Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

26 ekim direksiyon sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Arkadaşlar bugün direksiyon sınavına girdim; sınava başladı bindim motora kalkış normal platforma girdim, dengeyi sağlayamadım aşağı indim platformdan tekrar baştan dediler çıktım yine fazla ilerleyemedim ve geri indim, sonra devam ettim dubaları gectim, geri dönüp durdum hocalar arabaya bindi devam edip, trafiğe çıktım 2 tur atıldı trafikte, resimini yükledim platform yanlış yerde değil mi? başlangıçta dengeyi sağlayamadan platforma çıkıyoruz. Akşam belli olacak sonucu sanmıyorum geçtiğimi ama hocalar sınavdan sonra ehliyeti alınca tam öğrenmeden trafiğe çıkma dedi belki geçmişimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Sınavdan geçmişim bana hayırlı olsun, ne diyim. Sıra motorda oda yaza inş.

sınavda 8 çiziyormusunuz ? dubalardan sonra

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    8 dedikleri kısım o sondaki dubaların ora 8 çizmekte sıkıntı yok, tam sekiz değil zaten istedikleri.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    yarın sabah ta benim ver ilk kişi benmişim alfabeye göre adım A ile başlıyor bakalım hayırlısı.... ama ben kullanıyorum 250r var bende ..... kurstan aradılar sabah 8 de burda ol diye.....abi yarın da pazar beee..
    Bu arada umarım ehliyeti kapmışındır. trafiğe çık dediklerine göreee....

Alıntı valadeut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 dedikleri kısım o sondaki dubaların ora 8 çizmekte sıkıntı yok, tam sekiz değil zaten istedikleri.
    kurstaki adam sonda durup motoru çevirip dönebilirsin demişti bana bakarım benimde sınav 23 kasım

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Platformun hemen başta olması bence yanlış kalkar kalmaz hemen hızlanmak lazım.... yavaşlama bölgesinden önce bir yerde olmalı.

Burda platformu koymamışlar.... komisyona bırakılmış olabilir.

Buda Bonus
    furkanesen bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    05 ekimde girmiştim ben .. Bunlar ne la harita gibi . Hocalarımız iyiydi arabadan bizi takip etme fln huyları yoktu . Motoru kaldır dümdüz ilerde ki tabeladan dön slalom yap platformdan geç tekrar tur at döngüsünde oldu sınav. Sürüş açısından zaten sıkıntılı birisi değilim hatta bir ara motor ısındı mondial 125 motordu sınav motoru durduk hocalarla muhabbet ettik fln . Bir bayan 3 kere düştü motordan kalkarken stop ettirdi taşıyamadı fln platform falan filan hak getire onu bile geçirmişler yuh dedim . Hayırlı olsun sanada dostum ama " Öğrenmeden Trafiğe Çıkma lafını dikkate al derim

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bende ilk direksiyon sınavına girdiğimde aynı şeyleri yaptım.Ama anlamadığım bir nedenden dolayı verdikleri motosiklet stop etti ,motosikleti çalıştırdım bu seferde vites takılı kaldı değişmiyor.Ve ilk sınavda bıraktılar stop ettirdim diye.

İkinci sınavda dedikleri dubalardan geçip 8 çizim platformdan geçiceksin alanın etrafında 3 tur atacaksın tamam dedim.Abartmıyorum dubalardan ve platformdan 13 kez geçtim alan etrafında 4 vitese takan bendim sanırım.Artık her dönüşümde soruyorum devammı devam dur demiyor adamlar.En son turu attım komisyonun yanına geldi motosiklet ile yere yapışmam bir oldu (yerde daha önceki sınavlardan yağ akmış)bildiginiz yeri öptüm.Dedim stop ettirdik geçirmediler yere düştüm hiç geçirmezler.

Neyse pazartesi oldu aradım geçtiğimi söylediler .Benim anlamadığım bu aptalca sınav sisteminde belirli bir şey yokmu 3 tursa 3 tur 10 tursa 10 tur ne diye beni delidana gibi döndürdüler anlamadım.Sınav aslında çok basit ama gel görki kullanıcı hatası bile olmasa bırakıyorlar .Bakıyorsun kesin kalırım dediğinden de geçiyorsun saçmalık bence.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    platform ne yav benim direksiyon sınavında 5-6 tane tindirik duba vardı 8 çizdim geçtim
    KSKLİ_ÖMER bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah ta benim ver ilk kişi benmişim alfabeye göre adım A ile başlıyor bakalım hayırlısı.... ama ben kullanıyorum 250r var bende ..... kurstan aradılar sabah 8 de burda ol diye.....abi yarın da pazar beee..
    Bu arada umarım ehliyeti kapmışındır. trafiğe çık dediklerine göreee....
    Hayırlısı inş güzel geçer sınavın, sen zaten biliyormuşsun pek sıkıntı olmaz bende haftaya dosyayı alacağım inş.

Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Platformun hemen başta olması bence yanlış kalkar kalmaz hemen hızlanmak lazım.... yavaşlama bölgesinden önce bir yerde olmalı.

Burda platformu koymamışlar.... komisyona bırakılmış olabilir.
    yani daha ayağını yerden kaldırdığın anda platforma giriyorsun bana saçma geldi

Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    05 ekimde girmiştim ben .. Bunlar ne la harita gibi . Hocalarımız iyiydi arabadan bizi takip etme fln huyları yoktu . Motoru kaldır dümdüz ilerde ki tabeladan dön slalom yap platformdan geç tekrar tur at döngüsünde oldu sınav. Sürüş açısından zaten sıkıntılı birisi değilim hatta bir ara motor ısındı mondial 125 motordu sınav motoru durduk hocalarla muhabbet ettik fln . Bir bayan 3 kere düştü motordan kalkarken stop ettirdi taşıyamadı fln platform falan filan hak getire onu bile geçirmişler yuh dedim . Hayırlı olsun sanada dostum ama " Öğrenmeden Trafiğe Çıkma lafını dikkate al derim
    tek hatam platformda oldu; onun da sanmıyorum ki benden kaynaklı olduğunu kalkışta hemen platforma girip düz gitmek kolay bir şey değil.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk direksiyon sınavına girdiğimde aynı şeyleri yaptım.Ama anlamadığım bir nedenden dolayı verdikleri motosiklet stop etti ,motosikleti çalıştırdım bu seferde vites takılı kaldı değişmiyor.Ve ilk sınavda bıraktılar stop ettirdim diye.

İkinci sınavda dedikleri dubalardan geçip 8 çizim platformdan geçiceksin alanın etrafında 3 tur atacaksın tamam dedim.Abartmıyorum dubalardan ve platformdan 13 kez geçtim alan etrafında 4 vitese takan bendim sanırım.Artık her dönüşümde soruyorum devammı devam dur demiyor adamlar.En son turu attım komisyonun yanına geldi motosiklet ile yere yapışmam bir oldu (yerde daha önceki sınavlardan yağ akmış)bildiginiz yeri öptüm.Dedim stop ettirdik geçirmediler yere düştüm hiç geçirmezler.

Neyse pazartesi oldu aradım geçtiğimi söylediler .Benim anlamadığım bu aptalca sınav sisteminde belirli bir şey yokmu 3 tursa 3 tur 10 tursa 10 tur ne diye beni delidana gibi döndürdüler anlamadım.Sınav aslında çok basit ama gel görki kullanıcı hatası bile olmasa bırakıyorlar .Bakıyorsun kesin kalırım dediğinden de geçiyorsun saçmalık bence.
    Benim sınavı değerlendiren hoca uyardı başta; ''çinli motorun boş vitesi sıkıntıdır dikkatli ol'' dedi. Yolda bir kere 2 ye attığım halde boşta kaldı hemen geri 1 e takıp devam ettim sıkıntı olmadı.
    Sürücüden kaynaklı olmayan hatayı anca motor süren hoca anlar gerisi anlamıyor aday yaptı sanıyor.

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    platform ne yav benim direksiyon sınavında 5-6 tane tindirik duba vardı 8 çizdim geçtim
    platform olsun da belli hızdayken olsun başta ne işi var, sürücü kursunu uyardım platform karşıda olması gerekmiyordu mu diye öğreneceklerini söylediler. Dosyayı alacağım zaman soracağım doğrusu neredeymiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)