Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
kimseyi suçlamadım, o videoyu da çıktığı gibi izlemiştim. kastettiğim de bu zaten, bi yerlerden ekmek yiyecek elbet ancak kişiyi değerlendirirken asla bir fenomen yapmamak gerek (bence).

çünkü bi motosikletin bazı özellikleri iyidir bazıları kötüdür/köreltilmiştir bu da o motosikletin karakterini oluşturur. kimi beğenir kimi beğenmez ama bazı modelleri pohpohlayıp diğerlerini varı yoğu ortaya dökülerek incelemek doğru değil kastettiğim bu. ha sponsor olan firmanın videolarına ayrı özen gösterilir, daha uzun ya da adetçe fazla çekimler yapılır o ayrı ama yorum farkı oluştu mu iş değişir... ayrıca örneğin frenler ya da yol tutuşu çok göreceli kavramlar, sürüşe göre ya da sürüş amacına göre kıstaslar çok değişir... uzun oldu biliyorum ama demek istediğim şey herkes değerlendirir yorum yapar ve olay biter. dinlemek lazım, değerlendirmek göz önünde tutmak lazım ama motomot bi kişinin dediğini yapmak yanlıştır, bunu önce barkının fz6 videosunu izleyip aradan bir yıl sonra gidip fz6 alınca anladım...

beğenen herkese ben teşekkür ederim. ben zaten izledim ve bişeyleri öğrendiğimi düşünüyorum, maksatım herkesin faydalanmasını sağlamak.

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

motosikletin neydi, yeşil bi apache vardı yanıma parketti sen o muydun

bilerek bekledim belki kendi bi yükleme yapar diye ama daha sonra da unuttum ta bu zamana kaldı mt de paylaşmam.
Senin art niyetle adamı eleştirmediğin belli öyle olsa gidip dinlemezdin adamı yada hiç çekip koymazdın buralara. Evet adam sponsor desteği olmadan yaptığı bir işte çağırana giderim diyor bana sorarsan da eksilerini söylüyor örnek veriyorum tekere gelemedim diyor tekere gelemeyen 390lık makinamı olur la dedim izlerken