Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Boğaziçi Köprüsü'nde acı kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250
    şehit olan polis memuru devremdi..Allah rahmet eylesin.kendisi çok profesyoneldi.ölümün ne zaman nereden geleceği belli olmuyor..dikkatli olalım arkadaşlar
    cece89 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Şehit polis memuru. Kardesimin görev arkadasi. Bir gun once aksam beraber calismislar. Haberi okuyunca kardesim geldi gözümün önüne. kaski kapatmamis galiba rahmeli. Allah gani gani rahmet eylesin. Allah hepimizi korusun arkadaslar. kaskin önünü muhakkak kapatalım arkadaşlar.

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    allah rahmet eylesin,çok üzüldüm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bu tür haberlerde nedense gezi olaylarında polisin tartakladığı kızın "sen şehit olsan ben ağlardım" demesi aklıma geliyor. Önceleri bu haberleri görünce üzülürdüm. Vallahi polisin başına bir şey gelmiş, ölmüş, şehit olmuş içimde hiç üzüntü olmuyor. Bundan sevinçte duymuyorum fakat artık polisi kendimden gibi görmüyorum. Bana çok uzak yabancı birisi. Gözümüzün önünde yapmamaları gereken çok şey yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Ben hayır duası hak ettiklerini düşünmüyorum. Adet yerini bulsun toprağı bol olsun.
    arca94, iptaluyelik02 ve ArdiaroS bunu beğendiler.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Allah rahmet etsin ..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Allah rahmet eylesin . Görenlerin anlattıklarına göre Şehit olan Polis arkadaş emniyet şeridinden giderken sabırsız ve dikkatsiz scooter sürücüsü aynasına bakmadan emniyet şeridine dalıyor . Şahin arkadaşta scootere yandan sürtüyor. Şehit Polisimizin hızı nedir bilemem ama sürtmenin etkisiyle çelik bariyerlere çeneden açılır kaskı sürtüyor. Sonuç hüsram tabi. Kaskın çene kısmı parçalanmış . Allah gani gani rahmet eylesin. Kaynak: Değişim yaptığı gece görevlisi Şahin arkadaş.

şehit olan polis memuru devremdi..Allah rahmet eylesin.kendisi çok profesyoneldi.ölümün ne zaman nereden geleceği belli olmuyor..dikkatli olalım arkadaşlar
    Devrem başımız sağ olsun. Özellikle Motor üzerinde ekmeğini kazanan tüm arkadaşlara sesleniyorum: hiçbir şey canınızdan daha değerli değil, ona göre açın gazınızı.

Sayın tanertc tamam polisi sevmiyorsun eyvallah, en azından insan olduğu için ölünün ardından da
    Vallahi polisin başına bir şey gelmiş, ölmüş, şehit olmuş içimde hiç üzüntü olmuyor. Ben hayır duası hak ettiklerini düşünmüyorum.
    denmez be...
    ybalci bunu beğendi.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ALLAH rahmet eylesin mevlam ailesine sabırlar versin.
    Bazı arkadaşlar üzülmüyormuş.Yahu bu bir insan,bir genç,bir müslüman ve bir motorcu kardeşimiz neticede her polisi her insanı aynı gözle görmek kadar yanlış bir şey olmaz insan olan insan önce kendi gözündeki kipriği görüp karşısındakinin gözündeki mertege bakmasılazım.
    Kanunlar kurallar aslında bizim için bazen hata yapıyoruz ceza yiyoruz ama akıllı düşününce hak veriyoruz.
    GECEN GÜN bir motorcu polis arkadaş önüme atladı durdurdu lütfen evraklar dedi.İşimde o kadar aceleki dedim her şeyim tamam işimde çok acil,
    Peki abi dedi o arada bende ehliyeti çıkarmıştım,Buyurn dedi yol verdi.Bende Allah razı olsun bakmasanız çalınan motorları nasıl bulacaksınız. dedim .
    YANİ NETİCEDE İNSANIZ ARKADAŞLARIMA RİCAM.ARA LARDA EMNİYET ŞERİDİNDE MAK SİMUM 50 KM DEN YUKARI ÇIKMAYIN.aRBALARIN SAGINDAN SOLUNDAN GİRMEYİN,'2 MOTOR YARIŞ YAPMAYIN , bİR MOTORLU ARABANIN SAGINDAN GİREREKEN DİGERİ SOLUNDAN GİRMEYE ÇALIŞMASIN .ÖNDEKİNİ TAKİP EDERSE SÜRÜCÜLERDE BİR TARAFA YANAŞARAK MOTORLULARA RAHAT YOL VERİRİLER.

BU KAZADA SÖYLENEN GÖRE küçük motor aradan çıkınca hızlı gelen bmw duramayıp çarpmış ve bariyere yüzü girmiş rahmetli olmuş.
    BUNDAN SONRA SIKI DENETİM GELECEK LÜTFEN DİKKATTTT
    ybalci bunu beğendi.

guccam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200F Siyah
    Haberlere bakmadığım için şimdi şans eseri gördüm. Kazadan sonra oradan geçiyordum, yerde kimse yoktu sanırım kaza olalı 20-30 dk olmuş. Motosikletler yerdeydi, BMW GS, scooterdan bir 50 metre ilerdeydi, kaza nasıl olmuş pek çıkarmak mümkün gözükmüyor ama rahmetli baya bir hızlıymış sanki.
    Orası gerçekten tehlikeli düştüğünüzde yanınızda bıcak gibi korkuluklar var. Ama hangimiz yapmıyoruz ki? Benim kendi adıma söyleyeceğim şey emniyet şeridine girdiysem 50 km'yi geçmemek ve geçtiğim arabanın sol tarafını kollamak, bazen motorcu arkadaşlar pat diye dalıyorlar. Birde minubus otobus gibi toplu taşıma araçlarının kapıları açıksa dikkatli olun pat diye adam önünüze atlayabilir (başıma geldi en olmadık yerde).

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Demekki neymiş azrail kapıya dayandımı 20 milyarlık kaskta taksanda 50 milyarlık ekipman alsanda çare yokmuş.
    Allah rahmet eylesin..

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Ben kazayı izledim arkadaşlar. Scooterin sucu yok trafiğin içinde normal seyir ediyor. Rahmetli arkadaş biraz hızlı emniyet şeridinden gelirken ön frene basıyor ve kayıyor. Scootera arkadan çarpıyor. Sonra da bariyerlere gidiyor. Kaskin önü açık. Kaza bundan ibaret. Polis ölsün acimiyorum. Diyen insanliktan uzak varliklari kiniyorum. Basiniza bir iş geldiği zaman doğru polise gidiyorsunuz. Azcık insan olun be. Ölen insanin arkasindan konuşmayın konuşuyorsanizda adam gibi konusun.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür haberlerde nedense gezi olaylarında polisin tartakladığı kızın "sen şehit olsan ben ağlardım" demesi aklıma geliyor. Önceleri bu haberleri görünce üzülürdüm. Vallahi polisin başına bir şey gelmiş, ölmüş, şehit olmuş içimde hiç üzüntü olmuyor. Bundan sevinçte duymuyorum fakat artık polisi kendimden gibi görmüyorum. Bana çok uzak yabancı birisi. Gözümüzün önünde yapmamaları gereken çok şey yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Ben hayır duası hak ettiklerini düşünmüyorum. Adet yerini bulsun toprağı bol olsun.

Açık sözlülüğünü takdir ediyorum ama böyle demeyeydin iyiydi.. Polis'ten benimde midem bulanıyor ve ona artık ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Ama Bu tarz bir kazada ölenin polis olup olmaması gerçekten üzülmemek için bir neden teşkil etmiyor bana. Ateş düştüğü yeri yakar doğru. Yalnız Allah böyle 3 bant düşüncelerden hoşlanmıyor bildiğim kadarı ile. Allah Hepimizi kazalardan belalardan muhafaza eylesin.
    hellboys bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)