Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keramet motosiklettemi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    merhabalar. ben yaklaşık 10 yıldır,benzin istasyonunda vardiya amirliği yapıyorum. yoğun saatlerde sahaya çıkar ,pompadaki arkadaşlarıma yardımcı olurum. sizinle paylaşmak istediğim mesele şu;
    motosiklet kullanıcıları,araba kullanıcılarına oranla çok daha fazla saygılı,karakterli insanlar olması. kurye arkadaşlarda buna dahil. yakıt almaya gelen motosiklet kullanıcılarının %90'ı gelirken mutlaka selam verir ,giderkende mutlaka '' iyi akşamlar, kolay gelsin vs'' şeklinde esenlik diler .araba sürücülerinde bu oran % 55 hadi ,% 60 olsun. bayanlarıda işin içine katmazsak bu oran % 40 'ı geçmez.
    keramet motosiklettemidir, yoksa bu bir tesadüfmüdür anlayamadım. bu konuda siz ne düşünüyorsunuz diye siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosiklet insanı değiştiriyor. bir Bunu daha öncede bir konuda belirtmiştim zaten motosiklet düz adam işi değil araba sürerken lüks araba görsem ah şunun içinde olsam derdim ama motosiklet öyle bir his veriyor ki insana soğuk yesemde yağmurda kaysamda mercedes umrumda olmuyor oysa ki arabam motosikletten daha konforlu .

Kurye arkadaşlara karşı bir düşmanlık var ama aslında hepsi iyi insanlar sebebi ise şu bir avukat belge istiyor motokurye ile yollanıyor 10 dk geç gelse sövmeye başlar aynı adam trafikte giderken yanından kurye geçse yine sövmeye başlar bunun adını ne koyarsan koy artık pizza 30 dk geç gelse parasını vermez surat yapar arabadayken pizzacıya söver.

Ben taze motorcu olarak şunu ettim motosiklet olan ortamda mutlaka dayanışma oluyor araba ile dursam kenarda 1 allahın kulu durmaz dün yolun kenarında sabah serinliğinde bir sigara içeyim dedim kolada vardı yanımda fırından 3-5 birşey almıştım sabah serinliği ile buz gibi olmuştu kola sigara diye durdum 30 dk oyalandım kenara çekip ne oldu diyen motorcu sayısı 3 korna çalıp sellektör yapan motorcu sayısı 5.Hatta dayının biri elinde benzin dolu pet şişe ile indi motordan.
    engineoil ve okan kartal bunu beğendiler.

engineoil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletçi kişilerin hayatı seven insanlar olduğunu düşünüyorum.Apaçileri saymazsak kalite adamdır motor seven adam.
    okan kartal bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Bende ne zaman gidersem gideyim abiye selam veririm kolay gelsin abi derim.Giderken ise teşekkür eder iyi günler dilerim.
    Aslında her insanın yapması gereken birşey bu.Keşke bütün insanlar kibar ve edepli olsaydı.En çokta araba sürücüleri.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    özellikle soğuk havalarda bir nevi aynı kaderi paylaşmaktan dolayı istasyon görevlilerine daha yakın hisseder motosiklet kullanıcıları.
    okan kartal ve engineoil bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benzincilerle kanki olduk yav. Çoğu zaten kendileride motorcu.

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen bende şimdi düşündümde ben de her geldiğimde selamın aleyküm giderkende Allaha emanet kolay gelsin derim. motor sürücüleri büyük çoğunluğu daha cana yakın geliyor bana ve çevreye karşı tepkileride.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)