Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

deri ceket alıcam, motora yeniyim o yüzden yardım lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    arkadaşlar dün motomax a gittim ve bikaç deri model denedim
    vücudum biraz orantısız olduğu için montların çoğunun kol boyu uzunluğu bana kısa geliyodu ama 1 tanesi hariç

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...t-pmu2204.html

tipi falanda çok iyi ama bunda yaşadığım sorun:

xl modeli belime biraz bol geldi ve omuz kısmı dar geldi
    xxl modelinde omuzlarım rahat etti ama bel busefer iyice bol geldi

soruma gelecek olursak
    1- beli sarması çok önemlimi?
    2- başlangıçta omuzu sıkan ceket alsam, omuzlar zamanla rahat etmeye başlarmı?

ankarada motomaxdan başka tavsiye edeceğiniz mağaza varsa çok memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Bende tam mont bakıyordum " http://www.feyizoglu.com/Rebel-Deri-Mont_47189.html#0 " bunu begendım feyizogluna bak ıstersen bı
    mertoztekin bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2275.html
    Şiddetle önerilir...

Piyasadaki bütün markaları denedim. Bazılarıyla ufak sürüşlerim oldu... Bütçem 1200 tl civarlarıydı. Benim için büyük para açıkcası, bazıları için ise çerez...

Dainseden tut, revit... Hatta 250 liralık deri montları bile denedim. Bir tek beni benden olan difi monza oldu. 4 mevsimlik deniyor ama hikaye. İlbahar-yaz-sonbahar zamanları kullanılabilir. İçlik yok. Vücuda tam oturuyor ve yarı tekstil. Yarı tekstil olması büyük bir avantaj bence; Çünkü müthiş derecede rahat.

Genelde bir çok deri mont bende üzerine basılmış yumurta hissiyatı uyandırdı. Ne rahat bir motor sürüşü yapabildim ne de motor üzerindeyken rahat edebildim. Sizi bilmem fakat ben sürüşlerimde çok hareket ederim motor üzerinde Belimi çeviririm, elimi kaldırırım, boynumu oynatırım... (uyuşmasın, vücudum hareket etsin diye)

Bütçeyi biraz yükseltip bu montu almanız şiddet ile tavsiye edilir...
    mertoztekin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2275.html
    Şiddetle önerilir...

Piyasadaki bütün markaları denedim. Bazılarıyla ufak sürüşlerim oldu... Bütçem 1200 tl civarlarıydı. Benim için büyük para açıkcası, bazıları için ise çerez...

Dainseden tut, revit... Hatta 250 liralık deri montları bile denedim. Bir tek beni benden olan difi monza oldu. 4 mevsimlik deniyor ama hikaye. İlbahar-yaz-sonbahar zamanları kullanılabilir. İçlik yok. Vücuda tam oturuyor ve yarı tekstil. Yarı tekstil olması büyük bir avantaj bence; Çünkü müthiş derecede rahat.

Genelde bir çok deri mont bende üzerine basılmış yumurta hissiyatı uyandırdı. Ne rahat bir motor sürüşü yapabildim ne de motor üzerindeyken rahat edebildim. Sizi bilmem fakat ben sürüşlerimde çok hareket ederim motor üzerinde Belimi çeviririm, elimi kaldırırım, boynumu oynatırım... (uyuşmasın, vücudum hareket etsin diye)

Bütçeyi biraz yükseltip bu montu almanız şiddet ile tavsiye edilir...
    Ya aslında benımde deri takıntım var yanlış anlamayın sakın yanlış yazdıysam affola ama böyle şişme tarzı gibi mi desem nasıl bılemedım de. Recep ivediğin pizzacı sahnesinde ki mont gıbı gelıyo. benımde 100 1200 tl butcem var kask mont ıcın eldıven dızlık onları saymıyorum . Parasal bakımdan abanmayı mont ve kaska yapıcam fakat biyerden destek gele bılır hibe olarak. gelirse bir üstte attıgım deri montu alıcam gıbıme gelıyo aklım kaldı çokmu pahalı ama bılemedım

mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    Feyizoglu nun mağazası güzelmiş ama sadece istanbulda sanırım :( mağazadan almam lazım giymeden alamam. Modelde hoş ama monta o kadar yatırım yapmak istemiyorum, enazından şimdilik istesemde yapamam
    Difi monzanın tipide çok hoşuma gitti keşke gittiğimde deneseydim ama orda hiç dikkatimi çekmemişti. Tavsiye için çok saol ilk fırsatta (sanırım haftaya) tekrar gidip denicem.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslında benımde deri takıntım var yanlış anlamayın sakın yanlış yazdıysam affola ama böyle şişme tarzı gibi mi desem nasıl bılemedım de. Recep ivediğin pizzacı sahnesinde ki mont gıbı gelıyo. benımde 100 1200 tl butcem var kask mont ıcın eldıven dızlık onları saymıyorum . Parasal bakımdan abanmayı mont ve kaska yapıcam fakat biyerden destek gele bılır hibe olarak. gelirse bir üstte attıgım deri montu alıcam gıbıme gelıyo aklım kaldı çokmu pahalı ama bılemedım
    Şahsen linkteki montu alıcağıma 100 daha verip dainese alırdım. 1200 küsür fiyatı var fakat peşinde 1000 liraya alıyorsunuz.

Ben difi monza aldım 550 lira + agv k3 gothic kask aldım 450 tl + 150 tl adını unuttum güzel bir eldiven aldım = 1150
    Kask-mont-dizliğim vardı zaten. Artçıma kaldı eskilerim .Hem uygun hemde parasını hak eden ürünler ile yeniledim... Bence bu fiyatlar harici verilen para fantezidir
    1000cc+ üst segmentleri saymıyorum tabikide...

Alıntı mertoztekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoglu nun mağazası güzelmiş ama sadece istanbulda sanırım :( mağazadan almam lazım giymeden alamam. Modelde hoş ama monta o kadar yatırım yapmak istemiyorum, enazından şimdilik istesemde yapamam
    Difi monzanın tipide çok hoşuma gitti keşke gittiğimde deneseydim ama orda hiç dikkatimi çekmemişti. Tavsiye için çok saol ilk fırsatta (sanırım haftaya) tekrar gidip denicem.
    Rica ederim. Dediğim gibi bir çok ürün denedim ve 1 aylık araştırma sonucu aldım. Piyasada parasını hak etmeyen çok ürün var. . . İçinize sinen ve parasını hak eden ürünü tercih edin
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    http://www.feyizoglu.com/N86-Classic-N-Com-Vizorlu-Kapali-Kask-3-_47682.html#0
    http://www.feyizoglu.com/Apollo-Mont_46809.html#0

Ekıpman olarak butceme uygun gelecek hemde beni taşıya bılecek olarak bunları dusundum eldıven ve dizlıkde mağzada gormustum feyizoglu benım bı tanıdıgım biraz ındırımde yapar bana Şuan aklımda bunlar var ama almaya gıderken ki bütcemede bağlı bıraz o deride aklım kaldı

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    deri diye ısrar etmeyin bence tekstillere de bakın. deriler sanki biraz şeklim olsun diye alınıyor gibi geliyor bana. ilk ben de deri almak istemiştim sonra arkadaşım vazgeçirdi şu anda montumdan gayet memnunum.

Motosikleti
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri diye ısrar etmeyin bence tekstillere de bakın. deriler sanki biraz şeklim olsun diye alınıyor gibi geliyor bana. ilk ben de deri almak istemiştim sonra arkadaşım vazgeçirdi şu anda montumdan gayet memnunum.
    aynen bıraz deri şekile giriyo ve deri oldugu ıcınde cok pahalı gelıyo halbukı aynı şey ama derinin görüntüsü tekstilde olmuyo işte herşeyin bir bedeli var derler ya sanırım onun bedelide paraaaaa Mağzalarda bile orjinal deri ceketler var 500 tl den baslıyo

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 gün boyunca gezmediğim yer kalmadı bütün mağazaları gezdim hepsini denedim ve alınan sonuç = difi monza telefonu satıp alıcam

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    hudsondan neden kimse bahsetmemiş çok güzel deri montlar var tavsiye ederim

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaliteli denilen hem deri hemde tekstil mont ile asfaltta bir güzel sürüklenmişliğim var... Tekstil mont yırtıldı ve sürtünmeden dolayı derimde çiziklere yol açtı.

Şu şekil olsun diye aldığımız deri mont ise sadece aşındı biraz. Bak sadece montun derisi aşındı diyorum. Vücudumda çizik bile yok... Ki deri mont giydiğim kazada baya bi kaydım, takla attım asfaltta. Bilginiz yok ise, fikrinizde olmasın
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler