Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

why we ride belgesel

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agalar benmı körüm yoksa gozumdenmı kactı cozemedım 2dk fragman dısında fılmın lınkını goremdım ben varsa bı lınk paylasıverın bı ızlıyelım neymıs ne degılmıs
    evet bende bulamadım torrent olarak bulabilirsiniz şuanda indiriyorum 1080p

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    arkadaşlar çeviriyi ben yaptım ama hayatımda ilk defa film çevirisi yaptım. Biraz ruhsuz oldu açıkçası. Çevirmenlik basbayağı bir meslekmiş onu öğrendim
    Biraz da imla hatası vs yapmışım. Bugün onları da düzeltip altyazıyı tekrar yükleyeceğim. Altyazıya imzamdaki blogdan ulaşabilirsiniz.
    safakk, ake, CANER1405 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı smiles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu filmi izlerken, Amerika'da sosyal hayatın ne kadar önemli olduğunu, çoluk çocuk, nine, dede, baba, anne hepsi bir kültürün nasıl özümsendiğini, insanın içini güzellikler ile doldurmasının ne kadar önemli bir olgu olduğunu göreceksiniz. Bizde lüks olanın onlar için normal olduğunu, bizde gösteriş olanın onlar için kültür olduğunu, özgürlük denilen şeyin bir yerden bir yere gitmek için ulaşım aracına sahip olmakla, arabaların arasında slalom yapmayla, manyak gibi hızlı gidip tek teker yapmayla sınırlı olmadığını göreceksiniz.
    Bu filmi beğenenlere bir de "Stories of Bike" serisini tavsiye ederim.

Özenmek ve öykünmek kötü bir şey değildir. Bu sizin komplekslerden arınmış olduğunuzu gösterir. Çıtamızı yükseltmemize yardımcı olur. Algılarımızı açar. Neden bizde böyle değil diye sorun bence; bir zarar gelmez.

Küçük bir alıntı ile bitireyim:
    "Baktığını görmek, anlamak, hissetmek ve yorumlamak bir kültür işidir. İnsan olmanın ilk koşulu eğitilmiş olmaktır. Eğitim bilgilendirir.
    Bilgilendikçe de baktığımızı görebiliriz."
    Goethe’nin şu sözünü alalım: “Ne bilirsek onu görebiliriz.”
    İnsan bunları izledikçe ya da yurtdışına seyaht ettikçe, bu ülkede aslında yaşamamız gereken koşulların ne kadar altında bir hayat yaşadığını anlayıp, morali bozuluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kere izledim. Birisi tek başıma, diğeri de eşime çevirmek içindi. Durdur devam et çevirmeye uğraş biraz eziyetli olmuştu. Alt yazıyı hazırlayanların emeklerine çok teşekkürler. Harika bir hizmet. Bugün bir de Türkçe alt yazı şerefine izleriz artık.

Chopper motosiklet modifiye dükkanı sahibi Keith Code'un şu sözünü hatırlıyorum. "Bir öğrenci vardı. 20 yılllık tecrübesi var. Demişti ki 'Ben 20 yıl tecrübem olduğunu sanıyordum. Oysa 1 yıllık tecrübeyi ben 20 kere tekrar etmişim.'" Chopper modifiyesi eğitim ister öyle ben çok tecrübeliyim demekle olmaz o işler mal gibi modifiye etmeye devam edersiniz diyor burada Keith Usta.
    Keith Code, Twist of the Wrist'in yazarı ve California Superbike School'un kurucusu.
    Burada bahsettiği chopper modifiyesi değil de, motosiklet kullanmayı öğrenmek, viraj almak vesaire olsa gerek.
    smiles ve braveguy bunu beğendiler.
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    arkadaşlar filmi motosiklet camiasından bazı arkadaşlar online film izlenen yerlere yüklemişler ama altyazıdaki imzayı silip kendi imzalarını koymuşlar. e ne yapalım hırsızlık bu milletin en büyük değeri bir iki saniye orada duran ismimiz batmış gözlerine oysa ne kadar berbat olsa da çeviri iki hafta falan sürmüştü

neyse bir dahaki sefere onalr çevirir biz çalarız. herkese bol seyirler.
    tinerci, smiles, selsa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar filmi motosiklet camiasından bazı arkadaşlar online film izlenen yerlere yüklemişler ama altyazıdaki imzayı silip kendi imzalarını koymuşlar. e ne yapalım hırsızlık bu milletin en büyük değeri bir iki saniye orada duran ismimiz batmış gözlerine oysa ne kadar berbat olsa da çeviri iki hafta falan sürmüştü

iyilik yap, denize at phradrel...

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çeviriyi ben yaptım ama hayatımda ilk defa film çevirisi yaptım. Biraz ruhsuz oldu açıkçası. Çevirmenlik basbayağı bir meslekmiş onu öğrendim
    Biraz da imla hatası vs yapmışım. Bugün onları da düzeltip altyazıyı tekrar yükleyeceğim. Altyazıya imzamdaki blogdan ulaşabilirsiniz.
    çok sağolun çeviri için, ne zamandır ben de merakla bekliyodum biri çevirse diye, sayenizde izleyebileceğiz şimdi, tekrar teşekkürler
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200

olsun hocam biz biliyoruz senin yazdığını, emeğine sağlık bu sektörde hep oluyor bunlar

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Benim izlediğimde çeviri TheChucky diyor du ama o sizmisiniz bilmiyorum

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    ellerine sağlık kardeşim sayende keyifli bir seyir oldu...

Motosikleti
    Nc750x
    arkadaşlar filmi full izle de altyazılı var izleyin çok güzel güvenli sürüşler

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper olmuş bi iş.sizden birileri, sizin yerinize anlatıyor o aynı hiscikleri...
    çevirenin de canına sağlık bu arada

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce seyrettim , acayip bi belgesel olmuş ya, motosikletle ilgili tüm hislerinizi bulacaksınız, izlemeyenler mutlaka izlesin
    Türkçe çeviri için de çoooooooooooook teşekkürler phradrel tekrardan

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Protez bacaklarıyla motora binen sürücüyü seyrederken.....ne bileyim, çok iyiydi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    şöyle öne çıkarayım da,izlemeyenler görsün
    Enes Bakır bunu beğendi.

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle öne çıkarayım da,izlemeyenler görsün
    Çıkar hocam çıkar adamlar çok güzel işler yapıyor herkes görsün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tekrar izledim, hiç izlememiş gibi aynı tadı verdi

https://filmakinesi.com/why-we-ride-...-izle-fm1.html
    bdrhngvnc ve Thesinner83 bunu beğendiler.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    ben bunu nasıl olmuş da izlememişim. Vandamme sağolsun görmemi sağladı. En kısa sürede izleyip açığı kapatıyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dünya turu yapan adamdan sonra sı gerçekten bi yerlerde de benden mi bahsediyor diye düşündüm
    sanırım benim böyle bi tura çıkma zamanın geldi
    ama bu memlket şartlarında karadenize gidersem büyük iş yapmış olurum

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)