Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ninja'lı Dayı

Motovento
    REKLAM ALANI
    anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Ne konuyu açanı tanırım ne de yorum yapanları.Ama memleketi Bursa olanlar, Bursa'ya yolu düşenler mutlaka Mehmet abi ile tanışmalı.Sabır ve nezaket çerçevesinde çok olgun ve kaliteli cevapları ile gerçekten tanınması gereken bir abimiz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    kask takmamak tabikibüyük hatadır lakin bu hata sahibini bağlar. ne yalan söyleyeyim kask takmıyor diye selam almamak benimde tuğafıma gitti.olaya bu mantıkla bakacak olursak, diyelimki bir araca yol verdiniz oda teşekkür manasında el salladı ,kafa salladı neyse.baktıkki emniyet kemeri takılı değil,hiç bir tepki vermeden,birazda tripli bir şekilde gazlayıp gidelim.biraz garip olmazmı.. tepki vermek zorundada değiliz ancak bu bir örf,adet ve adaptır. birde karşıdaki yaşça çok büyük bir insan,nezaket göstermiş selam vermiş, onun selamı daha bir coşkulu alınmalı bence.

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gavgaaaa hatalı sollamadan çıkmış.
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

Motosikleti
    x treme max
    Alıntı okan kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask takmamak tabikibüyük hatadır lakin bu hata sahibini bağlar. ne yalan söyleyeyim kask takmıyor diye selam almamak benimde tuğafıma gitti.olaya bu mantıkla bakacak olursak, diyelimki bir araca yol verdiniz oda teşekkür manasında el salladı ,kafa salladı neyse.baktıkki emniyet kemeri takılı değil,hiç bir tepki vermeden,birazda tripli bir şekilde gazlayıp gidelim.biraz garip olmazmı.. tepki vermek zorundada değiliz ancak bu bir örf,adet ve adaptır. birde karşıdaki yaşça çok büyük bir insan,nezaket göstermiş selam vermiş, onun selamı daha bir coşkulu alınmalı bence.
    Ben sizin gibi düşünmüyor arkadaşi hakli buluyorum..insanlarin dogrulari vardir ve bu yaşa göre esnememelidir..kişilik bunu gerektirir,bizden yasca olgun insanlara yer verir saygi duyarim bu baska ama bu tavir ve tepkilerimde degisikliğe neden olmaz...haaaa ben selami alirdim o ayri ama kimse istemedigi halde benim selamimi almak zorunda değildir...saygi duyarim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

birde kasksiz ve korumasiz şekilde gelip arkadan sizin arabanizin altina girip ölürse kimse onu suçlu bulmaz..mantiken suçsuzsunuzdur ama kime anlatacaksiniz...

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Kafasi gozu kasi eli ayagi, apacisi zengini yaslisi genci, herkesin selamini alirim, selam la bu. Sana vermezlerse bas git vermesen de olur da verilen selam alinmaz mi?
    memo06 bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    birde kasksiz ve korumasiz şekilde gelip arkadan sizin arabanizin altina girip ölürse kimse onu suçlu bulmaz..mantiken suçsuzsunuzdur ama kime anlatacaksiniz...
    hocam full ekipmanın olsun ufak bi çocuğa çarpsan aynı şekilde derdini kimseye anlatamazsın.bu konu uzar gider..
    memo06 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    konuyu açan mert arkadaşı tanımam mehmet abiyide ama mert sanki kötü bir şey yazmamış yani hakaret falan msjı bir daha okudum hatta bir daha karşılaşırsak yanına falan gideceğim demiş iyi niyetli yani yada ben mi çok iyi niyetli okudum
    memo06 bunu beğendi.

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne konuyu açanı tanırım ne de yorum yapanları.Ama memleketi Bursa olanlar, Bursa'ya yolu düşenler mutlaka Mehmet abi ile tanışmalı.Sabır ve nezaket çerçevesinde çok olgun ve kaliteli cevapları ile gerçekten tanınması gereken bir abimiz...
    anılcığım yorumun için tşkr ederim. son cümlelerin için cevaben diyorumki yolu sevgiden saygıdan geçen insanları tanımaktan onur duyarım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı bilmeyenadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gavgaaaa hatalı sollamadan çıkmış.
    buda nerden çıktı......! bence hatalı saptama.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı rockrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizin gibi düşünmüyor arkadaşi hakli buluyorum..insanlarin dogrulari vardir ve bu yaşa göre esnememelidir..kişilik bunu gerektirir,bizden yasca olgun insanlara yer verir saygi duyarim bu baska ama bu tavir ve tepkilerimde degisikliğe neden olmaz...haaaa ben selami alirdim o ayri ama kimse istemedigi halde benim selamimi almak zorunda değildir...saygi duyarim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

benim bu yaşıma kadar bildiğim trafik kanununda. arkadan vuran herzman yüzde yüz suçludur. bugüne kadar yanlışmı biliyordum acaba.....!
    bunuda kime anlatsanız. herkes bu kuralı bildiği için. vurulanın zan altında kalmayacağı tartışılmaz bir gerçektir. arkadan takip mesafesi hızının yarısı olan metredir. sevgili kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

[QUOTE=canerol;3191182]ben olayın mantığını çözemedim kask ortadan ikiye ayrılmadıkça kafaya her şekilde takılır çene kilidi kırıldı diye arka çantaya koyma işini çözemedim.
    memo dayı sana bişe söylemiyorum zaten sana zx6r ınla mutluluklar...[/QUOTE.

çene kayışı takılı olmayan kask bin tl likte olsa kask.değildir.
    ayrıca kafanda. çene. kayışı takılı olmayan bir kask olacagına. hiç olmaması. daha güvenlidir. en ufak bir çukur ve motorun sürücüsünü slkelemesi halinde aniden kask dengeni bozup ani görüşünü engelleyebilir. zaten sen bana bişey söyleme artık. çünki konuşdukça batıyosun. zx6r. olmasada ben cup la dahi mutlu olurum. her objenin sahibi degil bekçisi olduğumuzu biliyorum... bu yüzden hep mutluyum.. kafanı yorma sen.......
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

Motosikleti
    x treme max
    dedim ya memo amcam...mantiken öyle ama bazen öyle olmuyo..senin arabana carpti öldü diyip kan parasi diye tutturanlarda yok degil...haşa sözüm sana degil yanliş anlama.

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açan mert arkadaşı tanımam mehmet abiyide ama mert sanki kötü bir şey yazmamış yani hakaret falan msjı bir daha okudum hatta bir daha karşılaşırsak yanına falan gideceğim demiş iyi niyetli yani yada ben mi çok iyi niyetli okudum
    emre kardeşim. nasıl bakarsan öyle görürsün demişler.
    eminim çok iyi niyetli bir insansın. ama mert kardeşimiz mevzuya. biraz alaycı yaklaşmış. ve gençliğinin verdiği bir duyguyla. başlık atıp ninjalı dayı diye fişlemiş. bu hoş olmasada. affedilmez bir davranış değil.özürde diledi zaten insanlar hata yapar ama özür dilemekte erdemli bir davranıştır. çokta uzatmanın bir anlamı yok. artık olmuş bikere. kazasız sürüşler dilerim...
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Merhaba ben istanbuldan mobilyacıyım 250r kullanıcısı. Konu ilk açıldığından beri takip ediyorum. Başlık çok ilginç gelmişti bana ninjalı dayı olara.
    Tüm motor sürücüleri camiamızdandır. Ufak tefekte olsa sürtüşmeler olacaktır mühim olan konun tatlıya bağlanması küçüklerin el öpmesi büyüklerin affetmesi camiamıza yakışacak.
    4 Kasım'da Bursa da mobilya fuarı var kısmet ise gideceğim. Mehmet abiyi de tanımak isterim. Tanışmak istememde ki ilk düşüncem açıkcası atılan konu başlığı olmuştu. Bence ninjalı dayı Türkiye'de meşhur olur. Tüm motor camiası artık Mehmet abiyi ninjalı dayı olarak tanır. Hatta bir site yapılabilir mesela ninjalıdayi.com ürün satışı falan ... Mehmet abi olaya iyi yönlerinden bakmak istiyorum yüksek müsadenle ... Etkinliklere katılırsın abi mesela sırtında ninjalı dayı yazan tişört mont falan istersen kaşkayı yazdırırsın abi...
    Aklıma geldi yazmak istedim. Saygılar
    memo06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)