Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

110 cc motor freni hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    merhabalar MT ailesi bende mondial 110 cc cub var normal frenlere basarken 4 ten 3 e atıyorum (4. yarı devrinden biraz daha dustukten sonra) hem motorun sesi hoşuma gidiyor hemde cok daha cabuk duruyorum bunun zararları ne kadardır sente attıgını biliyorum ve siboblarda problem yaratacagını biliyorum baska bir problem yapar mı? herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Napan abim sen 2gün sonra motoru eline alırsın küçük emrah gibi bakarsın ondan sonra...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sente atladiginda baska bir soruna ihtiyacin olmaz. Herseye yeter o .

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    gereksiz yere değilde hızını daha erken azaltmak için kullan hiç bişey olmaz.vites düşerken devir biraz düşsün vitesi öyle düş.vitese biraz bastıgında debriyaj ayırır.vitesi bırakırken yavaş bırakırsan güçü debriyaj kendi üstüne alarak absorbe eder.böylece diğer parçalara değil daha çok debriyaja yük bindirirsin.en fazla erken biter başına dert açmamış olursun

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    buradaki çoğu arkadaşın konuşma üslüpları bana göre değil üstüne alınan alınsın sente atlamasının motor indirmesi oldugunu motorsiklet ustune binen herkez bilir (tabi 4 zamanlı motorlara binenler) benim aslında öğrenmek istedigim şanzuman dişlileri gibi yerlere zararı var mıdır? motoru indirmek değil insede sonuçta piston segman sibobları kesmişse siboblar değişir sonucta tek piston motor zararı 100 tl civarı olur en azından piston yenilemiş olunur sonuçta fakir motoru kullanıyoruz (hem fiyatı hem yakıtı yönünden) su ana kadarda bu motorda elektrik sorunu hariç herhangi bir problem yaşamadım 2005 model olmasına rağmen çoğu kişi kötüler çinleri ama o kadar hırçın kullanmama rağman tık demiyor. bu arada apaçi değilim olmak istemiyorum mahallemde yeterince var gördükçe gülüyorum :D abart egzost takmalar sokak arası aragaz cekmeler hiç anlamıyorum bunları bende aragaz cekerim ama vites gecişlerinde olur onu da nadir yaparım

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor elinde kalınca anlarsın yeğen

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor elinde kalınca anlarsın yeğen
    Aynen abi anladın

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Hareketli parçalara daha fazla yük biner, aşınma şiddetini kompresyon süresi/şiddeti belirler.

baska bir problem yapar mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)