Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoran cbs 150 balancer cok kararsizim yardimlariniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    sayin buyuklerim abilerim yasim 17 ve yakinda ehliyet aliyorum son zamanlarda pek sik konu acmaya basladim ama cok kararsizim cb istiyordum butce yetmedi drifte baktim yakit cok lifan emisol cok begendim alanya bayisi getiremem uretmiyolar falan dedi salladi beni simdi motoran cbs 150 balancer i buldum nasildir bilgisi olan yardim edermi rahatligi kullanimi +/-leri yakit tuketimi bayisiyle konustum ellerinde varmis plaka dahil 3600 dediler 5 tanede servisi var sizede danismak istedim simdiden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Drift çokmu yakıyormuş benim niye haberim yok 4.500 km dir ?
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Vitello Life 80
    biraz arastirayim dedim cokta hosuma gidiyo fiyatta uygun ama 3.5 litreden falan bahsedenler oluyo malum bide ogrenci olunca zor olabilir drift sizin yakit durumu nedir acaba

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cok sıkıstırırsan belki o kadar yakar tüketecegi en fazla yakıttır o ben daha göremedim 3.5 lt yi 90 kmyi hic mola vermeden gittim gene yaktıramadım o kadar

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    motoran balancer almak yerine 500lira daha ver. nakitte 3750 ye sıfır honda cb125e al. en azından arkasında servisi var.2-2.5 litre yakıyor..
    Pisman bunu beğendi.

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ya bemde cb 125 e cok ıstıyorum ama zaten motoran a tas catlasa o kadar yapabılırım butceyı cb alamıyorum malesef bana motoran ıle ılgılı bılgı lazım

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ben yıne bu konuyla burdayım cbs ye bakmaya gıttım cok hosuma gıdıyo plaka dahıl 3300 tl dedıler cok kararsızım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Balancer için 3600 TL çok para. Buna bir de 350 TL plaka masrafı eklenince 4000 TL'yi buluyor. Bence sabret fuarı bekle, Hero ve Bajaj modellerini gör. Yok bekleyemem dersen ikinci el YBR 125 al sonra satarsın.

Motosikleti
    Vitello Life 80
    hayir plaka dahil 3300dediler herseyiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)