Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hırsızlara dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    elinize büyük fırsat geçmiş ama iş polisin pusu kurmasına bakar hemen gelmesine bakar, onlar gelene kadar götürürlerdi. suç üstü olsaydı savcıda bırakamazdı.. olayın yaşandığı semt tam olarak neresi? oraya yem olarak bir motosiklet koyulup çok güzel suç üstü yapabilir polis..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

alarmlı disk kilitlerine güvenmeyin deliğe sakız yapıştırıp havlu sarınca sesi çıkmıyor.

normal alarm
    en kalınından zincir (benim aldığım zinciri yere koyup 2 kişi en büyük boy demir makası ile yüklendi 10 dk uğraştılar e son kaynakçıda oksijen kaynağı ile kestiler. )
    branda(hem dikkati dağıtır hemde kurcalanmayı engeller brandayı çıkartmadan alarm öter)
    kayar milli kilit. asma kilitlerden çok daha güvenli darbe ile açılmıyor mümkünse kale veya yuma markasını tercih edin
    okan kartal bunu beğendi.

Bende alarmlı disk kilidi var. Her gittiğim yerde takıyorum diske, az bişey titrese motor cıngar çıkarıyor orada Tavsiye ederim. Zincir ile birlikte kullanımda çok etkili oluyor.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    capa zinciri oguz abinin dedigi gibi cok saglam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    birşey soracağım. zincirlenen tekerleğin sökülmesi mümkün mü? tekeri söker zincirle uğraşmaz gibi bir durum olabilir mi?

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey soracağım. zincirlenen tekerleğin sökülmesi mümkün mü? tekeri söker zincirle uğraşmaz gibi bir durum olabilir mi?
    Yaşanmış şeylerdendir...

En güvenlisi şasi ya da eksoz manifoldu yada amortisör gibi zor ya da tekerleğe göre daha fazla uğraştıracak noktalardan bağlamak.

Mümkünse bir yerine iki zincir.

Grade 80 ya da grade 100 zincirler daha dayanıklı. Makasla kesilmesi oldukça zor.
    Dolayısıyla, sağlam bir kilit de olmazsa olmaz...
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    grade 80 zinciri karaköyden bulabilir miyim? Bir de bunların dışına bişey geçiriyor musunuz? (hortum, bez kılıf vs) çıplak olarak takarsak motoru çizmez mi

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grade 80 zinciri karaköyden bulabilir miyim? Bir de bunların dışına bişey geçiriyor musunuz? (hortum, bez kılıf vs) çıplak olarak takarsak motoru çizmez mi
    Tahmin ediyorum bulursunuz. İzmir'de kolayca bulabildiğime göre, karaköy'de de bulunur.

Zincirlerimin dışına hortum giydiriyorum. Çok işlevli, sağlam dokulu ve çok katmanlı bir sürü hortum çeşidi var. Hortumdan geçirip uç kısımlarını zincir baklalarından (içine kaçmasın diye) dikiyorum, mesele bitiyor...
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ucuz atlatmışınız. Disk kilidi (alarmlı) 40-50 tl fiyatı var kullanıyorum bide sağlam bi halat alırsanız iyi olur.
    ilk yağmurda bozuldu o kilidin alarmı be kardeşim..

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Hocam sen kendınede dıkkat et . Motora alarm da takdırmayı deneye bılırsın 100-150 tl arası fln diyorum bu sistemın yanlıs hatırlamıyorsam . dokundugun an motora çiyak çiyak ötüyo. youtube'dan bıraz ızle begenırsın belkı

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alarm almak isterseniz ben 2 yönlü olanından aldım ve kullanıyorum çok işlevsel eğer bütçenize uygunsa tavsiye ederim

satomaya suç üstüde olsa salınıyorlar çok fazlada konuşup sürülmek istemiyorum ama bazı şeylere bire bir yaşadığım için biliyorum

http://www.aliexpress.com/snapshot/270837741.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)