Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana Seyhan'daki Arkadaşların Acil Yardımına İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Adana'da ikamet eden dostlarım, acilen yardımınıza ihtiyacım var, durum şöyle:

20.09.2013 tarihinde ÖZGÜVEN ELEKTRONİK'den aşağıdaki ürünü aldım.

Netex Nt 106 2 Farad Kapasitörlü Full Set 4ga dır. 142,5 TL ödemesini havale ile yaptım. Sonra bana ürün stokta yok dediler, beklerim dedim, 27.09.2013 ürünü SÜRAT KARGO ile İstanbul'a bana gönderdiklerini söylediler, bugün kargoyu aradım, ismimi verdim, adıma kargo olmadığını öğrendim, şimdi telefon ediyorum, soruyorum, birisine sorucaz takip numarasını diyerek 2 saat oldu dönmediler, arayınca NO'ya basıyorlar.

Sizlerden ricam eğer aşağıdaki adresi olan firmaya yakınsanız Allah rızası için gidip takip numaramı sorabilirmisiniz? Ürünü İstanbuldan bekliyorlarmış derseniz durumu anlarlar, İbrahim Tasa isimli kişi ilgileniyor.
    http://www.ozguvenelektronik.org/iletişim

Özgüven Elektronik
    Adres: alidede mah yeni halep öarsısı no:2 P.K. : 01100 SEYHAN / ADANA
    Şubeler : alidede işmerkezi no:23

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

satıcı Niğde'ye toplu mal sattım, oradan gönderdim demeye başladı, bana pek inandırıcı gelmedi, yakınlardaki bir arkadaş uğrayıp numara lazım, arkadaşımız ürünü istiyor derse çok memnun olurum, adamlar uzaktayız diye dolandırmasınlar ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Umarım yardımcı olacak bir arkadaş çıkar. Ürünü neden istanbuldan almadınız ki ?
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım yardımcı olacak bir arkadaş çıkar. Ürünü neden istanbuldan almadınız ki ?
    sadece orada bulabildim, fiyatı da uygundu, nerden bileyim stok'da olmayan ürüne fiyat biçip internete koyabileceklerini, bazı firmalar stok da yok yazıyor, onları elemiştim, ilk defa böyle bir şey başıma geldi ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Selim Kardeş.

Ben Adana'dayım. Verdiğiniz adrese yarın öğleden sonra 4-5 gibi iş çıkışı uğrayabilirim. O saate kadar sorununuz çözülür ya da çözülmezse internete giremeyeceğim için beni bilgilendirirseniz (uğra ya da uğrama diye) boşa düşmüş olmam...

Firma ve adres bilgilerini not aldım. Sabah ola hayrola...

Telefonum: 0 535 556 14 13
    caferacer21, HEROCAN35 ve polo34 bunu beğendiler.
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Selim bey Adana mt den bir arkadaş size bir mesaj yazmıştı ve numarasını bırakmıştı yarın müsait olacağını ve bizzat gideceğini belirtmiş kendisine numaranızı mesaj olarak göndermenizi istemiş. Kendi numarasını da mesajında belirtmiş. Bir bakın isterseniz.
    polo34 bunu beğendi.

caferacer21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan toprak wrc 125
    dayanışma...
    polo34 bunu beğendi.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Dolandırma olamaz merak etmeyin. Ürünü göndermezlerse, başlarına bela oluruz.
    Hem havale yapmış iseniz, yasal olarak da her türlü hakkınızı alırsınız. Çünkü para kayıt altında ama onların ürünü gönderdiklerine dair herhangi bir evrağı yok.
    cenkito ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı MeHMeTK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selim Kardeş.

Ben Adana'dayım. Verdiğiniz adrese yarın öğleden sonra 4-5 gibi iş çıkışı uğrayabilirim. O saate kadar sorununuz çözülür ya da çözülmezse internete giremeyeceğim için beni bilgilendirirseniz (uğra ya da uğrama diye) boşa düşmüş olmam...

Firma ve adres bilgilerini not aldım. Sabah ola hayrola...

Telefonum: 0 535 556 14 13
    teşekkürler, bende numaramı vereyim, 0555 709 70 90, takip no alırsanız mesaj olarak da bana yazabilirsiniz, çaldırsanız ben de sizi ararım, çok sağolun ...
    cenkito bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    TEŞEKKÜR YAZISIDIR ...

arkadaşlar buradan Mehmetk. (Mehmet KIRBOĞA) ve beter-böcek (Emre ÜNLÜKAPTAN) arkadaşlarımıza şükranlarımı, teşekkürlerimi sunuyorum, kendilerine minnettarım, beni orada sahipsiz bırakmadılar, 20.09.2013 tarihinde aldığım ürün güç bela nihayet bugün 01.10.2013 tarihinde kargoya verildi, arkadaşlarımızın sayesinde bu olay gerçekleşti, onlar olmasaydı durum çok vahimdi ...

olay şöyle olmuş: aldığım yer malın distribütörüymüş, mal bitmiş ama kendileri ilanı sitelerinden kaldırmamışlar, ben de ürünü almış oldum, sonra firma bayilerden tedarik yoluna gitmiş, Niğde bayisi Murat Elektronik geçen cuma günü (27.09.2013) ürünü gönderecekken unutmuş, bende pazartesi ürün gelmeyince olayı kurcalamaya başladım, Niğde bayisi bu akşam 17,30'a kadar kargoyu vermemişti, ben de Adana'daki sorumlu kişiyi yine mesajla uyardım, Aras kargo Niğde'ye ürün verilmemiş dedim, onlar da muhtemelen uyardılar, 2 gün Niğde bayisinin kargo yapması için uğraştık ...

iki arkadaşımızın oraya uğraması iyi oldu, adamlarda tırsmıştır, zırt pırt her gün yeni birileri gelir diye korkmuşlardır sayelerinde bu iş çözümlendi, aracıma hoperlör sistemi internetten topladım, nerde en ucuz onları buldum aldım, bir medya market, diğeri sanal pazardı, bu özel firmada kısmetsizlik oldu işte, 10 gün parça bekledim, Aras kargo 3 gün sonra size ulaşır, ürünler hala Niğde'de dedi 13 günde Adana'dan İstanbul'a parça gelmiş olacak ...
    caferacer21, tr_select ve cenkito bunu beğendiler.

MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Selim Kardeşim,
    Sorun çözüldü... O halde ne mutlu bize.

Zaten, patron oldukça mahçup oldu. ''Eğer kargoyu iletemezsek para iadesini yapalım'' sözünü de almıştım, size bildirdiğim gibi... Evelallah elimizden kurtulamazlar. Bizim gitmemiz iyi oldu tabii. Yoksa daha da uzayabilirdi.

İnternet alışveriş sahtekarlığı çok oluyor, keşke her sorun sizinki gibi çözülebilse...

Selamlar.
    Permatiq59, Sinan Er, cenkito ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Güzel dayanışma. İlgi gösteren arkadaşlara teşekkürler
    polo34 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    helal olsun..
    polo34 bunu beğendi.

Adana'da ikamet eden dostlarım, acilen yardımınıza ihtiyacım var, durum şöyle:
    17/02/2016 tarihinde ÖZGÜVEN ELEKTRONİK'den aşağıdaki ürünü aldım.
    doğan şahin ceplik 85 tl havele / eft yaptım
    aradığımda siparişiniz kargoya verildi diyorlar kargo takip numarası veriyorlar kayıt bulunamadı diyor
    firmayı tekrar aradığımda telefonu meşgule atıyorlar

Sizlerden ricam eğer aşağıdaki adresi olan firmaya yakınsanız Allah rızası için gidip takip numaramı sorabilirmisiniz? bekliyorlarmış derseniz durumu anlarlar, İbrahim Tasa isimli kişi ilgileniyor. 68 aksaray dan yazıyorumm lütfen telefon munaram 0545 270 3928

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)