dicem dostum çıkar şu aleti yukarı ben düzde binicem dicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga şikayet edenlere topla motoru çalıştır bakın ne kadar ses çıkıyor de kendileri görsünler eğer orj sana hak verirler yoksa
    versinler mahkemeye ne hali varsa görsünler bakalım
    bu duruma elbet bi bilirkişi atanır o olayı çözer....
    Bakarsın bilir kişi motoruyla gelir motorcu çıkar
    cbr1907 ve yasdal bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Kafama takilan 250cc'lik motordan ne kadar ses cikiyoki onlar duyuyor.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elden çıkarmam mümkün değil . 0 kotundan 4 metre yukarı dik bir çıkışı var garajın. Rahat bir rampa değil motorla bile çıkarken biraz gazı açmasam dengemi kaybediyorum. Yarın sessiz nasıl çıkarım onu keşfetmeye çalışıcam. Bu arada giriş dairelerde 2 çocuk var 2 side okul çağında yani sabah erken ayaktalar ben 8 de çıkıyorum. Motora gıcık oluyorlar motora sorun orda ..
    Anladım maalesef bizim apartmanda da var motora uyuz olanlar. Duran motor bile keyiflerini bozuyor. Onların kafasındaki motorcu profilini değiştirmek lazım önce

Bu olayın başka bir nedeni de dediğim tipteki insanların, çocuklarının küçük yaşta motor görüp ileriki yaşlarda heves yapmasından korkması da olabilir biz en iyisi şu motordan kolay yoldan kurtulalım iyi bir bahane bulup komşulaaarr demiş olabilirler ))
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dava açmazlarsa namussuzlar kardeş! sen canını sıkma o mahkemeden bir halt olmaz masraflarıyla beraber kabak onların başına patlar...
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç.... dava açsalar da kazanamazlar standart egzozlu sonuçta... başka bir sebebi vardır bu bahane gibi geldi bana
    Komşularıma aram iyidir benim. Bayram seyran beraberiz. Çok ses yapıyor diyorlar. Motora taktılar kafayı. Itici geliyor galiba ses bahanesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım maalesef bizim apartmanda da var motora uyuz olanlar. Duran motor bile keyiflerini bozuyor. Onların kafasındaki motorcu profilini değiştirmek lazım önce

Bu olayın başka bir nedeni de dediğim tipteki insanların, çocuklarının küçük yaşta motor görüp ileriki yaşlarda heves yapmasından korkması da olabilir biz en iyisi şu motordan kolay yoldan kurtulalım iyi bir bahane bulup komşulaaarr demiş olabilirler ))
    Iki aydır bu motor ses yapmadıda bugün mü yaptı. Motorcu profili bizim sosyeteyi bozuyor

Motosikleti
    henüz yok
    abicim imkanın varsa 1000RR kullan bir kaç günlüğüne ara gazı falan ver biraz yüksek devir kullan sonra Yönetici abi gelir. -Kurban oluyum diğer motorla gel ben 5 kat iken yataktan hopluyorum olmuyor böğle.

gibi kelimeler kullanır şikayetci olma gibi bir şansları yok olsalar bile bi sonuç alamazlar
    RODWIN250R ve cbr1907 bunu beğendiler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle komşu adama zorla makine aldırır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)