Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Boğaziçi Köprüsü'nde acı kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Anadolu yakasına görev için geçmeye çalışan polis memurunun kullandığı motosiklet, Boğaziçi Köprüsü girişinde başka bir motosikletle çarpıştı. Kazada, İsmail Yıldırım isimli trafik polisi şehit oldu. Aynı kazada dizi oyuncusu Elif Kramer ile arkadaşı ise hafif şekilde yaralandı.

'Şahin' olarak adlandırılan trafik ekiplerinde görevli polis memuru İsmail Yıldırım, görev nedeniyle motosikletle Anadolu yakasına geçmek için saat 17.00 sıralarında Boğaziçi Köprüsü'ne geldi. Yıldırım'ın kullandığı motosikletle başka bir motosiklet, köprü girişinde çarpıştı. Kazada İsmail Yıldırım şehit oldu. Yıldırım'ın cesedi, ilk incelemenin ardından kaza yerinden kaldırıldı.

OYUNCU ELİF KRAMER DE YARALANDI
    Polis memurunun şehit olmasıyla sonuçlanan trafik kazasında diğer motosiklette bulunan dizi oyuncusu Elif Kramer ile arkadaşı Mehmet Palamut da hafif şekilde yaralandı. Kaza sırasında polis memuru ile çarpışan diğer motosikleti Palamut'un kullandığı arkadaşı Kramer'in de motosikletin arkasında oturduğu öğrenildi. Hafif şekilde yaralanan Palamut ile Kramer de olay yerine sevk edilen ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Bu arada, kaza nedeniyle köprü girişi ve E-5 güzergahında yoğun trafik oluştu. Motosikletlerin kaldırılmasıyla trafik akışı normale döndü.
    KAYNAK
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Ben bu kazayi haberlerde gordum. Polisin ailesine bassagligi diliyorum, Allah rahmet eylesin.

Kazadaki polisin bmwsinin hali icler acisiydi. Carptigi vespa tarzi scooterda pek bisey yoktu. Ben nasi olmus hic bisey anlamadim acikcasi..

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    İlginç geldi banada şimdi baktım ınternettende kocaman bmw kücücük vespaya carpıyo vespadakılerde ciddi bişey yok nasıl polis hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Allah rahmet eylesin. yaralılara da geçmiş olsun. o kadar çoğaldık sayımız arttı iyi güzel de artık bir birimize zarar vermeye başladık.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Allah ailesine sabır versin
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Allah rahmet eylesin.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Polis bariyer demirine çarpmış galiba. Videolardan birinde bariyerin dibinde yoğun miktarda kan gördüm gibi geldi. Allah'tan rahmet diliyorum

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    Allah rahmet eylesin, bizdeki bariyerler hayat kurtarmaktan ziyade öldürüyor

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Allah rahmet eylesin.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Talihsiz bir kaza. Allah rahmet eylesin. Anladığım kadarıyla polis memuru scootera arkadan çarptıktan sonra kontrolü kaybedip bariyerlere vurmuş. Bariyerlerin altında bulunan boşluk ve dikey direkler adeta ölüm tuzağı. Belediyeler ve Karayolları itinayla bu ölüm tuzaklarını döşemeye devam ediyor. YETER ARTIK!...

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Allah Rahmet eylesin Ailesine baş sağlığı diliyorum . Yetkililer o bariyerleri ne zaman fark edecek belli değil .

görüntüyü gördüm. bariyer dibinde çok kan vardı. Bariyerle ilgili sanırım.

Ülkemizdeki bariyerler zaten maşallah kılıçtan keskin. niye kimse buna el etmiyor acaba. yurtdışında bu bariyerlerin esnek ama sağlam olması için müthiş arge çalışmaları var. Üstelik bunların değişmesi sürekli asfalt-dök kazı yeniden yap çıları da güzel bir rant olur.

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    Allah gani gani rahmet eylesin. Ailesine sabırlar versin gerçekten çok acı bir olay.

Muhtemelen şehit polisimiz scooter a daha şiddetli çarpmamak adına veya kurtarmak için kaçmaya çalışmış
    ve bariyerlere çarpmış olabilir. çelik bariyerler zaten tam bir tehlike. zira kullandıkları motor ve ekipmanlar kaliteli
    ve hepsi de bu konuda eğitim almış insanlar. kişisel tahminim tabii ama scooter'daki insanlara zarar vermemek için
    olsa gerek.

Çok acı cidden, insan ne söylese eksik kalıyor.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Allah rahmet eylesin, vefat eden polis arkadaşımızın ailesine sabırlar dilerim. Gördüğüm ve anladığım kadarıyla kazanın ciddiyeti iki motosikletin çarpışmasından dolayı değil de bariyerlere çarpmadan dolayı oluşmuş, karayollarının bu işe mutlaka çözüm bulması gerekiyor. 2010 yılında yine bariyerlere çarpmanın etkisiyle vefat eden aYe nickli Murat Doğanay üyemiz için büyük çaplı bir eylem yapmıştık ancak geçen 3 sene boyunca hiçbir ilerleme kaydedilmedi, bu ülkede birşeyleri değiştirmek için daha ne yapmak nelerin yaşanması gerekiyor gerçekten bilmiyorum..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Allah rahmet eylesin üzücü bi durum

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu olaydan sonra artık emniyet şeridindeki insiyatiflerini kullanmazlar gibi geliyor bana ..
    otopsici ve cece89 bunu beğendiler.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Video linkini paylaşabilir misiniz ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Allah rahmet eylesin.
    Allah kalanlara sabır versin İnşallah.

soral3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki xf650
    Allah rahmet eylesin ve büyük gecmis olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)