Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Fc-Moto'dan Alışveriş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kafana taktın mı biz nerden anlayalım olup olmadığını buraya yazmandan ? senin kafan 58 ise 57de olur sadece az bişey sıkar oda hissedersen zaten genişlicek kask kafanda.
    Yok yanlış anlaşıldım benim demek istediğim 57-58 medium bedenler kendi içinde 2 bedene mi ayrılıyor ?
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yanlış anlaşıldım benim demek istediğim 57-58 medium bedenler kendi içinde 2 bedene mi ayrılıyor ?
    Hayır 57-58 medium tek beden yani. 55-56'da small oluyor

Motosikleti
    CBR 250R
    QUOTE=yiqit;3378832]Hayır 57-58 medium tek beden yani. 55-56'da small oluyor[/QUOTE]

Belirli bir süre kullanımda kask açılma yapar o zaman dursun bir arkadaşım var ona göstereceğim pazartesi çok sağolun yordum sizi

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Kriega R20

Daha önce çinden falan alış veriş yaptım ancak fiyatı 75 euro geçmiyordu yazılanları okudum ancak bazı sorularım var

şimdi fc motodan Ankaraya bu ürün tahmini kaç günde ulaşır 15-20 gün sonra izne ayralacığım için nerenin adresini versem bilemedim...

Birde %18-20 vergiyi nereye ödüyoruz ürün getiren kuryeye falan mı yada ptt ye mi ödüyoruz

fc moto taksit yapıyor mu :D

seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Gecen hafta alışveriş yaptım. Tekirdağ çorluya 8 günde teslim edildi. Ptt görevlisi getiriyor. Gümrük vergisini ona ödüyoruz. Zaten paketin üstünde ne kadar ödeyeceğini etiketle yapıştırıyorlar gümrükte. Benim 200$ dı alısveriş 70Tl vergi verdim.
    motokovic bunu beğendi.
    2013 CBR 250R
    2014 CBR 650F

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kriega R20

Daha önce çinden falan alış veriş yaptım ancak fiyatı 75 euro geçmiyordu yazılanları okudum ancak bazı sorularım var

şimdi fc motodan Ankaraya bu ürün tahmini kaç günde ulaşır 15-20 gün sonra izne ayralacığım için nerenin adresini versem bilemedim...

Birde %18-20 vergiyi nereye ödüyoruz ürün getiren kuryeye falan mı yada ptt ye mi ödüyoruz

fc moto taksit yapıyor mu :D
    Siparişi verdik bakalım hadi hayırlısı

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 114 tl ye marushin vizor alıcam burdan.
    kargo nerede yazıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 114 tl ye marushin vizor alıcam burdan.
    kargo nerede yazıyor?
    buldum beyler üye olunca yazıyormuş kargo :D

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    takip edelim bakalım.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Konu takip , gayet faydalı , teşekkürler..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı kurufasulye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Western Union 100€ ya kadar para göndermede 15 € para oluyormuş bu yüzden vazgeçtim.Direk e-bay'den alıcam.http://www.ebay.com/itm/Alpinestars-...df897f&vxp=mtr
    aynı eldivenden ben de almak istiyorum.
    siz ödemeyi ne şekilde yaptınız, gümrük parası aldılar mı, kargo ne şekilde ve ne kadar zamanda ulaştı?

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı eldivenden ben de almak istiyorum.
    siz ödemeyi ne şekilde yaptınız, gümrük parası aldılar mı, kargo ne şekilde ve ne kadar zamanda ulaştı?
    Ödemeyi paypal ile yaptım. 100$ altı olduğu için gümrük parası alınmadı.Gelmesi yaklaşık 20 gün sürdü.
    thekurufasulye

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    bende arkadaşa parayı aktardım, o paypal ile aldı bakalım 15-23 aralık arasında gelir diyor, inşaallah bi sıkıntı çıkmaz.

Motosikleti
    mt 09
    herkese selam arkadaşlar. fc moto ya ilk uye olduğumuzda fiyatlar baya bi uygun gözüküyor fakat sonrada fiyatlar yüksek gözüküyor. vede gun içinde aynı ürün farklı farklı fiyatlarla gözüküyor. birde türkiye ye gönderirken %20 indirim yapıldığı söyleniyor fakat ödeme kısmında herhangi bir indirim gözükmüyor.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende buradan sipariş verecektim ancak hem sezonun kapanması hemde bir arkadaşın erasmusla almanyaya gitmesi üzerine vazgeçtim. Arkadaş gelirken yanında getirecek gümrüğe takılma riskinden kurtulacağım.
    Ancak durum böyle olunca kaşıntı düştü, acaba almanyada satış yapan daha ucuz yada daha çok çeşit olan bildiğiniz başka site varsa paylaşın, sömürelim
    Hein-gericke

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Motorcumuhabbeti (youtube kanalı) ebayden nasıl alışveriş yapılıyor videoları var bence yeterince hatta çok açıklayıcı öneririm 👍

Fc-moto'dan sipariş 18 günde geldi, PTT görevlisi kapıya kadar getirdi, diğer arkadaşların dediği gibi KDV si %18 den hesaplanıp kapıda görevli peşin olarak tahsil ediyor, ben 480€ luk malzeme aldığım için 260 TL ödedim.

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Arkadaşlar,

Özellikle kasklar ile ilgili olarak üretim tarihlerini mutlaka sorgulayın.
    Türkiye ye göre oldukça ucuza gelen yüksek indirimli kaskların bazılarında sorgulama yaptım .. genelde 2010 ve 2011 üretimi çıktılar.. bu sebeple kask konusunda ben biraz geri adım attım .. en azından begendigini kaskın üretim yılını aynı sayfadaki link üzerinden soru sorarak öğrenmeye çalışın.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE

fc-moto.de (soru değil, bilgi)

merak eden arkadaşlar için paylaşayım istedim.

uzun zamandır sağlam bir motosiklet çantası arayışındaydım.
    kriega r20 ile boblbee megapolis arasında kalmıştım.
    boblebee çok pahalıydı ve hiçbir şekilde fiyatı düşmedi(200 Euro civarı), derken fc-moto'da %10 indirim kuponu denk geldi ve kriega r20 siparişi verdim.

kargo dahil, indirim sonrası fiyat 97 Euro / 120.55 Dolar oldu.
    25 ocak 2015 pazar günü sipariş verdim.
    29 ocakta takip numarası içeren eposta aldım.
    12 şubat saat 11:00 de teslim edildi (ptt bilgisinde saçmalamış)

süreç ptt kayıtlarında şöyle:

sonuçta 97Euro/120USD lik ürün için 46 lira vergi ödüyorsunuz, 3.60 gümrükten geçen her şey için fiks ödeme ücreti.
    bu rakamları mukayese ile vergi hesabı yapabilesiniz diye yazıyorum.
    umarım alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara hem süre hem maliyet açısından faydam olur.
    neonxc ve Karalı bunu beğendiler.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Fc-moto'dan alışveriş yapacağınız zaman google'da "fc-moto coupon code" araması yapın. Açılan sonuçlardaki kodları satın alma sayfasında deneyerek indirim miktarınızı yükseltebilirsiniz. Yılbaşı, valentins day, black friday öncesi gibi günlerde özellikle kupon arayabilirsiniz. Yüzde 5, yüzde 10'luk indirimleri her türlü bulabiliyorsunuz. Şansınız varsa yüzde 50'lik indirim bile bulabilirsiniz.
    braveguy bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fc-moto'dan alışveriş yapacağınız zaman google'da "fc-moto coupon code" araması yapın. Açılan sonuçlardaki kodları satın alma sayfasında deneyerek indirim miktarınızı yükseltebilirsiniz. Yılbaşı, valentins day, black friday öncesi gibi günlerde özellikle kupon arayabilirsiniz. Yüzde 5, yüzde 10'luk indirimleri her türlü bulabiliyorsunuz. Şansınız varsa yüzde 50'lik indirim bile bulabilirsiniz.
    ben de %10'luk indirim kuponunu öyle buldum zaten. maalesef yılbaşı sonrası olduğu için o fırsat kaçmıştı.
    ama %50 bulursam durduk yere masrafa girerim
    denk gelirse haber verir misiniz lütfen.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler