Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 R hayalim !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ben 17 yaşındayım yamaha cryptonum var beni üzmüyor ama artık yetmiyor hani ne bileyim görüntü bakımından olsun performans bakımından olsun CBR 250 R bana çok cazip geliyo her gece yatarken bu motorun hayalini kuruyorum ancak ona ulaşmak için baya bir çabalamam gerek sanırım önce motorumu satıp üzerine yaklasık 5,6 bin gibi bir miktar para koymam gerekiyor malum öğrenci adamız şartlarımız belli :( babamdan isticem ama böyle bir motor almama izin vericek mi bilmiyorum ki para verip vermeyeceğini bileyim bu yıl staj yapıyorum aldığımız para 240 tl biriktirsem bile yetmez siz sayın abilerimden kardeşlerimden fikir almak için bu konuyu açma gereği duydum anlıcağınız bende cuptan sıkıldım super sport istiyorum ancak durumum ortada sizce ne yapmalıyım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    Yapcak bişey yok Okulun bitmesini ve bi işe girmeyi bekliceksin kendini şöyle teselli edebilirsin okul bitip işe girdikten en geç 3 ay sonra alıcam motoru diye maaş aldığın banka 3 ay sonra kredi veriyorda

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Sabretmelisin. Benim gibi

bilmiyorum beklicem artık dediğiniz gibi babamla bir konusmam lazım

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Alıntı test5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben 17 yaşındayım yamaha cryptonum var beni üzmüyor ama artık yetmiyor hani ne bileyim görüntü bakımından olsun performans bakımından olsun CBR 250 R bana çok cazip geliyo her gece yatarken bu motorun hayalini kuruyorum ancak ona ulaşmak için baya bir çabalamam gerek sanırım önce motorumu satıp üzerine yaklasık 5,6 bin gibi bir miktar para koymam gerekiyor malum öğrenci adamız şartlarımız belli :( babamdan isticem ama böyle bir motor almama izin vericek mi bilmiyorum ki para verip vermeyeceğini bileyim bu yıl staj yapıyorum aldığımız para 240 tl biriktirsem bile yetmez siz sayın abilerimden kardeşlerimden fikir almak için bu konuyu açma gereği duydum anlıcağınız bende cuptan sıkıldım super sport istiyorum ancak durumum ortada sizce ne yapmalıyım ?

Endüstri meslek mı okuyorsun

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Çaliscn caliscan, gerekirse daha cok caliscan. Cabalamadan ekmek yok bazilarimiza..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben motoru almadan önce hayattan koptum ayda 8 lira harcıyordum.. okul arasında 1 simit yiyordum 7-8 ayda ancak 3500 lira birikti...

sen ancak işe başladıktan sonra alabilirsin gibime geldi...
    hotrob bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    asgari ücret alıyorum. Sırf cbr 250 ye biraz daha erken kavuşayım diye sigarayı bile azalttım. Sabır Sabır Ve Sabır..
    hotrob bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Cbr 125 al aynı kasa. 125 r 7000 tl 250 r 11.000

Motosikleti
    honda cbr 250
    Kardesim acele etme ben 32 yasinda sahip oldum.daha cok gencsin.calis kredi ceker alirsin.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 al aynı kasa. 125 r 7000 tl 250 r 11.000
    250 neden almasın 250 R kasa aynı olsada güç meselesi var. hızlanma var. 250 R al kardeşim sen. 125 R den 1 ay sonra sıkılacan satacak yer arican. Benım öle oldu 125 R den 250 R ye geçiş.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Cryptondan 125 r geç daha yasın genç ilaç gibi gelir sana 125 r. 11000 bin vermeye değmez. Sıkılırsanda 11000 tl ye 2002 R1 alırsın. Ben sıkıldım ayrı mesele yaş 25 bundan önce 4 motosiklet kullandın hepsi 125 cc di.1 sene kullanıp satacagım.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Güzel kardeşim bu duyguları birçok kişi paylaşıyor, cbr 125 almanın bir manası olmaz artık.Babaya minnette edilmez çünkü artık en ufak bir durumda söz hakkı bulur ailen.Bu parayı öğrenci olarak biriktirmek çok zor, olaya şu açıdan bakmakta fayda var, en azından ben öğrenciyken motorum var demek lazım.Üstelik bu motor güzel de bir motor.Ben 22 yaşında ilk motorumu alabildim, her ne kadar sabretmen gerektiğini bilsen de sabredemiyor insan ama en doğrusu nakit almak, hem pazarlık payında artar.Bunlar benim şahsi fikirlerim.Ben sabır diyorum

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.000 vermeye değmez, 11.000 TL' ye 2002 R1 alırsın.
    11.000 TL' ye 2002 R1 alacağıma, 2012 CBR 250R' ımı satıp tekrar 2014 beyaz bir CBR250 R alırım

Cbr 125 bahsedildiği kadar çabuk sıkacak bi motosiklet değil bence. En az 1-1.5 yıl başka bir arayışa girmez insan, sonrasında bile değiştirmeden seve seve kullanılabilir.

Ama insan 125/250.. meselesi değil hertürlü kurtlanmaya başlıyor biyerden sonra orası ayrı

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.000 TL' ye 2002 R1 alacağıma, 2012 CBR 250R' ımı satıp tekrar 2014 beyaz bir CBR250 R alırım

Cbr 125 bahsedildiği kadar çabuk sıkacak bi motosiklet değil bence. En az 1-1.5 yıl başka bir arayışa girmez insan, sonrasında bile değiştirmeden seve seve kullanılabilir.

Ama insan 125/250.. meselesi değil hertürlü kurtlanmaya başlıyor biyerden sonra orası ayrı
    ben de kurtlanıyorum ama şehir içinde 250 cc den yukarısı eziyet olacağı için yanaşmıyorum. CBR şehir içi + şehirlerarası kullanım yapan birisi için biçilmiş kaftan bence. Az yakan, çevik, rahat bir motor.

Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endüstri meslek mı okuyorsun

evet makine bölümü

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle şunu belirteyim CBR 250 R alırsam 0 almıcam 2. el temiz bir motor almayı düşünüyorum artık staj, okul harçlığı , dedemin bababennemin elini öpüp falan aldığım paraları bir kenara koyup birde motorumu satıp ne kadar para topluyabilceğimi hesaplayıp durumuma bakıcam dediğiniz gibi babamadan bana 5-6 bin tl para ver demek abest kaçıyo sonuçta suanda kullandığım motoruda babam aldı yani daha fazlasınıda isteyemem sabır edicez artık bu arada diğer bir konu CBR 125 R kasa olarak aynı olabilir ama performans bakımından bana yetmez benim crypton 100 yapıyo onun yapacağı 110-120 olmusken 250 r olsun uzun yıllar kullanayım istiyorum o yüzden 125 r hiç düsünmedim hepinize kazasız sürüşler

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    oo hosgeldin aramıza kardesim su an itibariyle öğrenci olup ss isteyen ancak 5 kurus parası olmayan grubumuzun 8163123. üyesisin
    metin_006 bunu beğendi.

Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo hosgeldin aramıza kardesim su an itibariyle öğrenci olup ss isteyen ancak 5 kurus parası olmayan grubumuzun 8163123. üyesisin
    :D aynen öyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)