Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

13 Yaşında alabileceğim motor nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan benim kafama bozmayın artık adam gibi ehliyetini beklesin alsın ne halt alıyorsa geçen gün bir pizzacı yüzünden zincirleme kaza yapıyorduk arada ben motosikletle gidiyorum bıktım böyle ergenlerden biz salağız ehliyet alana kadar motor kullanmıyoruz eğer benim tecrübem olmasa orada panik yapıp direk önümdeki arabaya girerdim al böyle küçüklere alın 100lük bir şey olmaz gibi laf yapmayın spor yapsın onun yerine bisiklet diye tekerli bir araç var onu kullansın
    Alıntı orhancanmf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gençler harbiden ayıp etmişsiniz, Çocuk size, Bana en uygun motosiklet nedir diyor Adam akıllı cevabım sana gelsin ;

Genç, 8.000 TL Bütçen varsa herşeyine en uygun motor Asya'nın 100 Lük cublarından birisi, Yaş 13 birde 25-30 Yaşındaki adamların zapdetmede güçlük olacağı motosikletlerden istiyosun.
    Ölmek istemiyosan en uygun Sana Asya Cub motorlardan herhangi bir sınıf model, Sen boşver öyle motosikletleri 18-19 Yaşına geldiğinde Ehliyetini alıp düzgün bir Suzuki falan alırsın.

Haa, Arkadaş 13 Yaşında diye azarlamayın, Bu sizin ayıbınız olur maadem sizden küçük en uygun cevabı vermek sizin büyüklüğünüzü gösterir.
    onurordek ve burakragaa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı orhancanmf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gençler harbiden ayıp etmişsiniz, Çocuk size, Bana en uygun motosiklet nedir diyor Adam akıllı cevabım sana gelsin ;

Genç, 8.000 TL Bütçen varsa herşeyine en uygun motor Asya'nın 100 Lük cublarından birisi, Yaş 13 birde 25-30 Yaşındaki adamların zapdetmede güçlük olacağı motosikletlerden istiyosun.
    Ölmek istemiyosan en uygun Sana Asya Cub motorlardan herhangi bir sınıf model, Sen boşver öyle motosikletleri 18-19 Yaşına geldiğinde Ehliyetini alıp düzgün bir Suzuki falan alırsın.

Haa, Arkadaş 13 Yaşında diye azarlamayın, Bu sizin ayıbınız olur maadem sizden küçük en uygun cevabı vermek sizin büyüklüğünüzü gösterir.
    cup motorlar öldürmüyor mu demek istiyorsun...çocuğun daha yaşı 13 cezai ehliyeti bile tam değil
    metehan kardeşim sana gelince 13 yaşında motora felan binme,illaki iki teker istiyorsan bisiklet al
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Arda1414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Hummer 500 Long, (motosiklet yakında)
    13 yasinda motor mu almayi planliyosun? Bence yeni atv al ve biraz sabret 5 yil kadar bende 15 yasindayim ama atv kullaniyorum ne demisler sabreden dervis muradina ermis

Motosikleti
    Mondial MG125 (Bilinçli Sürücü)
    Bütçeni biraz aşar ama 1.3 Hayabusa yada Zx-14R Tavsiye ediyorum. Bol Bol Video Çeker Bize Atarsın Hem
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37213935/detay

bırak öyle 125 lik 250 lik makineleri 7 sene tecrüben var al bunu

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    orhancanmf )) işte fikirime saygı duyan bi abimiz. Çok teşekkürler abi 17 yaşımda zaten okuluma motorla gidip gelmeyi düşünüyorum Allah ömür verirse

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

1 aydır kullanmıyorum atv yi zaten elim ayağım titriyor öyle bi özledim ki anlatamam..

direk bmw s1000rr alsın suzuki ufacık motor neyiyle hava atıcan
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37213935/detay

bırak öyle 125 lik 250 lik makineleri 7 sene tecrüben var al bunu

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Tamam iyi güzel ama sanki ortada bir çelişki var.
    metehan140 konuyu açtığı mesajında hiç trafiğe çıkmakla ilgili bir şey dememiş...
    Mesela motor sporları ile ilgilenmek isteyen 17-18 yaşındaki arkadaşlara "çok geç kalmışsın, Rossi motoruyla 9 yaşında neler yapıyomuş vs" diyoruz; daha genç birisi söyleyince de ilginç muameleler yapıyoruz.
    Bu durumda gariplik var gibi...
    Toprak Razgatlıoğlu'nun 10 yaşında motocross şampiyonu olduğu bir video vardı sanırım...
    Böyle olursa nasıl motor sporcusu çıkacak ki ülkemizde?

Arkadaşımız belli ki motosikleti seven birisi,
    Bence asıl irdelenmesi gereken, bu arkadaşlara eğitim verebilecek, hatta sporcu yapabilecek, trafiğe çıkmadan heveslerini alabilecekleri yerler var mı yok mu? Yoksa neden yok?
    metehan140 ve TATLIHIZ bunu beğendiler.

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam iyi güzel ama sanki ortada bir çelişki var.
    metehan140 konuyu açtığı mesajında hiç trafiğe çıkmakla ilgili bir şey dememiş...
    Mesela motor sporları ile ilgilenmek isteyen 17-18 yaşındaki arkadaşlara "çok geç kalmışsın, Rossi motoruyla 9 yaşında neler yapıyomuş vs" diyoruz; daha genç birisi söyleyince de ilginç muameleler yapıyoruz.
    Bu durumda gariplik var gibi...
    Toprak Razgatlıoğlu'nun 10 yaşında motocross şampiyonu olduğu bir video vardı sanırım...
    Böyle olursa nasıl motor sporcusu çıkacak ki ülkemizde?

Arkadaşımız belli ki motosikleti seven birisi,
    Bence asıl irdelenmesi gereken, bu arkadaşlara eğitim verebilecek, hatta sporcu yapabilecek, trafiğe çıkmadan heveslerini alabilecekleri yerler var mı yok mu? Yoksa neden yok?

sürdüğü motor bu

http://www.youtube.com/watch?v=Z7Fm0lRNlQI

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    ''metci'' çok iyi örnek verdin abi. Toprak Razgatlıoğlu boyundan büyük işler yapıyor gelmişsiniz burda dalga geçiyosunuz.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlıyorum hocam, ben dediği-yaptığı her şey doğrudur demiyorum...
    Neden bu arkadaş 4-5 sene beklemek zorunda kalmadan, uygun motorlarla trafiğe kapalı alanda hevesini alamıyor?
    Neden bu şekilde kurumsallaşma olmadığı için bu arkadaşımızın hevesi kursağında kalıyor?
    Federasyon el atamaz mı mesela? Sporcu yetiştirme programları ile bu arkadaşlarımız hem sporcu vasıfları edinip hem eğlenemez mi?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Alıntı metehan140 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''metci'' çok iyi örnek verdin abi. Toprak Razgatlıoğlu boyundan büyük işler yapıyor gelmişsiniz burda dalga geçiyosunuz.
    güzel kardeşim 13 yaşında biri nasıl o tarz motor sürsün ben 18 yaşındayim motoru zar zor idare ediyorum senin güçün kuvvetin ne biraz mantıklı düşün

işte anlayana
    Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim 13 yaşında biri nasıl o tarz motor sürsün ben 18 yaşındayim motoru zar zor idare ediyorum senin güçün kuvvetin ne biraz mantıklı düşün

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlıyorum hocam, ben dediği-yaptığı her şey doğrudur demiyorum...
    Neden bu arkadaş 4-5 sene beklemek zorunda kalmadan, uygun motorlarla trafiğe kapalı alanda hevesini alamıyor?
    Neden bu şekilde kurumsallaşma olmadığı için bu arkadaşımızın hevesi kursağında kalıyor?
    Federasyon el atamaz mı mesela? Sporcu yetiştirme programları ile bu arkadaşlarımız hem sporcu vasıfları edinip hem eğlenemez mi?
    bu arkadaş 2 teker bi motoru idare edebilecek mi peki onu söyleyin bana eyw deyim

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    https://www.facebook.com/photo.php?v=183312025138427&set=vb.100003788919010 &type=3&theater Sürebildiğime inanmayan buyrun bide buraya baksın

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    alsında görsün ebesininkini tersten..
    shooter1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    ''metci'' abi beni facebooktan eklermisin fb.com/mete.turkoz

bir tane modifiyeli indian al 331 km hıza kadar ulaşmışlar menemen yolunda hız yaparsın artık
    sinadra bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı metehan140 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''metci'' abi beni facebooktan eklermisin fb.com/mete.turkoz
    Şimdi seni savunur gibi göründüğüm için yakınlık hissediyorsun bana sanırım
    Ben sadece sistemi eleştirdim.
    Neden bu arkadaşlara özel imkanlar yaratılmıyor diye sordum...
    Eğer paran yoksa, en kötü ihtimal bir fabrikatör çocuğu değilsen, zaten özel parkurlara, özel eğitmenlere, kısıtlanmış motosikletlere ulaşma imkanın yok...
    Piyasada bulunan STOCK motosikletler ile trafiğe çıkmasan bile her zaman büyük risk altındasın...
    Motosikletin üstüne oturup onu A noktasından B noktasına götürebiliyor olmak, motosiklet sürmeyi bilmek demek değildir...
    Yukarıda saydığım özel imkanlara sahip değilsen GERÇEKTEN EHLİYET ALANA KADAR MOTOSİKLET SÜRMEMELİSİN...
    Yazdıklarım seni savunduğum anlamına değil, organizasyonları eleştirdiğim anlamına gelmeli...

Yazdıklarımda kötü niyet olmadığını düşünüyorsan lütfen hevesini birazcık ertele...
    Çünkü bizlerin böyle bol parası, özel kısıtlanmış motosikletleri, kişi başına eğitmenleri, parkurları yok...
    LÜTFEN...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    boyun kilon kaç dostum ? merak ettım 13 yasında bırısının

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler