Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gizli Sakli

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Öğrencilik zamanlarında hep böyle ödüller gelir. Ufaktan alıştır sizinkileri Tecrübeyle sabittir kimse ters tepki vermez
    zeytinezmesi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bende yalvar yakar yok yoklar falan gittim aldım abi motoru hemde babamın kartına taksitle olaylar olaylar yaş daha 17 o zaman ehliyet yok bişey yok . . . Aradan( vay be) tam 7 yıl geçmiş herkes dikkatli ol falan diyor ama kimse bişey demiyor hatta artçı olarak annem bile binmek istiyor . Geçen gün anne dedim gel ben götüreyim seni . hemen bindi şaşırdım babam gel falan yok yok dedi bu beni bi daha bindirmez . O ön yargılı bakanların yarısının içinde motor aşkı var . Bir kız arkadaşım var yok diyo hayatta motor olmaz falan istemiyorum neler neler saydırıyor . Sonra çiçekli böcekli ekipmandı romantik resimdi falan derken yavaş yavaş artçı olarak binmeye başladı . Bu gün bende kullanmak istiyorum dedi. Ön yargıları kararlılıkla kırabilirsin ancak .

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yalvar yakar yok yoklar falan gittim aldım abi motoru hemde babamın kartına taksitle olaylar olaylar yaş daha 17 o zaman ehliyet yok bişey yok . . . Aradan( vay be) tam 7 yıl geçmiş herkes dikkatli ol falan diyor ama kimse bişey demiyor hatta artçı olarak annem bile binmek istiyor . Geçen gün anne dedim gel ben götüreyim seni . hemen bindi şaşırdım babam gel falan yok yok dedi bu beni bi daha bindirmez . O ön yargılı bakanların yarısının içinde motor aşkı var . Bir kız arkadaşım var yok diyo hayatta motor olmaz falan istemiyorum neler neler saydırıyor . Sonra çiçekli böcekli ekipmandı romantik resimdi falan derken yavaş yavaş artçı olarak binmeye başladı . Bu gün bende kullanmak istiyorum dedi. Ön yargıları kararlılıkla kırabilirsin ancak .
    Bana motor kullanmayı erkek arkadaşım öğretti şu andada onun motorunu kullanıyorum bana yadigar kaldı ondan. kendisi bir yıl önce vefat etti. onun emaneti sattırmadım ben satın aldım. biniyorum 7 aydır..beraber kurduğumuz hayallerimizi bir bir motorumuzla gerçekleştirmeye çalışıyorum..
    sailor33, Oldjack, ea1925 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    [QUOTE=zeytinezmesi;3184126]ben 4-5 yaşlarındayken javamız vardı babamla binerdik aradan 20 yıl geçti şimdi ben biniyorum motora babama arada motor al falan diyorum bineriz. ne zevkli değil mi baba falan diye ayak yapıyorum ama konyada bu leş trafikte kullandığımı bilse ne der kestiremiyorum. korkudan gizliyorum işte... bilemedim...[COLOR="Silver"]

Biz istanbulda sürüyoruz istsanbulllllllllllllllllllllllllllllll ( ben daha motor suremedım ama arabayla tecrübelidir ) . Feleğin çemberi :D

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı zeytinezmesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana motor kullanmayı erkek arkadaşım öğretti şu andada onun motorunu kullanıyorum bana yadigar kaldı ondan. kendisi bir yıl önce vefat etti. onun emaneti sattırmadım ben satın aldım. biniyorum 7 aydır..beraber kurduğumuz hayallerimizi bir bir motorumuzla gerçekleştirmeye çalışıyorum..
    Allah Rahmet Eylesin .

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Babam ilk motorumu cekicle parcaladiktan sonra 2 3 yildir gizli biniyorum. Cok tepkililerse soyleme, bosuna onlari da korkulu ruyalarla bas basa birakma. Olursen ogrensinler

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    insan sevdiğinden korkmamalı
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    söyle gitsin en hayırlısı o ne yapabilirlerki motorun korumaların var yeni alcak olsan karşı çıkarlar şimdi pek bişey yapamazlar gbi gelio biraz bağırırlar o bşka )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

bu arada yeni gördüm allah rahmet eylesin çok geçmiş olsun

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Motor öncesi ekipman alırken çıtayı yüksek tuttum. Fiyatları duyduklarında paraya kıyamayacağımı düşünüyorlardı. Shuberth kask, bering pantolon, içlikler, eldiven, balaklava derken motorun pazarlığını bitirip kaporayı gönderdiğimde inandılar ama engel olmak için geçti artık.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kahrolsun bağzı şeyler

ahmettpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya söyle kurtul arkadaş nolacak zaten yanlarında okumuyorsun salla gitsin demek isterdim tabi ama sen söylemeye bak çunku tepkisi büyüyebilir

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Sigara kısmı hariç çoook güzel bir hayal kurmuşsun. Şöyle düşün; söylediğinde en fazla ne kaybedersin? motoru kırıp dökebilir, sana çok kızar, konuşmaz, okuldan falan alır belki? Belki.. belki... belki...? Belkide biraz tepki gösterip kabullenir. Benim annem 20 sene boyunca karşı çıktı. sütümü helal etmem ölümü gör falan dedi. bir gün karşıma aldım. anlattım. sen istesende istemesende alıcam dedim. ama senin karşı olduğunu bilirsem hep tedirgin kullanırım o yüzden kabullen, duaların hep benimle olsun, bende rahat ediyim dedim.kabullendi. şimdi artçı olarak alıp sağa sola götürüyorum. inanılmaz güveniyo bana. Asla saklamadım yani onlardan. Allah korusun bigün hafif bir kaza sonucu biyerin kırılır incinir ve onu hastaneden aramak zorunda kalırsan.... işte bence bütün motor hayatın o anda biter. Onuda anladığını belli ederek konusursan ve sana hep güvenebileceğini hissettirirsen gerisi gelir. bende 9 yaşında bir kız babasıyım.Kızım birgün bu tarz bir şeyi benden saklamış olarak karşıma gelirse çok kızarım ve kırılırım. Biz babalarda şöyle bir güven vardır yada biz öyle olmasını isteriz:" benim kızım benden hiçbişey saklamaz" bunun aksini ona sakın yaşatma. Çünkü o güven giderse bir kez hep şüphe kalır geride....

Şansın açık olsun. En kısa sürede çözüme ulaşman dileğiyle....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)