Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aliexpress'den kask içi intercom almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    iyi günler arkadaşlar. türkiyedeki intercomların çok pahalı olmasından dolayı aliexpressten bu ürünü buldum

http://www.aliexpress.com/item/BT-In...665298449.html

bu ürünü almayı düşünüyorum. 105 dolar gümrükte takılır mı? satıcı %99 iyi sonuç almış ve 800 kere satmış sanırım bu ürünü. gönderme bedava. bu ürünü kullanan var mı tavsiye eder misiniz? ne düşünüyorsunu almalı mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence daha büyük buton ve az butonlu modellere yönelmeniz daha iyi olacaktır. Motosiklet kullanırken bunu bakmadan kullanmak oldukça zor olur.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Gümrük konusunda şöyle söyleyeyim; aliexpressteki bir çok satıcı Türkiye gibi ülkelerin sistemine alışık. Hatta en aşağıda adamlar "üzerine normal değerinin %30 aşağısı yazılacak ve hediye etkiketi ile yollanacak. Farklı bir durum varsa lütfen bize bildiriniz" demişler. Yani bu durumda takılması çok zor. Ha takılırsa airmail ile gelecek; fazla bir ücret ödemeden ptt gümrük işlerinden alabiliyor olmanız gerek. Yine de riske girin ve alın derim. Her halükarda uyguna gelecek çünkü. Ama bu model mi derseniz; bilmem, fikrim yok. Yukarıdaki tavsiyeye de dikkat edebilirsiniz, daha mantıklı görünüyor.

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Bu üründen ben aldım. Genel olarak memnunum ancak özellikle bağlantı klipsleri oldukça kalitesiz belirtmek isterim. Benim ilk hafta kırıldı bağlantı klipslerinden bir tanesi. Muhtemelen gumruge takılmaz yinede % 100 garanti veremem.
    cemolos bunu beğendi.

Motosikleti
    apache klanından tvs
    bana gelen mail:

Dear friend
    Thank you for your business with us!
    We will send as gift,low declare value about $30.No store logo on the packaging.

Please pay for the item you order,we will send it soon when received the payment.
    If you have any problems making the payment, please let us know.
    We can help you to resolve the payment problems.

Thanks again! Looking forward to hearing from you soon.
    Best Regards,
    rajah
    HONGLONG

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Buna benzer aynı siteden teklisini aldım. Telefon geldiğinde konuşabilmek için.
    Bir sorun çıkmadı. Sadece müzik dinlemek istersen müzik kalitesi iyi değil.
    Ben dinlemediğimden sorun etmedim. Site güvenilir. Bir sürü şey aldım burdan.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar. türkiyedeki intercomların çok pahalı olmasından dolayı aliexpressten bu ürünü buldum

http://www.aliexpress.com/item/BT-In...665298449.html

bu ürünü almayı düşünüyorum. 105 dolar gümrükte takılır mı? satıcı %99 iyi sonuç almış ve 800 kere satmış sanırım bu ürünü. gönderme bedava. bu ürünü kullanan var mı tavsiye eder misiniz? ne düşünüyorsunu almalı mıyım?
    Ben aliexpresten alışveriş yapıyorum adamlarla konuş,küçük paket yapsınlardüşük fiyat göstersinler, Çin Kargosu ile gelirse uzun sürüyor ama PTT kargo teslim ediyor,Gümrüğe takılmaz.
    benim arkadaş telefon alıyor oradan 3-4 tane birden.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Adamlarla canlı iletişim ya da mail ile bağlantı kurun. Gönderilen ürünün 18$ altı ve ya gift yazılmasını rica edin dikkate alacaklardır. Ürün çpk büyük dikkat çekecek bişi değilse sıkıntı yaratmaz. Mobilim bakamadım ama 2-3 haftaya motor alıcam bana da lazjm valideyle gezicez sürekli haberleşme zor çünkü

Motosikleti
    apache klanından tvs
    aynen zaten çok kaliteli olmasını beklemiyorum beni 3 yıl götürsün yeter bana. ses kalitesi de ortalama olsa yeter zaten dikkat kaybı yaratmaması lazım hatunla telefondan sohbet edicek değiliz motorda dolaşırken :D

Plossive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 1100xx
    Posta ve hızlı kargo ile yurt dışından gelen, 75 EUR'a kadar (bu günkü pariteye göre 103 USD) değerindeki eşya gümrüğe takılmaz. Size zaten 30$ kıymette göndereceklermiş. Gümrüğe takılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Linki
    http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-...o-muafiyetleri

Ayrıca aynı intercom seti ebay de daha uygun fiyatta,

90 USD teklif verirseniz muhtemelen alırsınız.Ayrıca aliexpress de paypal kullanılmıyor diye biliyorum

http://www.ebay.com/itm/2-BT-Interph...a5ca59&vxp=mtr

Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Plossive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Posta ve hızlı kargo ile yurt dışından gelen, 75 EUR'a kadar (bu günkü pariteye göre 103 USD) değerindeki eşya gümrüğe takılmaz. Size zaten 30$ kıymette göndereceklermiş. Gümrüğe takılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Linki
    http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-...o-muafiyetleri

Ayrıca aynı intercom seti ebay de daha uygun fiyatta,

90 USD teklif verirseniz muhtemelen alırsınız.Ayrıca aliexpress de paypal kullanılmıyor diye biliyorum

http://www.ebay.com/itm/2-BT-Interph...a5ca59&vxp=mtr
    teşekkür ederim alternatifi gösterdiğin için.

arkadaşlar bu ürünü aldığımda sizinle paylaşıcam yorumlarımı. ben 500-800 lira arası intercoma verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)