Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2.El motor aldım çalışmıyor! yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne marka ne model var birader biraz aç konuyu, sorup kaçma yahu!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Elektrikli Bisikletlere ne zaman MOTOSİKLET denmeye başlandı?

Neymişki bu 15.000Tl Masrafı varmış cc (WATT Olması gerek) Garip Durum

Hukiki Yönden Hiç Bir Şansınız yok. Dava Açsanız bile karşı tarafın lehine sonuçları 2. el Alırken Sadece motosiklet veya araba için değil Neyse Alınacak olan o işin ehli olan ustayı yanımıza alıpta gitmek lazım. Geçmiş olsun.
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    papazkemal ve alemdar2442 bunu beğendiler.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Arkadaş elektrikli tramvay almış galiba..
    amaninmb, Matasah ve papazkemal bunu beğendiler.

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    nasadan 2.el mi hacı(bu mu ölmediğini iddaa ediyor.(CMYLMZ))
    papazkemal ve cenkito bunu beğendiler.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    bu keko üzülen melek mi ne vardı hatırlarsanız şizofrenik şeyler yazıyodu o olabilir diye düşünüyorum .

mavizen ttx02. sizin anlamanız için motoru arızalı dedim. yoksa hava atmak gibi bir niyetim yok herkesin getirtebilceği sahip olabilceği bir alet değil. çok boş konuşan arkadaşlar var güzel eğleniyorlar kendi çaplarında

Motosikleti
    Cbf150
    O kadar ekonomin müsait madem bir avukata danış,
    aile avukatın çok yoğunsa!
    belediyelerin hayır çarşısında beleş avukatlık hizmetleri sunuyorlar

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    Tasini taragini al git baska yerde oyna kardesim milleti mesgul etme
    gittin m.l gibi hicbisey arastirmadan butun parani tamiri bile 15000 tutan motora bastin oylemi bizde yedik.ne yapmaya calistigin belli degil.

mavizen ttx02 demiş arkadaş.
    29.000 $ yurtdışı fiyatıymış.
    Buda videosu daha tam yaygınlaşmamış bir alet ve arkadaş buna sahip.

Bari biraz usturuplu salla.

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    arkadaşıda anlamak lazım dükkandan bir motor aldım herşey tam mı trafige cıkması için dedim herşey tam dediler motoru almadan ruhsatı vermediler bana once nüfus cuzdanımı aldılar o sırada kendine kask sec filan derken nufuz cuzdanını fotokopi filan cekmişler o sırada içeri girdim motoru bana verdiklerine dahil bir kağıt verdiler araç sahibinin adını soyadını telefon numarasını verdiler ara ustune al dediler motorun anahtarıyla beraber ruhsatı verdiler bende o sırada yanımdaki teyzemin ogluyla konusuyordum notere gidip alalım motoru diye sonra araç sahibini aradım adam bana başka şehirde oldugunu soyledi bende o sırada ruhsata baktım ve aracın muayenelere girmedigini gordum adamı tekrar arayıp soyledim adam yapacak birsey yok senelerdir yatan motor dedi km bak anlarsın zaten dedi km saati 3242 yi gosteriyodu dukkana gittim tekrar adam bizlik bir işin kalmadı sana kagıdı verdik dedi sonra once laf dalaşına girdik sonra polisi cagırdık polis yapacak birsey yok imzayı atmışsın artık dedi bende 3 aydır motoru ustume almıyorum arac sahibinede soyledim ya bunun muayenelerini yaptıracaksın yada motoru ustume almam cezalar sana gelir motor baglanınca ceza sana gelir dedim adam yüzüme kapattı telefonu bende ne arayıp ne soruyorum beni ilgilendirmiyor bana kazık atarken hiç dusunmediler eger motor baglınırsa adam en asagı 1000 tl oder ben zaten motora 1000 tl verdim çok sinir bozucu sizden ricam dukkan dahi olsa kanmayın butun belgeleri kontrol edin 10 tllik birşey olsa dahi acemiligime geldi ilk kez motorsiklet aldım bu dukkanı kısaca size anlatayım kuba marka her turlu motorsiklet ve atv satan bir yer ve karsıda tamirhanesi var buyuk yer iki yerde yapacak birsey yok aman dikkat edin!

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kotucocuk13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşıda anlamak lazım dükkandan bir motor aldım herşey tam mı trafige cıkması için dedim herşey tam dediler motoru almadan ruhsatı vermediler bana once nüfus cuzdanımı aldılar o sırada kendine kask sec filan derken nufuz cuzdanını fotokopi filan cekmişler o sırada içeri girdim motoru bana verdiklerine dahil bir kağıt verdiler araç sahibinin adını soyadını telefon numarasını verdiler ara ustune al dediler motorun anahtarıyla beraber ruhsatı verdiler bende o sırada yanımdaki teyzemin ogluyla konusuyordum notere gidip alalım motoru diye sonra araç sahibini aradım adam bana başka şehirde oldugunu soyledi bende o sırada ruhsata baktım ve aracın muayenelere girmedigini gordum adamı tekrar arayıp soyledim adam yapacak birsey yok senelerdir yatan motor dedi km bak anlarsın zaten dedi km saati 3242 yi gosteriyodu dukkana gittim tekrar adam bizlik bir işin kalmadı sana kagıdı verdik dedi sonra once laf dalaşına girdik sonra polisi cagırdık polis yapacak birsey yok imzayı atmışsın artık dedi bende 3 aydır motoru ustume almıyorum arac sahibinede soyledim ya bunun muayenelerini yaptıracaksın yada motoru ustume almam cezalar sana gelir motor baglanınca ceza sana gelir dedim adam yüzüme kapattı telefonu bende ne arayıp ne soruyorum beni ilgilendirmiyor bana kazık atarken hiç dusunmediler eger motor baglınırsa adam en asagı 1000 tl oder ben zaten motora 1000 tl verdim çok sinir bozucu sizden ricam dukkan dahi olsa kanmayın butun belgeleri kontrol edin 10 tllik birşey olsa dahi acemiligime geldi ilk kez motorsiklet aldım bu dukkanı kısaca size anlatayım kuba marka her turlu motorsiklet ve atv satan bir yer ve karsıda tamirhanesi var buyuk yer iki yerde yapacak birsey yok aman dikkat edin!
    Yapacagin en iyi sey su. Su tarihte teslim aldigim, ancak uzerime alamadigim, xxx plakali motor calinmistir diye gazeteye ilan vereceksin. Kucuk bir ilan. Kayip nufus kagidi ilanlari varya oraya, Sonra ver elini hgs giseleri, eds kameralari vb. 5000 liralik ceza cikacak. Sende motoru parcalatip veya hurdaya verip kurtarabildigin kadar parani kurtaracaksin. Adam gunun birinde cezayi sordugunda, uzerime alamadigim icin calindiginda birsey yapamadim. Sanada ulasamadim. Gazeteye ilan verdim. Ne yapayim diyeceksin. Ugrassin dursun.

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    çalınırsa emin ol peşine düşmem zaten Bursa'nın en cok motor calınan mahallesinde oturuyorum asagıda 100 tl ye cup veya 5 vitesli motor alabiliyorsun polisler biliyorlar ama nedense hala vurgun yemediler muhtemelen gider oraya bakarım bulamazsamda motorumu yenisine saglık der arabamla devam ederim motorsiklet alana kadar alamazsamda canım sagolsun der motorsiklet işinden vazgecerim
    Kaskını tak yoluna bak :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)