Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125ZNU alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar,

Ben ilk defa motosiklet almayı düşünüyorum. Yakın zamanda ehliyet alacağım. Amacım evime yaklaşık beş km. olan işyerime günlük olarak gidip gelmek, arada bir de Boğaza filan gitmek. Mondial 125ZNU tip olarak hoşuma gitti, bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle kullanmış arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Benim yakın bir arkadaşımda zn var znu ile ikiside aynı motor. Eşşek niyetine kullanılıyor 3 kişi biniliyor kaç kere düştüğünü hatırlamıyorum ama motor banamısın demeden yürüyor Ara sıra sübap ayarı isteyebilir ( sabahları çalışmamazlık yaparsa ) bana göre en büyük sıkıntısı direksiyonu ve ön tarafın yolda gezmesi hele rüzgar varsa 30 km/h ile anca gidilir. Ama eğlenceli bir motordur.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Plastik aksam dandik çabuk dağılıyor düşmesi kalkması olmasa bile. Ufak tekerler kötü bana baya masraf çıkarmıştı. Fazla yakıyor üstelik karbüratör habire bozuluyor alma derim. Bu dediklerim 1500 kmde oldu aldım 6 binde 7600 civarı sattım...

waeder teşekkür ederim, alınır diyorsun yani Kaangngr 1600'e sattım demek istedin sanırım Peki bu fiyatlara yakın tavsiye ettiğiniz motor var mı, sahibinden de 125 znu şu aralar 2.100-2.300 arasında

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Bence bütçe çok az arttırılıp sym fiddle II alınabilir. Zn ye 2100 tl verene kadar fiddle a 2700-3000 vermek daha mantıklı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)