Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Paketçiliğe(dominos, burger king) yeni başlayanlara tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI
    cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübelerinizi,nelere dikkat etmek gerektiği ve nelerin yapılmaması gerektiği gibi şeyleri paylaşın lütfen.
    Bir gün hepiniz ölceksiniz biz hızlı olanı seçtik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    1 -Bilmedigin yerleri kesinlikle biliyorum bulurum diye alma.

2-İş ne kadar çok olursa olsun her zaman tek paket almaya çalış.

3- Gittigin adisyonları mutlaka sakla üstüne sistemde fazladan paket atılabiliyordu bizim şirkette.

4- Motorun sorunluysa hemen şirkete bildir filo kiralama gelip halletsin.

5- kask tak mutlaka ruhsat taşı.

6- Motor zimmet formu imzalarsan motorunu kimseye verme.

7-Post cihazını işe gelirken yanına al kaybettigin silipleri gün sonunda bulabilrisin kendinden başka kimseye kullandırtma.

8- Navigasyon cihazı al.

9- Adresi bulamassan dolanma yada dolaşma. etrafta kuryeci görürsen durdur sor. Çekinme hepsi kardeşdir

10- yola cıktıgın zaman tek dostun senin gibi kuryeci arkadaşlarındır ( genelde ) diger taşıtlar arabalar diger motorcular kuryecileri çok sevmezler. Heleki arabalar motorluları 1 sevmiyorsa kuryecileri 10 sevmez. Bunlar kesin yargılar degil sadece aklında bulunsun.

Şirketten Şirkete degişebilecek şeyler bunlar fakat çogunda prosüdür aynı.

İş kolay gözükür fakat sandıgından daha zordur bence bulaşma. allah yardım etsin.
    caferacer21 ve cyberdanger bunu beğendiler.

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Paketi yetiştiricem diye gaza gelme, kimseyle paket yarışına gelme, dominosa asla işe girme ( diğer şirketlerin şartları daha iyi ) dükkanın kurallarına daima uy. Ben 3 ay dominosta çalıştım asla dominosa işe girmeyin ( temizlik, masa servisi vs ) paket dışında çok iş var. 3 ay boyunca aferin alarak çalıştım, geçen ayın onunda çıktım. Adisyon paramı alamadım 145 lira param kaldı içerde zehir zıkkım olsun.
    CEM. ve cyberdanger bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paketi yetiştiricem diye gaza gelme, kimseyle paket yarışına gelme, dominosa asla işe girme ( diğer şirketlerin şartları daha iyi ) dükkanın kurallarına daima uy. Ben 3 ay dominosta çalıştım asla dominosa işe girmeyin ( temizlik, masa servisi vs ) paket dışında çok iş var. 3 ay boyunca aferin alarak çalıştım, geçen ayın onunda çıktım. Adisyon paramı alamadım 145 lira param kaldı içerde zehir zıkkım olsun.
    Bölge müdürünle irtibata geçebilirsin ? Restorant müdürünü şikayet et .

Sana bunu yapan vardiya müdürüyse Restorant müdürüne şikayet et.

Motorcu şefiniz yokmuydu ?

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Parayı kesen restorant müdürü kendine göre asıl olmayan bazı sebepler uydurmuş. Vermiyorum diyor sebepler hakkında vardiya müdürüne soruyorum yanlışımı görmediğini söylüyor. Anlayacağın paranın üstüne yatıyor. Zehir zıkkım olsun. 145 liraya çok ihtiyacım vardı ama neyse.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)