Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni windy s 125 vs. mondial mh 125 drift

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    sayin yasitlarim ve abilerim iyi aksamlar motosiklet alma surecinde birisiyim ve kararsizim butcem simdilik bunlara yetiyor bu iki motoru yakit konfor sorunlari +/- leri yonunden karsilastirirmisiniz ogrenciyim aslinda spor gorunuyo drift cok guzel ama yakiti 3-3.5 falan diyolar windy s daha azmis sanirim simdiden yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin orada hangi servis iyiyse onunkini al ama mh drift biraz daha spor duryor

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Windy eskidi yav artık Drift daha uygun olur, genç birisi olduğunu farZederek söylüyorum.Zorlayacak windy de o kadar yakar bence

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    wındy mı wındy s mi wındyse titreşim war ve boyası çok çabuk soluyor pas vs oluyor bnm eski motorumda başıma geldi ve gördüklerimi söylüyorum
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Vitello Life 80
    windy s di mertcan abi. burda servis olarak ikiside var ama mondial biraz ilgisiz digerine gore yasim 17 aslinda drift spor ama yakitta onemli olunca peki bisey daha sormak istiyorum windy s in farini degistirmek mumkun mu

Motosikleti
    windy s se boyası sorunsuz farını değiştirebilirsin bizim drifte biri yuvarlak ybr farı takmıştı farı değiştirme bi xenon tak tamamdır

Edit bnde 17 yaşındayım
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Vitello Life 80
    xenon takmayi dusundumde aslinda ama yuvarlak far pek hosuma gitmedi siz driftten memnunmusunuz alsam beni uzer mi yakit konusunda yada sorun falan olur mu

Motosikleti
    ben öle yakıt hesaplamadım ben memnunum hiç stop etmeden 450-500 km sorunsuz gittim hemde kaç kez 5 ayda 12 bin km daha bi kere yolda kalmadım bi kez benzinim bitti :D subap ayarı daha yaptırmadım yağını koydum bakımını yaptırdım devam kendi yağtığım masraflar var tabi xenon tank pad koruma demiri bşka bişi yaptırmadım

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    windy s tanıdığımda var 45000 kmde daha sorun çıkmadı diyor dağ bayırda kullanıyor genelde ama o eski windylerden yenilerini bilemem

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kanuni önce titresime care bulsun windy s 150 alacaktım zamanında titresimden dolayı vazgecmistim

Driftte balansör var titresim nedir bilmessin titresimli motordan inip titresimsiz bi motora binince aradaki farkı anlarsın

100 kmyi mola vermeden gittim hedefim 350 kmyi bir defa 10 dakka mola verip gitmek vardı vaktim olmadıgından gidememistim

Balansör var yakıta pek fazla etki etmez 2.7 - 3 arası yakar

4.300 km oldu servisin yolunu unuttum bi yag degisimi var onuda kendim yapıyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    balansör motoru kasar titreme azalsın diye titreşimsiz motorda yoktur afedersin ama titreşim motor ben görmedim bunların arasında bmw r1150rt de dahil
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni önce titresime care bulsun windy s 150 alacaktım zamanında titresimden dolayı vazgecmistim

Driftte balansör var titresim nedir bilmessin titresimli motordan inip titresimsiz bi motora binince aradaki farkı anlarsın

100 kmyi mola vermeden gittim hedefim 350 kmyi bir defa 10 dakka mola verip gitmek vardı vaktim olmadıgından gidememistim

Balansör var yakıta pek fazla etki etmez 2.7 - 3 arası yakar

4.300 km oldu servisin yolunu unuttum bi yag degisimi var onuda kendim yapıyorum

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Hocam iki motorda sizi 10-15 bin kmye kadar götürür ama 15den sonrası önemli ben olsam drifti alırdım.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balansör motoru kasar titreme azalsın diye titreşimsiz motorda yoktur afedersin ama titreşim motor ben görmedim bunların arasında bmw r1150rt de dahil
    Bana göre titreşim yok başkasına göre belki titreşimlidir oda kendi sorunu olur artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)