Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ile şımarıklığın sonucu uzun yıllar sonra kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Yaaa arkadaşlar ben aralardan geçerim, trafikte beklemem , motorun avantajını kullanırım derken bugün kırmızı ışıkta bekleyen arabaları sağlı sollu geçerken sol taraftan geçerken önümdeki arabaların arasının açılmasıyla ben ileri atılırken sağımdaki dallamanında o boşluğa sarkması neticesinde arabanın burnunu birden çıkarmasıyla benimde birden frenlere asılıp yan yatmam ve sürüklenmem kaçınılmaz oldu. Bende birşey yok üzerimde kask eldiven mont hepsi vardı ama dizlikleri takmamıştım dizimde hafif sıyrık oldu ama güzelim motorumun sinyali kırıldı , sol denge topuzu yamuldu, ön rüzgarlık kenarında ve sol depo kenarındaki küçük karenaj çizildi. Arabayı süren ergen korktu tabi tutanak tutmaya ikimizdede ne zaman ne malzeme vardı masrafı verecek oldu , üniversiteye kayıt olmuş baktım cebinde doğru dürüst parasıda yok bende istemedim para falan dedim buda bana ders olsun bir daha girersin aralara ebenin şeyini görürsün tersten dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Aman dikkat,Simdi araba sürücüsüde haklı kendine göre sende haklısın,Aman hocam olan size olur. Cok gecmiş olsun

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Çok geçmiş olsun. haklılık haksızlık bi yana kaza sonucu oluşan tavrınız taktire şayan. özellikle maddi olarak olayı kapatmanız büyük bir erdem. Allah korusun cana gelmedikçe ve araba sürücüsü ÖKÜZ olmadıkça şükredip soğukkanlı olmakta fayda var. tekrar geçmiş olsun.

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeşim bende ne zaman öyle şımarıklık yapsam hava atar gibi takılsam hep başıma bir iş gelmiştir. kendi kendime sonra Allah belanı verdi diyorum :D artık ne zamna öyle gaza gelssem kendimi frenliyorum kendime diyorum dur olm şimdi bişeyler olcak yine dikkat et kardeşim tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    geçmiş olsun

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    geçmiş olsun ben de aynısını yaşadım en öndeki dallama aniden durdu ben de 3. aracım nolduğunu anlayana kadar sağa kaçtım.koruma demiri vardı sağa bırakıp atladım bana da motora da bişey olmadı çok dikkat lazım.

Motosikleti
    CBF 150
    Geçmiş olsun

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Geçmiş olsun. Girme aralara bi daha

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    bazen tecrübe temkinli olmayı zaafiyete uğratıyor. geçmiş olsun

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    geçmiş olsun

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Geçmiş olsun. Bugün de benim gözümün önünde kaza oldu. Üzerinde 2 kişi olan scooter sıkışık trafikte ilerlerken ikinci şeritte bekleyen araba aniden kapıyı açınca kapıya çarpıp yere kapaklandı. İkisinde de kask vardı bir şey olmadı. Yalnız motorun ön tarafı baya hasar aldı. Arabanın kapısı da en son kapanmıyordu kapısı açık gitti.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    geçmiş olsun. O tür boşluklar (sıkışık, yoğun trafikte birden bire oluşan) en tırstığım ve dikkat harcadığım şeylerden biri. Çünkü %100 eminimki öküzün biri oraya öyle bir dalacakkiiii... Tamam herkes boş şeride geçmek ister ama insan bi kontrol eder gelen giden var mı diye.
    Ayrıca motosikletin ışıklarda öne geçmesi özünde yanlış bir hareket değildir. Ancak malesef Türkiye'de her zaman tehlike doğurduğu için yanlış sanılır. Avrupanın çoğu yerinde insanlar ışıkta dururken araba aralarını veya yolun belli bir tarafını (sağ-sol) motorlar için biraz geniş bırakırlar. Bu yazılı kural mıdır? Değildir. Kültürdür, bilinçtir. Inşallah bizde Kadıköyde, Mecidiyeköyde, sahil yollarında vs. memleketimin her karış asfaltında bugünleri görürüz =D

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. O tür boşluklar (sıkışık, yoğun trafikte birden bire oluşan) en tırstığım ve dikkat harcadığım şeylerden biri. Çünkü %100 eminimki öküzün biri oraya öyle bir dalacakkiiii... Tamam herkes boş şeride geçmek ister ama insan bi kontrol eder gelen giden var mı diye.
    Ayrıca motosikletin ışıklarda öne geçmesi özünde yanlış bir hareket değildir. Ancak malesef Türkiye'de her zaman tehlike doğurduğu için yanlış sanılır. Avrupanın çoğu yerinde insanlar ışıkta dururken araba aralarını veya yolun belli bir tarafını (sağ-sol) motorlar için biraz geniş bırakırlar. Bu yazılı kural mıdır? Değildir. Kültürdür, bilinçtir. Inşallah bizde Kadıköyde, Mecidiyeköyde, sahil yollarında vs. memleketimin her karış asfaltında bugünleri görürüz =D
    her ne kadar iyi niyetli olsanda bu ulkedeki trafik sorunu düzelmez tam tersi artar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aralara gir ama yavaş git. arabanın teki kapısını açarsa paniklemeden fren yapıp güvenli bir şekilde duracağın hız da git.
    nietzsche ve C@LiMeRO bunu beğendiler.

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Geçmiş olsun ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum,
    bu kadar yazıp sadece iki virgül,bir nokta koymuşsun,ziyanlık
    hadi trafikte dikkat etmiyorsun,burada bari biraz dikkat,biraz özen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)