Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yeni Honda CBR300!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Allah razi olsun. 500de geliomus cekersin artik seneye, ben obur seneye insalla. Korkuorum simdilik. Tekerin duz bassin kardesim..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkut 125 kullaniorum, 250cc yetmez demedim ki hic bi yerde. Burdan 500e sicramam da ne kadar dogru olur? Zevk meselesi, evet bi kafayla mukemmel olmus alet. Ama denildigi gibi firebladeden esinlenilecek denio, daha belli deil.. 250cc tasarimlarini begenmiorum aynen. Ninja 250nin sadece gostergelere ayarim mesela. Kucuk ayrintilar belkide boyle Bastan cikaran.

Ha bi de kawa 300un benim icin en buyuk artisi absydi basta, sonra sekil dedim. Burda da dikkat edersen kirmizi absli getirsinlerde alalim dedim ilk yada ikinci mesajda.
    Kawasaki ninja 300r nin fiyatı belli, Honda da getirirse fazla bi fiyat farkı beklemeyin bence en fazla 2bin lira oynar bana göre.
    Linwelin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Arkasinda en azindan bi honda guvencesi, servis agi, destegi olur o zmn da
    Bazi sitelerde hondanin bunu bazi pazarlarda 250nin yerine getirmek istedigi yazilmis ona ne diosunuz? Tr icin agir sacma olur oyle bisey, bence..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Allah razi olsun. 500de geliomus cekersin artik seneye, ben obur seneye insalla. Korkuorum simdilik. Tekerin duz bassin kardesim..
    Teşekkür ederim Eren abi.

Ben cbr ı bırakacağım birdahaki motorumda. Ss bana göre değil , gencim , kanım kaynıyor. Saçma risklere giriyorum cbr 250 ile bile.

Transalp, v-strom tarzı iri (115 kilo olarak ) bir enduro düşünüyorum seneye
    rambomert bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Vay be yakisir, kardesim bende 99um yalniz hissetme kendini.. Deri montu giydigimde bile benzin deposunu goremedigim oluo ahaha.. Pek farkimiz yok be Berkut kardesim, 500 alsam benim de elim ayagim durmayacak biliyorum kendimi, ondan birazda. Bakma iste
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    250 cc 10 bin tl,

300 cc 15 bin tl olabilirmi acep ?
    tr_select bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ara cc olduğu için alan pek olmaz 600 cc vergisine giriyor

Zamanında Vtr 250 getirdi pahalı diye kimse almadı o paralara gittiniz 2 el 600 cc aldınız

Motosikleti
    Vay be yakisir, kardesim bende 99um yalniz hissetme kendini.. Deri montu giydigimde bile benzin deposunu goremedigim oluo ahaha.. Pek farkimiz yok be Berkut kardesim, 500 alsam benim de elim ayagim durmayacak biliyorum kendimi, ondan birazda. Bakma iste
    Ben biraz boydan yırtıyorum ama yinede Türk baklavam(şekerparem) epey var benim kilo dengeli dağılıyor, şanslıyım yani kilo alınca hepsi göbeğe gitmiyor

Yarın spor salonuna tekrar yazılıcam. Bir ara epey ağır çalışıyordum ağırlıklarla , bırakınca kilo almaya başlıyorum

Benzin deposu nerdeydi ?
    Linwelin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Boy 1.83 bende yok tabi depoyu gormeyecek kadar gobek de o isin esprisi. Motora aciorum ama bazen, hadi senin kizin 250cc 26-27bg. Bizim ybr naapsin bu kiloyu neyse millet bize tekme atmadan konuya donelim.
    Honda iyi motor yapio umarim hepimizin gonlunden gecen motolari seneye ulkemize sokarlar, 300r oldun 500x 500r olsun. İyi forumlar..
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben biraz boydan yırtıyorum ama yinede Türk baklavam(şekerparem) epey var benim kilo dengeli dağılıyor, şanslıyım yani kilo alınca hepsi göbeğe gitmiyor

Yarın spor salonuna tekrar yazılıcam. Bir ara epey ağır çalışıyordum ağırlıklarla , bırakınca kilo almaya başlıyorum

Benzin deposu nerdeydi ?

Motosikleti
    Boy 1.83 bende yok tabi depoyu gormeyecek kadar gobek de o isin esprisi. Motora aciorum ama bazen, hadi senin kizin 250cc 26-27bg. Bizim ybr naapsin bu kiloyu neyse millet bize tekme atmadan konuya donelim.
    Honda iyi motor yapio umarim hepimizin gonlunden gecen motolari seneye ulkemize sokarlar, 300r oldun 500x 500r olsun. İyi forumlar..
    Eren abi 150 cc mondialede bindim, 85 i geçmiyordu napsın oda haklı :(

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 500 R 2014'te Türkiye'de satışta olacak.
    Nerden biliyorsun? Kaynak nedir??
    The Power of The Dreams.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc 10 bin tl,

300 cc 15 bin tl olabilirmi acep ?
    Serkan abi can alıcı yorumu yapmış. Üye ban- konu kilit- forum silinebilir
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Fiyatı 13 bin olur

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Arkasinda en azindan bi honda guvencesi, servis agi, destegi olur o zmn da
    Bazi sitelerde hondanin bunu bazi pazarlarda 250nin yerine getirmek istedigi yazilmis ona ne diosunuz? Tr icin agir sacma olur oyle bisey, bence..
    Şöyle düşünelim...
    Honda CBR250R almamak için, her yerde peynir ekmek gibi bolca bulunmasını gerekçe olarak gösteren insanlar var.

Honda Türkiye, bir anda CBR250R'ye son verip 300'e geçiş yaparsa o insanlar için bir anda kabul görecektir.

Ninja 300 ile rekabet şansı kazanması yanında Hysoung GT250R'den daha yüksek performans sunacak bir tek silindir seçeneğine dönüşüyor olmasıyla da; CBR250R'nin yavaş kalması nedeniyle (bence mantıklı olmasa da) tercih edilmemesi durumuna da yanıt olur.

Ayrıca; ABS seçeneğini de devreye sokarlarsa, bir çokları için üst segmente çıkmak zorunda kalma durumuna da çözüm olacaktır (Ninja 300'ü tercih etmeyenler için)...

Aslında her şekilde Honda için avantajları var gibi bu yaklaşımın.

Demek istediğim bakış açısına göre hep olumlu ya da olumsuz bir çıkarım elde edilebiliyor.
    Önemli olan Honda Türkiye'nin ne düşüneceği. Onların düşüncesindeki temel bizim mutluluğumuz değil elbette
    Bayilerde CBR250R için 30 kişilik listelere depozito almaları; ama, ayda 3-5 motor gelmesi de ayrı bir işaret belki de...
    Linwelin bunu beğendi.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Buralarda kawanin tutulmamasi birazda distributorden kaynakli deil mi? Yanlis miyim? Dedikleriniz cok mantikli, aklima yatti. Sonuna kadar hondatr de parasini kovalar, dediginiz gibi herkesin gonlunu hos tutmaktan ziyade piyasayi tutmak onemli olan. Amerikadaki videolarindan etkilendim ben kawa300un, bastin mi 250ye vurmayan, abs sayesinde siktin mi duran bi yapisi var motorun. Alip kullanmak nasip olmadi, 20bin ulkemiz icin hos bi rakam deil. Ama dedigim gibi tek opsiyonum buydu absli, biraz daha guclu, daha guzel cizgilere sahip. Simdi arkadaslar hakli ama bu motor 16binden girse havada kaparim. Seneye yaz icin 20bini gozden cikarmisim cunku, aman bu 16 oldu 15e gideyim 600cc alayim derdinde deilim. Ama hayat bize neler sunar gorucez hep beraber. Belli olmaz. Gelirse boyle bi makine adimi ilk yazdiranlardan olurum, onu biliyorum tesekkurler degerli fikirleriniz icin..

Motosikleti
    Yamaha S10
    Ne kadar ilginç piyasa. Fiyatların dağılışı ne kadar saçmalık düzeyinde böyle.

Ninja 300 ABS 20bin küsür fiyat istiyor.
    Benim Yamaha XJ6NA (600cc 80bg abs naked) (ya da xj6 diversion f -tam grenaj) 21.2bin... Tamam kabul, tarz ve görünüş farklı. Ancak demek istediğim, paranın karşılığı = bu kadar şu, şu kadar bu mantık çerçevesinin dışında...
    Suzuki V-Strom için 27bin küsür istiyorlardı öte yandan. O fiyata 4 silindir 800'lük Fazer da var (ki yine de tarz tercihi açısından, sınıf / güç düşünülünce çok mantık dışı değil Fazer, Suzuki ise abartılmış bir fiyat bence).

Tamam fiyat olarak 600cc SS'ler karşılaştırma amaçlı olarak saydığım yüksek cc'lere göre fiyat olarak çok yukarıda; yani SS daha pahalı denebilir. Ama bu düşük cc SS'ler de yüksek cc SS'lerin teknolojisine değil, sadece görüntüsüne sahip...

Honda'yla Yamaha fiyat politikasına bakınca, sanırım motorları tenekeden yapıyor
    Ya da ithalatçılar, hepimizi zengin çocuğu zannediyorlar
    zerzura ve Dezinho bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Benim boyle bi secenegim yok iste. Fazera binmek istemeyince, ss kovalayinca keseyi acmak gerekior. Ya 250cbr alicam, sifir cbr600rr alsam 32bin, r6 kovalasam sifiri 31.. Sanirim ktm duke serisi gibi olsa herkes rahatlicak ssde. 200-400-600-800-1000-1200-1300-1400 olsa seri cok daha efendi olabilir

Ha bi de benim ybrden 600cc ss'e ziplamam intahar deilde nedir

Motosikleti
    Yamaha S10
    Benim boyle bi secenegim yok iste. Fazera binmek istemeyince, ss kovalayinca keseyi acmak gerekior. Ya 250cbr alicam, sifir cbr600rr alsam 32bin, r6 kovalasam sifiri 31.. Sanirim ktm duke serisi gibi olsa herkes rahatlicak ssde. 200-400-600-800-1000-1200-1300-1400 olsa seri cok daha efendi olabilir

Ha bi de benim ybrden 600cc ss'e ziplamam intahar deilde nedir
    Haklısın bence de (intihar kısmı dışında)...
    Ancak görünüşe göre, SS düşük hacimli motor ne kadar dişe dokunur oluyorsa; fiyatı da o kadar abilerine yaklaşıyor. Hem de o fiyata değmeyeceği halde...

Düşününce, 600RR ile 250R'nin ortak bir yönünü göremiyorum, teknik anlamda.
    Kullanmadım; ama, kıyaslamalardan GT250R ve Ninja 250'nin de CBR250R'den çok da ileri gitmediğini defalarca gördüğüm için; aynı şeyi onlar için de söyleyebilirim sanırım.
    10bin tl, bu sınıf için gerçekten hoş, kişisel görüşüm, kabul de edilebilir bir fiyat.

Ama gidip de 20bin tl vermem için 300'üne, bunun 250'sinden bir kaç gömlek üstte olmasını beklerim.
    Daha doğrusu abisi 600'lere teknik / teknoloji açısından yakın olmasını beklerim.
    Bilmiyorum, 300 Ninja'da sürüş modu seçenekleri var mı, çekiş kontrol ya da benzeri teknolojiler?

Bu teknolojilerin o çapta bir motorda olmasına gerek var mı, o da tartışılır. Aslında teknik olarak 250'ye daha yakın bir makina. Lastikler ince, ön fren tek disk, v.b. özellikler bunu gösteriyor. Zaten ihtiyacı bunlar...
    Bu da, "ya 250 ya 300 olsun arkadaş, bu ne saçma karmaşa" dedirten bir sonuca geliyor kafamda.

Tabii, çıkarımlarım temelsiz de olabilir, motosiklet kültürüm daha çoook başlarda...
    Linwelin bunu beğendi.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    iyi iyi çıksın 250r 2. el de düşer belki bize de bi fırsat doğar ( koyun can kasap et)

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Tek silindir, 29Nm tork ve 35 beygir olacakmış:
    Türkçe Kaynak: http://www.motojektif.com/blog/motoj...-Honda-Cbr-300
    Linwelin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)