Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan KP150 2014'te geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan kp150
    arkadaslar merhaba bende kp 150 furyasına katıldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rider09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba bende kp 150 furyasına katıldım
    Hayırlı olsun arkadaşım, hangi renk , resmini çektiysen koyabilirmisin,,,

Motosikleti
    lifan kp 150
    İyi hayırlı olsun bir kaç resim at bakalımyorumlarını bekliyoruz

Motosikleti
    lifan kp150
    https://www.youtube.com/watch?v=-fb03yZLvAM

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    En güzeli de kırmızı bence...

Motosikleti
    lifan kp 150
    Alıntı rider09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=-fb03yZLvAM
    Slm nasıl motorun beğendinmi

Ç

Motosikleti
    Artık Yok...
    lifanda nedense 250 li getirtmeyi kesdi.. bu makinenin birde ss versiyonu var. oda sanırım bu sene gelir..

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumayı taklit etmişler bu seferde.

Bana tek anımsattıgı inazuma oldu.
    Aynen banada direk inazumayı getirdi aklıma

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    2 metre olmasamda 1.95 im.bugün bağcılarda yol üstünde bir bayii gördüm lifan 150-10b ye bindim.
    Normalde gayet büyük motor ama bakın bende nasıl durmuş.

Motosikleti
    lifan kp 150
    Bu millet uçmuş lifan sitesinde 6300 küsür fiyatı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bayi bana en son 5800 demişti.

Motosikleti
    lifan kp150
    aynen bende kiloluyum ama motorda oyle sırıtmıyorum kalkıplı motor zaten o yuzden hemen aldım, ufak motorlara binince komik oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

haftasonu 300 km yaptım 100 km/h rahat göruyo zorlarsan 110-120 ye kadar çıkıyo rodaj bitince rahat çıkar diye düşünüyorum.

Motosikleti
    lifan kp 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

deneme dikkate almayın

6300 çok değil mi ya 5 bin olsa baya satar bu

CBF 150 ile karşılaştırılmıcak bir motor. İki gün öne bu adı bahsi geçen çin malı ile yaklaşık 60 km yol gitti vibrasyonnu hiç begenmedim. Su soğutması artı olabilir fakat bence fiyatını haketmiyor. Bugün elimde CBF 150 vardı meşhur kuryeci motoru olarakda bilinen japon motoru. İkisi arasındaki farklar CBF de titreşim yok lifanda var. Cbf in selesi daha rahat. Cbfin kullanımı daha rahat. Şekil olarak kullanıcıya baglı benim gözümde lifan göze hitap etmiş. Gösterge paneli olarak tabikide lifan.Motor hakimiyeti olarak boyum 1,78 Cbf bana daha iyi geldi. Cbf inde Lifanında fabrika çıkışı lastikler çok kötü alan kişiler bence değiştirsinler. Onun dışında hangisi derseniz tabikide honda. Birisi japon malı çin sıfır fiyatları nerdeyse aynı ama Cbf in yanına bile yaklaşamaz bu çin malı. Ybr125 mi Lifan mı derseniz tabiki ybr125. Rüzgarın izinde sayfasını takip ederseniz serkan abinin japonya seyahatinde yanında birde ybr 125 vardı nerdeyse 20 bin kilometrelik yol. Ve günde 300-800 km yol yaparak gittiler gerisini siz düşünün. Tvs ile derseniz bence Lifan. Benim görüşlerim bunlardır. Ha derseniz kardeşim ben çin malı seviyorum mutlaka bunu tercih etsşnler. Seside çok hoş motorun sesi beni baya cezbetmişti binerken. Ah birde o titreme olmasa

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreme sadece CBF'e gore fazla ama rahatsız eden bir titreşim yok. Bütün tek silindirli motorlarda olan, mesela CB125 ACE'den, tüm Hint malı motorlardan çok daha az bir titreşimi var. Ayrıca gidişi, yol tutuşu, dengesi ve frenleri CBF'ten daha iyi. Konfor olarak CBF ile yarışamaz. Bana gore pahalı olmasa CBF'e tercih edilebilecek bir motor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı sogukcay03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 ile karşılaştırılmıcak bir motor. İki gün öne bu adı bahsi geçen çin malı ile yaklaşık 60 km yol gitti vibrasyonnu hiç begenmedim. Su soğutması artı olabilir fakat bence fiyatını haketmiyor. Bugün elimde CBF 150 vardı meşhur kuryeci motoru olarakda bilinen japon motoru. İkisi arasındaki farklar CBF de titreşim yok lifanda var. Cbf in selesi daha rahat. Cbfin kullanımı daha rahat. Şekil olarak kullanıcıya baglı benim gözümde lifan göze hitap etmiş. Gösterge paneli olarak tabikide lifan.Motor hakimiyeti olarak boyum 1,78 Cbf bana daha iyi geldi. Cbf inde Lifanında fabrika çıkışı lastikler çok kötü alan kişiler bence değiştirsinler. Onun dışında hangisi derseniz tabikide honda. Birisi japon malı çin sıfır fiyatları nerdeyse aynı ama Cbf in yanına bile yaklaşamaz bu çin malı. Ybr125 mi Lifan mı derseniz tabiki ybr125. Rüzgarın izinde sayfasını takip ederseniz serkan abinin japonya seyahatinde yanında birde ybr 125 vardı nerdeyse 20 bin kilometrelik yol. Ve günde 300-800 km yol yaparak gittiler gerisini siz düşünün. Tvs ile derseniz bence Lifan. Benim görüşlerim bunlardır. Ha derseniz kardeşim ben çin malı seviyorum mutlaka bunu tercih etsşnler. Seside çok hoş motorun sesi beni baya cezbetmişti binerken. Ah birde o titreme olmasa
    4 motoruda kulanıp mı söyledin yoksa karşılaştırma hisiyatın mı?

Motosikleti
    cg150

Biz bilmiyormuyduk cbf almayı adamlar 4 ay önce ıslak ağırlık koruma demiri falan 7000 üzeri fiyat çektiler bende gittim 6liraya kp150 aldim beyaz renk. 3 ayda 5000km yaptim. Titreşim yok. 3.vites 90-100km/s hıza ulaşmassan titreşim yok. Şimdi cbf gir bak 5850 fiyati var. Bunlara arti koruma demiri vs vs. Ben pişman değilim max hız yeniş aşağı 140 lari gördüm onun harici onun harici 183 cm 105 kg boy kilo. Aynalar idare eder lastik yok gibi bişi var da olabilir ama gine anlayın işte. Hız olayına pek takılmayın düz yolda 110 bazen rüzgari arkana aldi mi 123 leri gördüm. Başka alt devirleri harika güçlü yani şöyle dyim arkama 80 kg 100 kg artçi aldimi yokuş aşağı yukari yan farketmiyor rampa dinlemiyor adam yapmış makina tirmaniyor sürün anlarsiniz bi ybr kıyaslamayın ybr baskı balata 100 giderse buda aşağı kalmaz 70 gider bilemem bn motordan anlamam usta değilim nerde kaldim artçi ile ön kaldirmak şaka şaka başka ne anlatayım sorun söyleyim dolu dolu aylar geçiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Çok boş konuşan var ybr göre cok yakar arkadaş kuryeyiz bizde ybr bnde 13-14 kuruşlarda geziyor 100kg boy 183 dedik kp150 de 15 kuruş yakay yani abartmiyalim ön arka disk su soğutma fiyat burda başlar ybr de ne var vites gösterge bile yok 5200 satılıyor suan kac bilmem kp150 ve pulsar 200 ile 700km uzun yola gittik geldik inanır mısın pulsar ayni yaktik 5-10 liranın lafi olmaz çin mali diye kötülemeyin cin mali alcaksan ya bunu alcan yada kuba superligjt 200 alcan gerisi unuttum motorcu kardeşim paran varsa tabi bunlara yaklaşma daha iyisini al kp iyi 4lü var vites var hararet var elektrik kesme anahtar var yap çıbığı yok pulsar gibi yandan delikli cam var farlari harika aydınlatiyor ne bilim herkez kendi bilir bende satayrım motoru büyütmek icin aldiğima zerre pişman değilim sevgiler

BekTürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Öncelikle cümleten Selemın Aleyküm;
    KARA PANZER'imle(KP 150) 08.02.2016 yılında yani tam 1 sene önce tanıştım ilk önce piyasada 150cc motor araştırması yaptım ve inanırmısınız tam 1 yıl boyunca HONDA CBF150 aradım durdum çok hoşuma gidiyordu hatta sıfır almaya niyetleniyordum taaa kii LİFAN KP 150 (LF150-10B) ile karşılaşana kadar nu motoru gördüğümde [B]KAFAMDA DELİ SORULAR[B] VARDI kaç kişiye sorduysam ÇİN ALINIRMI ,AL CBF150 ,BOŞVER ÇİNİ VS. cevaplar duydum hep ama ama ama kafaya koydum ve üşenmedim BALIKESİR'DEN BURSA'YA kalkıp gittim ve DAHA ÖNCE HİÇ DEBRİYAJLI MOTOR KULLANMAMIŞ OLDUĞUM HALDE cesaretimi topladım KARA PANZERİ almaya gitti önce motoru satan arkadaş vermek istemedi debriyaj tecrübem olmadığı için ama bende bu konularda özgüven patlaması vardır o yuzden akşam karanlığında Şubat soğununda tam 168Km yol yaptım ve o yolda debriyajı öğrendim

DEmem o ki bu motor başka tam 1 yıldır marşı daha 1 kere teklemedi 11000km yol yaptım 1 senedir bir kere yolda bırakmadı,küçük dişli değiştirdim 150km sürat gördü banamısın demedi,serilik süper,kalkış süper verdiği heyecan süper velhasıl bu motor ÇİN ama en iyi ÇİN
    CBF150 bunun yanında hantal kalıyor fırlamıyor agrasif değil bu MOTOR ALACAK OLAN ARKADAŞLAR HİÇ DÜŞÜNMEDEN ALSINLAR
    AMA SIFIR ALMASINLAR BEN 2.EL ALDIM SIFIR PAHALI O BİR GERÇEK
    NACİZANE MOTORUMUN GÖRSELLERİ AŞAĞIDADIR UMARIM YÜKLEMEYİ BECEREBİLMİŞİMDİR.

Bu arada BOYUM : 186cm Kilom:85kg

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Öncelikle cümleten Selemın Aleyküm;
    KARA PANZER'imle(KP 150) 08.02.2016 yılında yani tam 1 sene önce tanıştım ilk önce piyasada 150cc motor araştırması yaptım ve inanırmısınız tam 1 yıl boyunca HONDA CBF150 aradım durdum çok hoşuma gidiyordu hatta sıfır almaya niyetleniyordum taaa kii LİFAN KP 150 (LF150-10B) ile karşılaşana kadar nu motoru gördüğümde [B]KAFAMDA DELİ SORULAR[B] VARDI kaç kişiye sorduysam ÇİN ALINIRMI ,AL CBF150 ,BOŞVER ÇİNİ VS. cevaplar duydum hep ama ama ama kafaya koydum ve üşenmedim BALIKESİR'DEN BURSA'YA kalkıp gittim ve DAHA ÖNCE HİÇ DEBRİYAJLI MOTOR KULLANMAMIŞ OLDUĞUM HALDE cesaretimi topladım KARA PANZERİ almaya gitti önce motoru satan arkadaş vermek istemedi debriyaj tecrübem olmadığı için ama bende bu konularda özgüven patlaması vardır o yuzden akşam karanlığında Şubat soğununda tam 168Km yol yaptım ve o yolda debriyajı öğrendim

DEmem o ki bu motor başka tam 1 yıldır marşı daha 1 kere teklemedi 11000km yol yaptım 1 senedir bir kere yolda bırakmadı,küçük dişli değiştirdim 150km sürat gördü banamısın demedi,serilik süper,kalkış süper verdiği heyecan süper velhasıl bu motor ÇİN ama en iyi ÇİN
    CBF150 bunun yanında hantal kalıyor fırlamıyor agrasif değil bu MOTOR ALACAK OLAN ARKADAŞLAR HİÇ DÜŞÜNMEDEN ALSINLAR
    AMA SIFIR ALMASINLAR BEN 2.EL ALDIM SIFIR PAHALI O BİR GERÇEK
    NACİZANE MOTORUMUN GÖRSELLERİ AŞAĞIDADIR UMARIM YÜKLEMEYİ BECEREBİLMİŞİMDİR.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    gurucuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)