Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cbr'de kararsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hala daha yeni motor alamadım,süreci hızlandırıp baskı kurmam için kesin bi karar vermem lazım. uzatmadan konuya giriyim;2011 cbr250r buldum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-temiz-cbr-250r-2011-model-139394305/detay bunumu önerirsiniz ? yoksa 0 cbr125r mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Temiz, ikinci el 250r

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Neden O motor Boyalı Neden Sinyaller Yok Bence O İlandan Uzak Dur

Cbr 250 Almanı Tavsiye Ederim 125lik bi süre sonra cıldırtıyor.

Hatta Kuşadasında Bir Motor Var Düşünürsen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-cok-temiz-138099839/detay

İlan Bu İlan Sahibiyle Görüsürüm Motora Bakabilirim.

İlandaki cbr250r yi servise gösterip,temizse almamı önermisiniz

En kısa zamanda irtibata geçip yardımcı olabilirseniz sevinirim

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Kız almak baskadır arkadas kimbilir nasıl kullandı gorduklerimden sonra sifir aldım midem cok bulandı hep cakal kaynıyor 250 ye hic bakmadım onada baksam onuda sıfır alırdım arada ucurum yok 125 den ucup konmayı beklersen canin sıkılır benim gibi comuter niyetine kullanirsan 5 sene rahat kullanirsin

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence biraz daha para ekle 8500 civarına az km yapmış temiz bir cbr 250 al.Bunun hem km fazla hem de biraz şüpheli gibi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Kafa karıştırmaya geldimmmmmmmmmmmmmmmm :D Bence ninja250 dostumm
    revani bunu beğendi.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    bana kalırsa ninjanın artısından çok eksisi var . onun için iyice araştırıp bakmadan da almayın..

Motosikleti
    Tercih meselesi dostum bu yaa hanı artısı eksısınden cok veyatta eksi yonu yok dıye motor seçemeyız kı . Adamın gonlunde cbr kullanmak vardır gider hysoung alır ve yoldan geçen bütün cbr lara gözü takılırsa ne anlamı kaldı bu sevdanın . Benım gonlumde nınja250 yatıyo sımdı gıdıp cbr daha az yakıyo daha teknik arzaları az vs motor diye cbr alıpda yoldan geçen her ninjaya baktıkdan sonra ne anladım kullanacaggım cbr'dan . Çift silindirin verdiği zevk grenajın verdiği kaslı gorunum vs tercih tamamen Neyle mutluysan onu kullan dostum Yoldan her geçen aklında kı motora değil sen yoldan geçtiğinde sana baksınlar

http://www.motoron.com.tr//HaberDetay.aspx?ID=331

bu yazıyı okursan kafanda herşey netleşecektir
    Nomad_41 bunu beğendi.

burakk90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    İlk vitesli motor olarak cbr 250r kullandım ve hala kullanıyorum . Bence 125lik bi süre sonra yetersiz kalır . Daha 100 km bile yapmadım ama şuan tam alıştım diyebilirim .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2.el cbr 250 servis bakımlı olursa sıkıntı olmaz 125 bir zaman sonra yetersiz gelebilir

Ninjadan vazgeçmişken tekrar kafamı karıştırmıyım
    Ozaman en kısa zamanda cbr250 fikirleriniz için teşekkürleer

Motosikleti
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motoron.com.tr//HaberDetay.aspx?ID=331

bu yazıyı okursan kafanda herşey netleşecektir

Güzel yazı dostum paragraflar samimi yazılar fln hoşuma gitti fakat . Kararlaştırılmış herşey şartlara rağmen doğar ben ninjada kararımı verdım nınja vs cbr hakkında o kadar çok şey yazılır biçilir ki . Oooo ninja'cı şahsen ben derim ninjanın garenajı daha kaslı falan o der ben az yakıt yakıyorum uzaar gider Her ikiside çok dikkat çeken bi motor hangisiyle caddeye çıkarsan çık gözleri üstüne alırsın gerisi hoşlantı bana ninjanın kaslı gorunumu daha cok cazip veriyo o zaman hyosung al dicekler hysoung'un iç donanımı hiç cezbetmıyor benı ninja iyidir . Paylaşım ıcın saol

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yazı dostum paragraflar samimi yazılar fln hoşuma gitti fakat . Kararlaştırılmış herşey şartlara rağmen doğar ben ninjada kararımı verdım nınja vs cbr hakkında o kadar çok şey yazılır biçilir ki . Oooo ninja'cı şahsen ben derim ninjanın garenajı daha kaslı falan o der ben az yakıt yakıyorum uzaar gider Her ikiside çok dikkat çeken bi motor hangisiyle caddeye çıkarsan çık gözleri üstüne alırsın gerisi hoşlantı bana ninjanın kaslı gorunumu daha cok cazip veriyo o zaman hyosung al dicekler hysoung'un iç donanımı hiç cezbetmıyor benı ninja iyidir . Paylaşım ıcın saol
    Şurda yanlışınız var. Ninja cbr dan falan kaslı değil . Ha gtr dersiniz tamam. Evet daha iri . Fakat ninjayla kendi cbr mi yan yana gördüm . En ufak fark yok. Hatta benimki beyaz olduğu için daha bile iri gözüküyordu dersem yalan söylemem. Aklınızdan çıkarın kaslı olayını. Eğer kas istiyorsanız hyo alın. Yoksa cbr ile ninja aynı ebatta.

paketci03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    ben ybr yi satıp ninja almayı düşünüyordum hız için ama peder araba alalım dedi bana kalırsa cbr al çünkü servis yedek parça bol kawazaki de güzel çift silindir hızlı ama yedek parça hemen bulamassın tamirden anlayan varmı birde orası var .

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurda yanlışınız var. Ninja cbr dan falan kaslı değil . Ha gtr dersiniz tamam. Evet daha iri . Fakat ninjayla kendi cbr mi yan yana gördüm . En ufak fark yok. Hatta benimki beyaz olduğu için daha bile iri gözüküyordu dersem yalan söylemem. Aklınızdan çıkarın kaslı olayını. Eğer kas istiyorsanız hyo alın. Yoksa cbr ile ninja aynı ebatta.

Doğrudur hocam belkı bana oyle gelıyo. arkadsın paylastıgı linkde 5. fotografta ıkısıde arka arkaya gozukuyor gerçekdede gördüm ninjayada oturdum cbr'ada bana ninja bıraz daha kaslı gıbıme gelıyo zaten Kg olarak daha agır dıye hatırlıyorum ninjayı yanlış da hatırlıyor ola bilirim. Belki bana öyle geliyo aynıdır belkide

paketci03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    ha bu arada hemen satamassın bence kawazakiyi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabi ki 250r

Motosikleti
    Her satıcının bi alıcısı vardır ya bence . Mesela şimdi sahibinden.com'da bakıyorum paramı denklestırdıgımde en guzel ninjayı satın alıcam Yeri gelicek . Allah ömür verirde büyük bir kaza atlatmadan güzel tecrube edindiğimiz zaman bi 10bin km fln yaparsak sonra satmayı dusunucem belkı benım gibi insanlar olucak satın almayı bekleyen kısmet o iş biraz ya

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)