Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gülsek mi Ağlasak mı Bilemedim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Selam Arkadaşlar,

Size başımdan geçen ilginç ve bir o kadar trajikomik bir hikayemi anlatayım. Forumda daha önce anlattığım birkaç arkadaş var, kendilerini başlığı okumak için tekrar yorucam ama şimdiden affola

06.10.2013 tarihinde (Pazar günü) İzmir Eşrefpaşa pazar yerinin karşısındaki otobüs durağında kuzenimi almak için bekliyorum. Saat 18:30 civarı. Hava o gün aşırı sıcaktı, montumu(lacivert), kaskı, eldivenleri çıkardım koydum motosikletin üstüne. Kuzenim geldi ve benim lacivert montu bir şekilde ona giydirdim. ( hava çok sıcaktı ne yapayım ) İkiçeşmelik’ten mezarlık başına doğru inerken, karşı şeritten gelen bir polis arabasıyla göz göze geldik ve polis kısa bir siren çaldı. Daha doğrusu sireni çaldığını ben duymadım sonra söylediler. Neyse yokuştan aşağıya doğru süzülmeye devam ediyoruz. Polis arabası bir anda drift yaptı caddenin ortasında ve beni arkamdan peşmeye başladı. Ben ne oluyor filan derken Agoranın oraya kadar indim. Araba bir anda solumdan geldi ve beni sağ taraftaki kaldırama sıkıştırdı. Hoop arkadan bir anda siren çala çala 2 ekip arabası daha çevremi sardı. Önüme 2 tane yunus geldi filan derken mahşer yerine döndü yol. Çevremde en az 15 – 20 polis var ama sivilleri saymıyorum . ( tam karakolun karşısındayım )

Bizi apar topar indirdiler aşağıya, kolları dayadılar arabaya deli gibi üstümüzü arıyorlar. Ben şaşkınlıktan daha 1 cümle edemedim tabi. ( tam anlamıyla 3.5 atıyoruz ) işte telefonları cüzdanları aldılar telefon çalıntımı ? motosiklet sizin mi ? nerden geldiniz? ne iş yapıyorsunuz ? , nereye gidiyorsun ? gibi sorular soruyorlar derken memur bey dedim ne oluyor ? bizi neden durdunuz deme gafletinde bulundum. Adamlar polis değil katil sanki tipleri görseniz :D dövecekler bizi orada. Cevap bile vermiyorlar.

Bir yandan arkadaki ekip arabasından gelen telsiz seslerini duyuyorum, EŞGALLER YAKALANDI filan diyorlar. İyice tırsmaya başladık tabi. Polislerden birisine bir kere daha söyledim; memur bey bir yanlış anlama oldu herhalde suçumuz ne bizim dedim, ve polisin cevabı,

- Az önce önde siyah kask ( ben ) arkada lacivert montlu ( kuzenime benim lacivert montu giydirmiştim durakta ) , beyaz bir motosiklet ( benim CBR ) KAPKAÇ olayına karıştı dedi ve eşgellere bire bir benzediğiniz için bekletiyoruz şimdilik dedi.

Şansa bakarmısın arkadaş, yüzyılın talihsizliği. ( havadan para yağsa benim kafama taş yağacak :D )

O anı görmeniz lazımdı ama benim kuzenin bacaklar nasıl titriyor bildiğiniz gibi değil benim kan dolaşımı hızlandı, kalp bi garip atmaya başladı. Dedim hemen yandaki karakola alacaklar bizi.

Neyse ki bi 10 15 dk daha beklettiler kimlikleri iyice kontrol ettiler, sicil filan temiz tabi bi sorun çıkmadan yolladılar.

5 dakika önce beni sıkıştıran arabanın sürcüsü ( KARDEŞİM motosikletini biraz sağa yanaştırsana çıkayım dedi bana ) gülsemmi ağlasammı bilemedim.

Böyle garip bir o kadarda komik bi macera yaşadım bende,
    Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Herkese Keyifli Sürüşler

zarem, CanKarsiyaka, sinadra ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Kanka direneceksin direneceksin dedenin dediklerini unutma
    MetinK., CanKarsiyaka ve gurkantosun bunu beğendiler.

"Pardon" filmine benzememiş sonunuz Allah'tan geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençlik uyumasın arkadaşlar, polis de kim hiiiç bişi yapamaz

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam onu diyecektim benden çok yaşayacaksın... Yandaki amca olmadan tadı olmadı böyle ama

Adama diyecektim, memleketi ne hale getirdiniz, bi de bize kızıyosunuz diye de nasıl olduysa tuttum çenemi (aha bu da 100 yılın olayı).

Aklıma geldikçe gülüyorum, adam bütün muhabbeti merakla dinledi:
    "herhalde bunlarda kesin .t filan vardır, bi fırt verirler, eşgalleri uyuyormuş, baksana"
    CEM. ve CanKarsiyaka bunu beğendiler.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Böyle şeyleri hep filmlerde görürdük; bildiğimiz kurmaca hikaye gibi.Gerçektede olabiliyormuş demekki

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Eeee, herkesin sevgiye ihtiyacı var
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee, herkesin sevgiye ihtiyacı var
    haydee
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    vay arkadaş aksyona bak

ben beni kovalarlarsa kaçıcam diye korkuyorum gayrihtiyari olarak amma komik olur :D

Geçmiş Olsun Hocam.Ayrıca Korkmanız Yersiz Olmus.Sanki Siz Yapmıssınız Gibi

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş Olsun Hocam.Ayrıca Korkmanız Yersiz Olmus.Sanki Siz Yapmıssınız Gibi
    teşekkür ederim. ancak son dakikaya kadar ne olduğu biliyorduk :D insanın aklına herşey geliyor o anda.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    hakikaten çok ilginç yav =D geçmiş olsun.

Yok öylw iki sallamaya az rahat olun korkmayın kimse bişi yapamaz polisde dahil dicemde türkiye burası

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    bana hiç ilginç gelmedi çünkü bizim memlekette cup ' a binen her genci Vatan haini hırsız kapkaççı Katil vs Sayamadıgım herşey gibi görüyor trafik memurları ve halk

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Polis bu. Ne yapacağı belli olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)