Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

küçük cc ile en fazla kaç km yol gittiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    ybr 125 kurban Bayramında 2300 km yaklaşık... Son gün 700-750 km kastamonu Araç erzincan arası geldim.
    ces2050 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    mobylette airsal silindir 1919 karburatör ön dişli 13 arka 45 çanakkale eskişehir çanakkale izmir yol sorun değil 100 km 3,5 litre sürat 75 km oratalama
    PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    cbr 250 ile 3 günde 2400 km

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    ilk motorum zealsun 150cc chopperdı ve yalovadan ayvalığa 350 km yol aldım dönüştede 350 dersek 700 km yol yapmıştım ve ilk uzun yolculuğumdu çok zevk aldığım bir yolculuktu fakat bursaya gelmeye doğru karabey taraflarında öyle bir rüzgar vardıki çok zor tamamlamış duvar eşliğinde gelebilmiştim.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    10 günde toplam 2700 km: istanbul-antalya-istanbul ve rota dışı. Bir günde Antalya- denizli Balıkesir: 554 km. ktm duke 125+ bagaj falan.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı yeni görüyorum.

Otuz sene kadar önce iki kişi 49cc mobylette ile gece İzmir'den Bodrum'a gidiş, Bodrum'da deniz güneş akşam üzeri yola çıkıp gece İzmir'e dönüş.

Var mı Mobylette ile uzun yol yapan?
    Büyüksün ihtiyar.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 ile 2009'da evden çıkıp dönene dek 2800km yaptım, bir günde maksimum 650km gittim. Siteden BIYIKLI ile beraberdik, o da Hyosung RT125'leydi.

Yolculu olarak kız arkadaşımla beraber bu yaz İstanbul-Gökçeada yaptık, gün içinde maksimum yolumuz 350km oldu.

250km'den az yol yaptıysam "uzun yol" saymıyorum
    Ne günlerdi be Kütükcan! Hayatımda yaptığım en rahatsız yolculuktu ama bir o kadar da zevkliydi be! Karadeniz turu içimizde kaldı, yapalım bu yaz diyecem ama ikimizinde başı bağlandı zor bir daha zorrr! Veya kaçalım anasını satayım dönüşte yer dayağı otururuz.

(Rx125sm'leydi olacak)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum zealsun 150cc chopperdı ve yalovadan ayvalığa 350 km yol aldım dönüştede 350 dersek 700 km yol yapmıştım ve ilk uzun yolculuğumdu çok zevk aldığım bir yolculuktu fakat bursaya gelmeye doğru karabey taraflarında öyle bir rüzgar vardıki çok zor tamamlamış duvar eşliğinde gelebilmiştim.
    orası hep öyledir ben çok çektim o yoldan valla ama rüzgar olmadığı zamanda tadından yenmez düz kapatmalık bir yol
    gugukk bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Çelik Crown 150 ile tek kontakta sadece benzin almak için ve batmanda 1 saat yemek için durdum
    13 saat sürdü bir hafta bel ağrısından yürüyemedim

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    3 arkadaş geçen yaz cbf 150, ybr 125 ve apache rtr 150 ile İstanbul'dan çıkıp Çanakkale üzerinden İzmir'e gittik. Aksilikler çıktığı için yolculuğumuz 16 saat kadar sürdü. Çok yorucu ama kesinlikle çok keyifliydi. Bu yaz arkadaşları ikna edebilirsem tekrar gitmeyi düşünüyorum.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası hep öyledir ben çok çektim o yoldan valla ama rüzgar olmadığı zamanda tadından yenmez düz kapatmalık bir yol
    Dediğin gibi ağustos ayıydı giderken hiçbir sorun yoktu yol akıyordu resmen ama dönerken çok fenaydı birde acemilik zamanlarıydı kontra filan hakketire nsıl gittim geldim allah korudu resmen

ces2050 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc-x150
    bir çok arkadaşın yorumunu okudum ben 2012 de erzurumdan trabzona ordanda sahil şeridinden batuma kadar ybr 125 esd ile gitmiştim banamısın demedi arıza açısından vs. fakat kop geçitini çıkarken dönüşte ovit geçitini geçerken felan biraz zorlandı diyebiliriz. fakat neticede sıkıntısız geçmişti ayrıca oldukça da ekonomik bir gezi olmuştu. velhasılı gidilir gidilmez diye bir şey yok motorunu tanıyorsan kendinede uzun yolda güveniyorsan çok keyifli oluyor.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bir turda max. 1500 yaptım ama bir gün içinde 950 km yaptığım da oldu ybr ile. tamamen kişisel sürüş... kurye falan değilim yani

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    PCX ile 300-350 km civarı. Sanırım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)