Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayale doğru ilk adım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Merhabalar, ben Hakan İNAN.Uzun bir aradan sonra yine geldim Bu arada üniversiteyi kazandım, 1 sene geçti üzerinden 2. sınıftayım.Sırf motorumu alabilmek için işe başlıyorum.
    2 senede değişen şey racing den vazgeçip chopper almak istemem.Bunun için Regal Raptor Daytona 350 lik düşünüyorum.İnce uzun makine benim gibi Neyse kaçırdığım bir çok konu var, yakında yeni konularda görüşmek üzere.. Teşekkür eder iyi günler dilerim..
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hakan Bey öncelikle Allah gönlünüze göre versin. 2013 Mart ayında Regal Raptor 250 9b aldım. Ağustos'ta sattım. Titreşim rahatsız ediyor uyarayım. Bunun dışında Çin malları arasında en sağlamlarından biridir. Şimdiden hayırlı olsun.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende çok beğendim raptoru çok güzel ama kullanımı zor gibi duruyor , üzerine oturdum gidon çok yukarda pedallar çok önde , boyu kısa olanlar kesinlikle kullanamaz.

Motosikleti
    Boy 1.87 lakin titreme işi canımı sıkmadı değil :/ oysa ki ne kadar çok sevmiştim..

SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy 1.87 lakin titreme işi canımı sıkmadı değil :/ oysa ki ne kadar çok sevmiştim..
    chopper istiyosan titremesine katlanıcan artık. Ben titreme olmayan bi chopper bilmiyorum . HD denemedim hiç ama büyük konusmuyum :D

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hyosung GV 250 titremez. Daelim Daystar da alternatif olarak düşünülebilir. Çok güzel makina.

Motosikleti
    Daelim daystar'ı araştırmadım bir bakayım.Gülü seven katlanıt Super haklısın
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda okuduklarıma göre hyosung gv250 iyi deniliyor istersen ona da bak

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regal raptor alınmaz hakan kardeşim.
    Motorun catı direksiyon aralığı rake acısı berbat
    parcası yok.bozulduğunda adamı motordan soğutuyor.
    bindim 5 para etmez.5 para etmeyeceğine hangi tecrübeyle karar verdin dersen cruiser ve chopper tarzı bütün marka motorları kullandım.
    para var ise vn 800-intruder 800
    paran bu markaları almaya yetmeyecek durumda ise hiç o çin malı k.amerika malı,kore malı motorlara yönelmeyin..her ucuz motor cin malı değildir.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öh artık adama aldırcan 800 lük kontrolü sağlayamıcak cc yükseltirken bile adım adım gitmek lazım
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bindim 5 para etmez.5 para etmeyeceğine hangi tecrübeyle karar verdin dersen cruiser ve chopper tarzı bütün marka motorları kullandım.
    paran bu markaları almaya yetmeyecek durumda ise hiç o çin malı k.amerika malı,kore malı motorlara yönelmeyin..her ucuz motor cin malı değildir.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Regal ince uzun görünse de ağır motor. Fuarda oturma şansım oldu üstüne 250cc'lik versionu bile ağır geldi bana. dedim bunu vücudumla döndürcem bi de, slalom fln yapcam ohooo

not: tekme yemeden belirteyim şerit değiştirmek slalomla bahsetmek istediğim, apaçi işi sağlı sollu tokat deil..

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öh artık adama aldırcan 800 lük kontrolü sağlayamıcak cc yükseltirken bile adım adım gitmek lazım
    ozaman 800 cc kullanan vn 1500 vs gibi motorları kullanamaz haklısın katılıyorum sana.yanlış yaptım ben.
    Ne oluyorsa 800 cc olunca.kontrol edilemeyecek neyi var.
    200 250 cc motosiklet kullanmış birileri bu motorları kullanabilir.
    Forumda çok kral arkadaşlar varmış.Kimside padişahmış
    Bizim burda Cumhuriyet var.

Motosikleti
    Ah param olsa ah olsa vulkan 900' e doğru emin adımlarla, geçici motorlar alarak ilerleyeceğim de, öğrenciyiz işte Harbi alınmaz diyorsan, para birikene kadar bi hayli vaktim var düşüneyim ben biraz daha.. Sağolasın

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk 800'lükle başlamayacak kadar bilgiliyim 350 lik alacaktım benden önce 125 ve 250 lik alan arkadaşlar olacak, benim motorlar sayılır ondan 350 lik Sağolasın.

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal ince uzun görünse de ağır motor. Fuarda oturma şansım oldu üstüne 250cc'lik versionu bile ağır geldi bana. dedim bunu vücudumla döndürcem bi de, slalom fln yapcam ohooo

not: tekme yemeden belirteyim şerit değiştirmek slalomla bahsetmek istediğim, apaçi işi sağlı sollu tokat deil..

Hayırlısı bakalım.

cruiser ve chopper motosikletler bahsettiğimz motosikletler.bunu dışındakiler hayal kırıklığı kullanım, yedek parca, servis bakımından.
    japon olarak kawa EN 500 ler var düşük cc olarak tam ideal onlarda 4000 tlden başlar piyasada.sağlam motorlar.

ahmettpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim hayalim gv250 sen gv al gv :D

Motosikleti
    cruiser ve chopper motosikletler bahsettiğimz motosikletler.bunu dışındakiler hayal kırıklığı kullanım, yedek parca, servis bakımından.
    japon olarak kawa EN 500 ler var düşük cc olarak tam ideal onlarda 4000 tlden başlar piyasada.sağlam motorlar.
    Abi 95 modelleri 4 binden başlıyor onunda

Alıntı ahmettpc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hayalim gv250 sen gv al gv :D
    Allah kerim

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Senin için en hayırlısı olsun Hakan, umarım kendine göre kesene göre içine sine sine bi motor alırsın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)