Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 r kullanıcıları bakar mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF-150
    18 yıldır motorsiklet kullanıyorum(12 yaşımdan beri)3 yıldır istanbulda cbf 150 kullanıyorum..satıp cbr 250 almak istiyorum.kullanan arkadaşlar cbr ile ilgili fikir verebilimisiniz pişman olup tekrar cbf e dönmek istemiyorum..şimdiden teşekürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Buyrun , sorularınızı cevaplayabilirim .

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Beko bu arada kamera isini ne yaptin hala video cekiyorsan izlemek isterim. Paylastigin bi yer varmi

Motosikleti
    CBF-150
    öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..cbf yakıt sarfiyatı ve yedek parçası ucuz bi makine.trafikte çok rahat.elcik rüzgar koruma ve diz örtüsü koruması eklemesi çok rahat,keza topcase bende 48 ltlik takılı içine montumu bile sığdırıyorum gerektiğinde.cbr alırsam eğer bunlardan mahrum kalıcam gibime geliyor.siz ne dersiniz

Motosikleti
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beko bu arada kamera isini ne yaptin hala video cekiyorsan izlemek isterim. Paylastigin bi yer varmi
    http://www.youtube.com/channel/UCs5Xnz7H5vLTK9VdQiEa1SA Bu kanalım. Burda paylaştıklarım dışında koymadım. Fakat epey video çektim . Havalar soğudu pek çıkamıyorum. Pekte ilgi görmeyince açıkçası bende birdaha yüklemedim video.
    Alıntı cenkbiyolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..cbf yakıt sarfiyatı ve yedek parçası ucuz bi makine.trafikte çok rahat.elcik rüzgar koruma ve diz örtüsü koruması eklemesi çok rahat,keza topcase bende 48 ltlik takılı içine montumu bile sığdırıyorum gerektiğinde.cbr alırsam eğer bunlardan mahrum kalıcam gibime geliyor.siz ne dersiniz
    Yakıtı 250cc ss ler arasında en azı . Yedek parçadada keza öyle. Ninjanın yedek parça fiyatlarını duyarsanız , ne demek istediğimi anlarsınız. Topcase takabilirsiniz fakat açıkçası yakışmıyor.
    Konfor açısından , gayet iyi. Cbf ten sonra tabiri caizse roket gibi gelecektir.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Topcase markali takarsan cok sık oluyor bence yakit konusunda bisi diyemem 125 lik 12 kurus yakiyor

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Abone oldum bile.

Motosikleti
    CBF-150
    trafik sigortası ne kadar bu yıl.bide kış aylarında soğuktan korunmak için pantolon harici bişey kullanılırmı sizce

Motosikleti
    Alıntı cenkbiyolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik sigortası ne kadar bu yıl.bide kış aylarında soğuktan korunmak için pantolon harici bişey kullanılırmı sizce
    300 küsürdü sanırım. Soğuk için tam takım giyinmekte fayda var özellikle 250cc için . Çünkü daha hızlı olduğu için doğal olarak daha çok soğuk yiyorsunuz.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    CBF-150
    benim hız tutkum yok.büyük cc motora binme derdim de yok.motorsikletin anlamı benim için özgürlük hissi ve insan hayatını kolaylaştıran bi araç kullanması.cbr kullanıcısı olarak kullandığınız motoru önerirmisiniz yoksa kardeşim sen rahatını bozma cbfle devam et mi dersiniz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)