Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyetsiz motosiklet sürücüsü polisi tuş etti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşımız çok ayıp etmiş Biz var gücümüzle Gaziantep'deki motosiklet yasağını kaldırmak için uğraşırken adamın yaptığına bakınya
    Gaziantep Valiliğine Gaziantep Belediye Başkanlığına ve Gaziantep Sanayi Odasına ve Gaziantep Yerel Gazetesi Olay Medya ya çektiğimiz fakslar ve E_Mailler hepten boşa gitti desenize.Gaziantep iline Motosiklet lerle gidip eylem yapmayı sıkı bir avkat tutmayı hatta Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine gitmeyi düşünürken olanlara baksanıza. Tüh çok üzüldüm İnşallah o Polis Memuru beni duyarda karakolda duyarsız arkadaşımızla iyi ilgilenir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    YAW ORDA polis abimizin ne suçu var yasaları uygulamaya çalişio. yannış o motorcunun da yaptıı. tabi haleti ruhiyesi olay sırasında nasıl dı bilinmez ama yannış... kınıyorum
    Hayat, hâyâl..

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    Yapılan hareket çok yanlış,ne de olsa devlet görevlisidir polis,nooluyoruz texas'mı bu ülke,önce sakin olacaksın ve akıllı davranacaksın.Vergi ve ceza polemiklerine hiç girmiyorum o apayrı bir tartışma konusu.Herşeyimiz tam olarak trafiğe çıkalım arkadaşlar
    Bu arada ashes kardeşim avatar süper olmuş,led zeppelin misali

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Adam hem suçlu hem güçlü
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

ne suclu ne guclu,gariban oldugu icin bu olay boyle gelismis.polisin nasıl gorev yaptıgını ogrendik bunca yıl.yukarda bazı arkadaslar adamı kro olmakla sucluyor,kamyoncu ve otobusculeri asagılıyor.bu tavrı kınıyorum.maddi imkanları yetmiyor diye,fırsat esitsizliginin,gelir dagılımının adaletsizliginin,yargıdan,emniyetten,hukumetten,eg itimden,saglıga kadar her turlu kokusmuslugun yasandıgı ulkemizde bu tip olaylar beni cok uzuyor.aynı polis bagdat caddesinde,yada ankara cinnahta niye gorevini yapmıyor.
    bulmus garibi gorev askını tatmin ediyor.motora binen herkes motorcudur.bu ayrımcılıgınızı uzulerek izliyorum.

hepiniz uyuyormusunuz kurallara,o zaman hicbiriniz 70 km yi gecmemelisiniz.hanginiz yapıyor bunu.hicbirimiz.sonra video iyice incelenirse adamın kendini savunduguda goruluyor.yoksa polis onu ufalama niyetinde,neyseki kardes saglammıs yedirtmiyor.

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    Alıntı kiss_of_death_28 adlı üyeden alıntı
    helal olsun yakışır
    çok ayıp
    bi de helal olsun diye çok doğru birşey yapmış gibi onaylamışsın, olmamış.
    bir arkadaşın dediği gibi ; o adam motorcuysa ben değilim.
    inşallah yaptıklarının cezasını alır.

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gaziantep de motorunu yakmaya çalışan veya yakan ilk kişi değil.+burdaki trafikçiler çok havalı.bizzat kendisi kask takmadığı halde kasksız kullanan motorsikletliye ceza yazan bir sürü trafik ekibi gördüm.gerizekalı bir mantık işliyor hala.otobüsün geçtiği yoldan motorcu geçemiyor.(sonuç olarak o arkadaşın yaptığı yanlış)üniformalı bir inana kalkan el devletimize kalkmış eldir bence böyle
    ayrıca lütfen şu konuyu unutmayın
    http://www.motosiklet.net/forum/show...Cn%FC+kaz%FDma
    idare mahkemesine dava açtım umarım iyi sonuçlar alıp size haber veririm
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm YAHU tamam olmuş yapmiş ama bu cocuk neden yapmiş?? birde bunun altını cizelim benimde ehliyetim yok ben napayım şimdi ilkokuıl mezunuyum bana demişlermi zamanında devlet 8 yıl okuyacaksın diye hayır dedemişl ve ben ilk okul bitirmişim ve benim e sınıf ehliyetim var ama motor ehliyeti yok aynısı bana da denk geldi polis durdurdu ehliyet dedim yok dedim ve bana dediki lan sen neden cıkıyosun trafige dedi argolu bir şekilde tavır el kol hareket cekerekten ve bende hiç bişey demedim kafayı gecirince nakavut direk ne ehliyet nede pilakayı aldı ve bende gittim arkama bakmadan ve dükkanıma geldi polis 50 milyon verdim gitti bunların olmasını benmi istedim peki?? hayır bu arkadaşada ayni şekilde davranmişsa polis o cocuk az bile yapmiş derim ama ?? tam tersi ise cocuk suclu derdimki ben olsam yaz cezamı ver makbuzumu ve ceker giderdim unutmayınki tatlı dil yilanı deliginden cıkarr arkadaşlar tşk

arkadaşlar ben cok iyi kanunlari bilen biriyim ve herşeye insanca olursa bütür şeyler ordadan kalkar bence sürücü görevini memur ise memur oldugunu bilmesi gerek ve kanunu cıkacak inşallah cıkarda bende alırım ehliyet hatta iki tane alayım parası pulu ne ya kafamı yorayım bu tür şeylere dimi ben kuralları severim kurallarında arkasındayım benim de iki abim polis ama bu tür şeyler cok ayıp iki taraf içnde olmamasını dilerim inşallah hoşcakalın canlar

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Kurallara uyalım ,
    Uymayanları uyaralım...
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    puhaaa koptm yaaa

yok birader yanlışşşşş.bu gibi arkadaşlar bizi çevreye yanlış tanıtıyor ve direk polisin hedefi haline getiriyor. ayrıca arkadaşı kahraman gibi görenler bilmelidir ki o arkadaş hem ehliyetten hem polise mukavemetten hem gtörevli memura fiili taaruzdan ceza alacaktır. yukarıda sayılanların hepsi paraya çevriliyor biri dışında... o da görevli memura fiili taaruz. geçmiş olsun belki aklı başına gelir

bu tür eylemler genel motorcu imajını zedeler polise karşı çıkmak kuralları ihlal edip birde mukavemet yapmak hiç hoş şeyler değil bütün motor camiası için kötü bunlar kınamak lazımdır...
    Kask tak!

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    arkadaşlar slm.olayı okudum.çok yanlış.polis görevini yapıyor.onlara yardımcı olmamız lazım.her motor kullanan ters yola girse trafik ne hale gelir.ben yeni motor kullanıcıyım.ama ehliyetim yok diye şuan kullanmıyorum.sınava girdim ve yakında alacağım.motorumda da eksiğim yoksa gönül rahatlığı ve dikkatli bir şekilde motorumu kullanmayı düşünüyorum.lütfen tüm kullanıcıları dikkatli ve kurallara uygun sürüş yapmaya davet ediyorum.özelliklede pizzacılar ve kuryeleri tabii:(((((

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Erkeklik yaptığınımı sanıyor bu kişi...Ben olsam onu öyle bir yamulturdum ki bir daha motora binemezdi....Ayıp bir şey...İçimden o kişiye küfür ediyorum şu an......b...k herif.....

Antika rumuzlu kardeşim..Sen nasıl bir tavır sergilersen polis memuruda sana öyle tavır gösterir.Ben inamıyorum senin mesajına...yalandan sallıyorsun.Polisimiz son yıllarda gayet vatandaşlarına saygılıdır.....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı Captain Future adlı üyeden alıntı
    motorcular cilgin olurmus, ama bu arkadas hem cilgin, hemde deli...
    bence bu cılgınlık degıl bariz aptallık...
    ____it's my life_1982____

ahmetist1181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar,

bu arkadaşa deli demek yanlış zaten deli ise ehliyet almaması lazım bu bir,
    ikincisi böyle bir olaya böyle bir başlık bu sitede yakışmamış; evet arkadaş tuş etmiş ama polisi değil türkiyedeki tüm Motorcuları, ve son olarak şunu söylemeliyim bende ehliyetsiz kullanıyorum ama yakalanırsam kalkıpta kaba kuvvete başvurmam( her ne kadar araba kullanırken birçok polisin rüşvetçi olduğunu bilmeme rağmen).

Şunu unutmayalım ki motorcuların şu andaki kötü imajının sebebi bu olayı yapan kendine motorcu diyen tipler

böylesi adamları motormu hayır bisiklete bile bindirmemek gerekir.motor kullanmak bir kültür ister . birde ehliyetsizmiş bu kadar olur

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    yani kardeşim bile bile lades buna denir ehliyetin yok yasak yola gir bide polise yakalan işmi yani olmadı güreş tut hiç hoş değil sonra motor cular yanlış tanınıyor

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcuların yüz karası, bu ve bu tip davranışlar motorcuların imajını zedeleyerek bütün motorculara zarar veriyor.. unutmayalım, trafikte yaptığımız her çirkin ve güzel davranış bütün motorculara malolur...
    [COLOR="Red"]The Power of Dreams[/COLOR]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    Cok komik ama...antepte o bulvara motorla girmeyi yasaklayan zihniyet ne kadar yanlissa, polise karakucak gures teknikleri uygulamak da o kadar yanlis.
    Ama gozumun onune geldikce gulesim geliyor adamin polisle guresmesi)
    motorların girişini yasaklayan zihniyet kadar..(ama belli de olmaz şartlara göre gerekebilir.mesela sadece4 yaya trafiği varsa olabilir), güreşçi arkadaşın yaptığı da kelaynak sürüsünün yapmayacağı cinsten bi sosyo critik tavranış örneği olmuş..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler