Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

kymco venox kullanan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaşırdım, yanlışım olabilir bende Venox GV250 den fazla yakıyor biliyiorum.Venox kullanan arkadaşlara sormak lazım tabi.iki motorunda depoları 14lt.Geçen haftaki ayvalık gezimde. Full depoyla 360.kmde benzinliğe girdim ve gene fulledim zar zor 40YTLye tamamladım(95 oktan 3.55YTL). Demek ki depoda daha 2 lt yakıtım varmış.(artçım yoktu fakat arkamda yüklü çanalar vardı).

Venox da bir depo kaç km gidiyor acaba???
    Venox la bir depoyla yaklaşık olarak 350 Km yol yaptım. Motorumu sattım ama satma sebebim kesinlikle motordan kaynaklanan bir olaydeğil. Motor çok rahattı. Uzun yolda hiç bir zorluğıunu görmedim. 2 yıl da toplam 11.500 Km yol yaptım ne bujiden şikayetim oldu nede başka bir şeyden. Venox kullanan dostlar kesinlikle iyi bir motor aldınız benim satma sebebimde tamamen tarz değişikliği nedeniyledir.
    Kymco Venox dan pişmanlık duymayacaksınız.
    Selamlar...

::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    yorgun 48 pekı bu motorun sıısbar, koruma demırı ve on camı nerden temın ede bılrım yardımcı olursan sevınırım

Motosikleti
    Kymco Agility
    venox bir depoyla yaklaşık 400km gidiyor arkadaşlar..

ayrıca unutmadan eklemeliyimki, venox gv250'den bayağ bir heybetlidir.
    Daha kaslı bir yapısı var.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    GV250 ile arasında pek bi yakıt farkı yok o zaman.şöyle elinizde yakından çekilmiş tek fotosu varsa koyarmısınız.........
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Kymco Agility

Benim çektiğim kareler değil ama işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    mr 250 destro
    ya arkadaslar bırı su venoxun aksesuarların yerını soylesın kız arkadasım belım agrıyor nerde bunun sırtlıgı deyıp yedı bıtırdı benı

Motosikleti
    Kymco Agility
    ya usta, git bir tornacıya, ayarlasın sana. Bu kadar zor birşey değil, kastığına değmez yaw!

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250

aksesuarlar...

Bu aksesuarları temin etmek isterseniz.Bana mail atabilirsiniz yada
    0212 219 88 24 ve 0536 521 49 92 no lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

[COLOR="Red"]www.tamerkarakulak.com[/COLOR]

Motosikleti
    mr 250 destro
    tesekkur ederımm valla yarın ılk ısım sızı aramak olucak cok makbule gectı

Motosikleti
    mr 250 destro
    bu sayfada eskı motorumun sayfası gıbı hıc konusulmuyor nerdesınız mıllett

Motosikleti
    Kymco Agility
    sisibar gayet şık durrmuş.

bu arada Photoshop'un gözünü seviim.. Flue fon falan, 10 numara..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maverick ne yaptın cc bar ve koruma demiri taktırabildin mi uygun fiyata ?
    ben hala araştırıyorum .
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    mr 250 destro
    fedos dostum yok taktırmadım daha motora uygun bır sıs bar ve demır arıyorum

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    sisibar yakışmıyor bu motora ancak mecburen taktırdım.Kırkyılda bir olsada artçı biniyor işte...bende 2 haftadır kullanıyorum güzel alet 12ykr yakıyor benimki ancak gitmiyor,torku çok düşük geldi üzerindeki maxis midir nedir o lastikler inanılmaz kalitesiz,ancak tipi çok güzel bir alet.Birde benimkinin egzozu açıktı,migrenim olduğu için cuma günü iş çıkışı eve dönerken migrenim tuttu ve soluğu ilk gördüğüm egzozçuda aldım ve adama ne kadar olduğunu sormadan egzozu kapattırdım kaynak yaptırdım.Aletin egzozu açıkken her türlü zaten beğenmiyordum.

uluturk80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha DragStar 650
    Arkadaşlar ben de venox kullanıyorum aksesuar olayına gelince öyle hazır bulabileceğiniz bir şey değil pek. Ben sanayide krom işi yapan birisine yaptırttım ayrıca çok da yakıştı koruma demiri ve sissy bar. Gerçi çok da ucuza mal olmuyor ama olsun değdi yaptırdığıma... Bu arada ben şu yukardaki venoxun tankpadine bayıldım nerden bulurum onun aynısından???
    S.Levent ULUTÜRK
    Yamaha DragStar XVS 650

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisibar yakışmıyor bu motora ancak mecburen taktırdım.Kırkyılda bir olsada artçı biniyor işte...bende 2 haftadır kullanıyorum güzel alet 12ykr yakıyor benimki ancak gitmiyor,torku çok düşük geldi üzerindeki maxis midir nedir o lastikler inanılmaz kalitesiz,ancak tipi çok güzel bir alet.Birde benimkinin egzozu açıktı,migrenim olduğu için cuma günü iş çıkışı eve dönerken migrenim tuttu ve soluğu ilk gördüğüm egzozçuda aldım ve adama ne kadar olduğunu sormadan egzozu kapattırdım kaynak yaptırdım.Aletin egzozu açıkken her türlü zaten beğenmiyordum.
    valla venoxu seviyormusun yeriyormusun anlayamadım

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tork

yanlışlıkla rampa yukarı durduğum bir vakit ,
    2. viteste artçı ile beraber kalkabildim.250 cc venox çok özel bir makine ,tabiki 600 cc bir makine performansı ile kıyaslanamaz ,fakat genel olarak cruiser kullanıcıları hız sevmeyen sakin kullanıcılardır .120-130 km hız aralığını hiç zorlanmadan görebileceğiniz venox, tr de pek tutulmasa da kategorisinde ki en iyilerden.
    güzel bakan , güzel görür.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tork değerleri oldukça yerinde oysa..?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Ya venox tip olarak çok güzel ama xt660tan sonra bana çok torksuz bir makine geldi belki ilk venoxu kullanıp sonra xt660 kullansaydım böyle düşünmezdim.Ancak ben sisibar beğenmediğim halde taktırdım.Artçı olayı olmasa kesinlikle motora sisibar taktırmazdım hatta portatif birşey bile düşündüm katlanan ama maliyeti artar diye bulaşmadım.Venox gerçekten piyasadaki muadili 250cc.ler arasında en kaliteli ve en iyisi ancak ben yüksek cc.den sonra bir hüsran yaşadım yoksa beğenmesem niye alayım

Sürat normaldede sevmem o yüzden 120-130 bana fark etmez ,sevmiyorumda demedim ancak artıları eksileri bana göre yazdım.Üzerindeki lastikler mesela çok kötü iyi diyene gelsin michelinli venoxla viraja girsin anlar nedemek istediğimi...ama uzun yola gittim çok uzunu olmasada gidiş dönüş 400km. gayet keyifliydi tabii kide ancak yolların bozuk olduğu yerde keşke xt660ımı satmasaydım dedim...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya venox tip olarak çok güzel ama xt660tan sonra bana çok torksuz bir makine geldi belki ilk venoxu kullanıp sonra xt660 kullansaydım böyle düşünmezdim.Ancak ben sisibar beğenmediğim halde taktırdım.Artçı olayı olmasa kesinlikle motora sisibar taktırmazdım hatta portatif birşey bile düşündüm katlanan ama maliyeti artar diye bulaşmadım.Venox gerçekten piyasadaki muadili 250cc.ler arasında en kaliteli ve en iyisi ancak ben yüksek cc.den sonra bir hüsran yaşadım yoksa beğenmesem niye alayım

Sürat normaldede sevmem o yüzden 120-130 bana fark etmez ,sevmiyorumda demedim ancak artıları eksileri bana göre yazdım.Üzerindeki lastikler mesela çok kötü iyi diyene gelsin michelinli venoxla viraja girsin anlar nedemek istediğimi...ama uzun yola gittim çok uzunu olmasada gidiş dönüş 400km. gayet keyifliydi tabii kide ancak yolların bozuk olduğu yerde keşke xt660ımı satmasaydım dedim...
    660cc 40 küsür beygir güc üreten bir motordan inip 27HP bir makineye binip "bu tork az geliyor" demen gayet normal.

Ama mesela Yamaha R1'dan inip XT660'a binersen bu seferde onun için aynı şeyi söyleyeceksin. At - eşek ilişkisi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler