Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yeni Honda CBR300!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Güle güle Honda Cbr250, Hoşgeldin Honda Cbr 300

Vizor Down ve Honda Japonya'nın duyurduğu habere göre; HONDA, CBR250R için bir sürpriz güncelleştirme ortaya koyduğu iddia ediliyor. 2014 modeli olarak öngörülen Cbr300, yeni kasa ve daha büyük bir motor hacmi ile ortaya çıkıyor.

Yeni model Çin'de ortaya çıktı, yeni modelin Tayland'da üretilmesi ve tüm dünya pazarına sunulması bekleniyor.

Honda henüz ayrıntılı özellikleri açıklamadı, ancak adı yeni model bir 300cc motora sahip muhtemelen mevcut 250cc motorunu geliştirerek elde edilen VFR1200F tasarımını andıran çizgilere sahip ayrıca yeni Fireblade dan esinlenen burnu ve şasi ile süspansiyon değişmiş gözüküyor. Ayrıca yeni gövde ve yeni tasarım egzoz göz dolduruyor.

Aynı site 2 adet de fotoğraf yayınlamış.

Kaynak: motojektif.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bunun yerine 500R gelse ya..
    erays ve shrek bunu beğendiler.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    250 tip daha iyi bence
    erays bunu beğendi.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Cift far? Mukemmel kafa, ben begendim.. Ninja 300e kabariodum, absli kirmizisini getirsinler de honda alalim..
    brocks ve erays bunu beğendiler.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    bende beyendim seneye deyişiklik yapmayı pilanlıyordum gelsin bakalım

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

yalnız aynı şase ve aynı motor bilogu var sadece silindir çapı büyütülmüş ve elbise makyajlanmış 30 yada 32 hp olası bi güç olacak gibi görüntü var yada bana öyle geliyor

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Motor duyurulmuş Çindeki fuarda, distribitor getirir mi aceba Turkiye'ye? İnsallah getirirler mayis gibi, getirirlerse direk kapanirim.. Kawa 300 satmadi diyip sokmamazlik yapmasinlar 20.700de olsa absli die alacaktim..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah getirmezler Kawasaki nin 300 lüğü 19500TL hondanınki olsun olsun 16000 olsun. 2500CC üstü olunca bir üst vergi dilimi yüzünden fiyatlar uçuyor.Bunun yerine 250 serisi devam eder.500ü getirirler en azından verilen vergiye değer bir alet.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Vergi 100den 203e cikio. Ben istemiorum 500cc motor kullanmak 250cc ninja da cbr da gtr da cok cirkin bence. 100tl vergi farkiyla hakkaten motoya benzeyen düşük cc motolara binmek istiorum, 500ccyi kontrol edebilecegimi dusunmuorum..

Motosikleti
    Hornet 650
    Arkadaşım bu motor 500R 300 falan değil yurt dışında satışı var burda yok
    erays bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ninja 300 den görüldüğü gibi türkiye için 300 cc resmen saçmalık.

Zaten benim cıbırım dan çok da farklı değil tip olarak.

Motosikleti
    Hornet 650
    He olurda 300 lük gelirse yukarda gördüğün resimlerden farklı bir şey gelebilir. Bu motor 500r olanı youtube yaz bir sürü örnek bulabilirsin. gönderdiğin linkler sadece varsayımdan ibaret

http://www.youtube.com/watch?v=z-pB-M88nac

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Yapmayin Allah askina.. Kawasakinin fahis fiyatlandirmasi, servisi, fuara katilmamasi, keyfekeder is yapmalari beni dusunduren. Honda guvencesiyle gelsin 300 yag gibi akar.. 250nin kafayla sunun bi alakasi var mi?

Bi kendinizi dusunmeyin tek istegim bu. 500 yaninda bunu da getirsin diyin ne bileyim, belki size gelmez bu saatten sonra da ben istiorum acikcasi. Hurra kapanionuz..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun yerine 500R gelse ya..
    CBR 500 R 2014'te Türkiye'de satışta olacak.
    UqUR_ bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He olurda 300 lük gelirse yukarda gördüğün resimlerden farklı bir şey gelebilir. Bu motor 500r olanı youtube yaz bir sürü örnek bulabilirsin. gönderdiğin linkler sadece varsayımdan ibaret

http://www.youtube.com/watch?v=z-pB-M88nac
    vidiyoya baktım 500 çift silindir ve motor bilogu çok farklı bu 300 lük 250 ligin aynısı aynı biloga sahip ve tek silindir bire bir aynısı sadece silindir çapı büyütülmüş görünen benim açımdan böyle
    blue white bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayin Allah askina.. Kawasakinin fahis fiyatlandirmasi, servisi, fuara katilmamasi, keyfekeder is yapmalari beni dusunduren. Honda guvencesiyle gelsin 300 yag gibi akar.. 250nin kafayla sunun bi alakasi var mi?

Bi kendinizi dusunmeyin tek istegim bu. 500 yaninda bunu da getirsin diyin ne bileyim, belki size gelmez bu saatten sonra da ben istiorum acikcasi. Hurra kapanionuz..
    Bir kafa birdr egzoz zaten. Gerisi aynı.

250 yi hiç beğenmiyordunuz, 1 kafa değişikliliği ile 300 e hayran mı oldunuz yani?

Alıp almamak size kalmış fakat niçin 50cc için onca para veresiniz? 250 yetmiyor 300 mü yetecek ?

Hani 500 neyse geçiş için ama 300 tam bir saçmalık bence Türkiye koşullarında...

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    ninja olmuş

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Berkut 125 kullaniorum, 250cc yetmez demedim ki hic bi yerde. Burdan 500e sicramam da ne kadar dogru olur? Zevk meselesi, evet bi kafayla mukemmel olmus alet. Ama denildigi gibi firebladeden esinlenilecek denio, daha belli deil.. 250cc tasarimlarini begenmiorum aynen. Ninja 250nin sadece gostergelere ayarim mesela. Kucuk ayrintilar belkide boyle Bastan cikaran.

Ha bi de kawa 300un benim icin en buyuk artisi absydi basta, sonra sekil dedim. Burda da dikkat edersen kirmizi absli getirsinlerde alalim dedim ilk yada ikinci mesajda.

Motosikleti
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkut 125 kullaniorum, 250cc yetmez demedim ki hic bi yerde. Zevk meselesi, evet bi kafayla mukemmel olmus alet. Ama denildigi gibi firebladeden esinlenilecek denio, daha belli deil.. 250cc tasarimlarini begenmiorum. Ninja 250nin sadece gostergelere ayarim mesela. Kucuk ayrintilar belkide boyle Bastan cikaran.
    Peki Karar sizin kararınız, para sizin paranız. Kazasız belasız bininde.
    Linwelin bunu beğendi.

Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kafa birdr egzoz zaten. Gerisi aynı.

250 yi hiç beğenmiyordunuz, 1 kafa değişikliliği ile 300 e hayran mı oldunuz yani?

Alıp almamak size kalmış fakat niçin 50cc için onca para veresiniz? 250 yetmiyor 300 mü yetecek ?

Hani 500 neyse geçiş için ama 300 tam bir saçmalık bence Türkiye koşullarında...
    bencede 6 beygir güç için 6000 fazla verilmez anladıgım kadarıyla 32 hp olasılık seneye bakalım ne deyişecek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)