Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hayatinda ilk defa motosiklet ogrenmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    1 saattede motoru bir yerden bir yere götürürsün ancak bu demek değildirki kullanmasını öğrenmek.bi kaç gün sonra trafikte olağan bir durumda panik yapıp asfaltı öpebilirsin allah korusun.eğitimlele sürmesini ve nelerle karşılaşıcağın öğretilir tecrubeler ise motoru süre süre kazanılır.600 1000cc almanın yeteneklede alakası yotur yarın gidin bir motosiklet magzasına paranız varsa goldwing verelim derler ehliyet bile sormadan.önemli olan kademeli sürüş 150 cc 250 cc gibi başlangıçlardan başlamak tecrube edinip büyüğe geçmektir. gecen gazetede okudum cc önemli değil önemli olan eğitimdir diye fakat tecrube olmadan motorcuda olunmaz hiçbir eğitimde tecrube vermez..bu acelede sanırsam ondan.bunu dert etme 1. kaç saatını almaz lakin bu seni aldatmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SalcanoV6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf V6
    bende yeniyim motor konusunda 30 dakikada ögrendim 125 liği . araba kullandıysan debriyajı bilirsin zaten ne şekilde hızı ayarlıyacagını araba bilmen yeter debriyaj konusunda motoru kaldırdıktan sonra düz yoldaa ne kadar acemi olursan ol hiçbirşey olmaz sadece konstre ol vites değiştirmekte bişiyok gazı bırak bas deriyaja vites tık desin hemen cek debriyajdan gaza yüklen yanii herşey yürek ama sunu söyleye bilirim direksiyon kullanmıyorum otoyol virajlarında yatıyorum ilk seferlerde bunu yaparken heyecan yaptım ucurumun kenarından yarım metreyle geçtim motor siklet nasılsa ögrenilir öenmli olan dikkattir motorun üzerinde kasma kendini cünkü cok yorulursun koların et kesiği olur :D agrır yan ibende öyle olmustu bilmeyerek aldıgım 0 motoruda sağır ettim sorna geldi mcvp arıyorum burdaa laneyt olsun :(

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)