Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cb 125e-ybr 125 esd-apache rtr 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    iyi aksamlar motosiklet arayisindayim cinlilere bile baktim ama sonunda yine bu uc modele dondum ikinci elde olsa bunlardan birisini alicam bu uc motosikleeti karsilastirabilirmisiniz kullanimi yakiti ozellikle sorun +/-lreri birbirine gore yardimci olurmusunuz ikinci el almayi dusunuyorum tekrar satmak cok onemli degil en az iki yil binicem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    cb125e'de devir göstergesi bile yokmuş onu kafadan ele bence honda o motorda sadee marka ismi kullanıyor , bende ybr esd ile tvs apache arasında kaldım hangisini uygun fiyata bulursam onu alcam .
    ybrde konfforlu titreşim az, kaliteli diyorlar satılması kolay alıcısı var diyorlar , tvs apace de hızlı bir makine , en az ybr kadar kaliteli diyorlar

Güç = TVS
    Ekonomi + az titreşim = YBR
    Görüntü = TVS - YBR

Öyle param var görüntüsü olmasada olur, az gitmesi yeterli benzinide az yaksın cb125

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Cb 125 e kullaniyorum gayet memnunum. Bu motorlarda cokta su iyi bu iyi diyemeyiz bu tartismada bitmez zaten. Hangisi hosunuza gidiyorsa alin bence. Yuksek modelli ve iyi kullanilmis bir motor olsun yeterli 2 sene hic problemsiz hepsi sizi idare eder. Cb 125 e de devir gostergesi yok dogrudur. Ama eksikligi cokta onemli degil bence.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Vitesli bi motora devir göstergesi bence şart 3 kuruşluk çinlilerde bile var devir saati ama kocaman Honda çok görüyor bu devir saatini Göstergelerdeki kalite işçilik güzel

Cb 125 aceyi gördüm göstergede bişeycik yok bi km hız göstergesi var

Motosikleti
    Vitello Life 80
    peki tvs nin yakiti 2.5 hatta 2 ye kadar dusurenler var dogrumudur ikinci el bulursam tvs de alabilirim ybr ye daha fazla istiyorlar yakit onemli bayag benim icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

ha bide titresim benim icin onemli degil cublardan alisigim hem abartildigi kadar bi titresim yokmus ben hemen hemen ikisinide 100 km civari bindim bi fark goremedim tvs daha atik daha seri geldikalkisi falan ama yakit.olarak bakamadim hic

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 cc makine 2 lt yakıcak tövbe tövbe gece gece git başımdan benim motor 3.5lt benzin yakıyor şuan bugün bakıma girdi bakalım ne kadar yakıcak en kısa zamanda ölçüm yapıcam

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    3 model icin abarti soylentiler var fanatikleri tarafindan. 125 e icin 125 falan yaptigi soyleniyor ama ben 100 u gecemedim duz yolda yakit icinde oyle sehir icinde su kadar yakti sehir disi daha az yakar diye. Buyuk motorlar icin dogru olabilir ama. kucuk motorlarin sehir disinda daha fazla yaktigini bizzat test ettim. Gazi sonuna dayadigimiz icin olabilir belki

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bu başlıklar gerçekten sıktı artık.yüzlerce başlık var ve her birinin altında en az 20 yorum var biraz araştırsaydın.bende çok araştırdım sonunda alacağımı aldım.hiçte pişman değilim..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb125e'de devir göstergesi bile yokmuş onu kafadan ele bence
    bence bu yorumdan sonra sen git a2 ehliyetini kır !!
    ey allahım sen şu kullarına akıl fikir nasip eyle, yoruma bak şaka gibi !!
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başlıklar gerçekten sıktı artık. Yüzlerce başlık var ve her birinin altında en az 20 yorum var biraz araştırsaydın. Bende çok araştırdım sonunda alacağımı aldım, hiçte pişman değilim..
    Kendin aldın tabi hemen başlıklar sıktı öff pöff

__ İşin doğrusu araştırıp beklentilerini listeleyip beklentilerini karşılayanı almaktır.

Bende böyle bir başlık açmadım, aylarca araştırdım, beklentilerimi yazdım kagıda, karşılayan modellerin başlıklarını baştan sonra keyifle, hatta birkaçkez okudum.

Zaten soru sormama bile gerek kalmadı, gittim muadillerinden 1000 lira ucuza Honda CB aldım

Sorunsuz 8000 km kullandım, tüm listelediklerimide karşıladı, hatta vites göstergesi, yan ayak uyarı musuru, 1.7lt yakıt sarfiyatı, muhteşem far aydınlatması,

7/24 tek marş çalışma disiplini, çok şık göstergeleri, sınıfına göre umduğumdan çok çok iyi frenlemesi yol tutuşu ve kıvraklığı... ... falan vardı. Bunlarda bana sürpriz olmuştu.

Titreşim rahatsoız edici diyorlardı, alette bahsedildiği gibi bir titreşim yoktu, başlığında okuduğum tek tutarsız bilgi buydu

Değiştirmeye heves ettim, ilan açtım 1 gecede satıldı. İlk günden son güne bi yıldan fazla kullandım, bir kez keşke dedirtmedi.

Yani beklentilerini doğru belirlersen zaten yanlış tercih yapma şansın pek yok, bu yöntemi tavisye ederim

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende alırken cbf150-ybr125-cb125-rtr 150 arasında kalmıştım, forumlardaki konuları yorumları inceledim, sonra motorları yakından inceledim, kullananlara sordum sonunda içlerinden hem şekil, yakışıklılık, kalite, hız, güç, teknolojik yenilik( dijital km, led stop gibi) az yakıt olarak en iyisi olan tvs rtr 150 apache yi aldım çok memnunum zevkle kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim, diğer ybr125, cb125, cbf 150 alanların hepsinin gözü kalıyor yanlarından geçerken dönüp dönüp bakmaktan kendilerini alamıyorlar
    ramazan06 bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    apache rtr 150 forumunda gezinirken kafadan falan ses geliyordu gibi yazılar vardı motorda en sevmediğim şey zangırtı onun haricinde iyi güzel motor
    Ybr 125 sorunsuz kaliteli
    cb125e de iyidir sadece ufak eksiklikleri ve titreşimi var.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu yorumdan sonra sen git a2 ehliyetini kır !!
    ey allahım sen şu kullarına akıl fikir nasip eyle, yoruma bak şaka gibi !!
    o kilometreleri yaparken motor performansı, yol tutuşu, benzin sarfiyatı, ivmelenme gibi şeyleri devir göstergesinden anlıyoruz öyle demeyin :D
    devir saatine bakarak motoru çözmüş adam :D:D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ilk olarak ben neler istedgiime dikkat ettim bi yakit olarak hicbirisinde fikir sahibi olamadim en cok bu konuda yardim istiyorum ortalama tuketim olarak.
    konfor ybr
    cekis tork tvs
    en az 20 000 km ybr tvs ikiside
    uzun yol durumu (bundada yardiminiz lazim ) max 700 800 km olur o yolda yakit ne gibi olur yorulurmuyum vb.
    goruntu cekicilik kalite tvs ybr
    bayii ve servis ucundede yeterli alanyada.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    daha önce hiç duymadığım motorlar nasıl acaba 100 km 1.8 yakarsa alırım bunları

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Az yaksın diyorsan cupa binecen commuter bunlar 50 ile gidecek halin yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)