Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İtalyan Eni Yağları I Ride Ürünleri MotosikletMerkezi ile Sizlerle

Motovento
    REKLAM ALANI

MotosikletMerkezi.com sizlere İtalya ve dünya da birçok ülkesinde motosiklet segmentinde önde ve sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş I ride markası ile Türkiye de satışa sunulmuştur. MotoGp nin sponsoru olan en son İst Park da ki yarışlara da Sponsor ve Katılımcı Olarak yer alan Eni Yağları ASAY Savunma ve Petrol A.Ş.’nin bünyesinde siz motosiklet tutkunları için www.motosikletmerkezi.com adresini açmıştır. Çok yakında Motosiklet ve otomobil yağlarının yanı sıra aksesuarda bir çok yeni ürün ile karşınıza çıkacağız. Facebook sayfamız düzenleniyor oradan da direk sipariş çok yakında verebileceksiniz beğenilerinizi bekliyoruz.
    Sizlere Kaliteli Motosiklet Yağı Seçme Hakkı Sunuyoruz.
    Önerileriniz Bizim için çok değerli ve bizi bu yeni oluşumda destekleyen arkadaşalara süprizlerimiz olacak.

Teierkkürler
    MotosikletMerkezi.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mt de acilen ürün ve sayfa tanıtımları bölümü açılmalı

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hocam bu fiyatlar ne böyle, istanbul parkta 15 tl ye standından aldığım yağ burada 40 tl olmuş % kaç karla çalışıyorsunuz el insaf
    motorcu48 ve Reşit bunu beğendiler.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    segmentin EN İYİ yağı olduğunuzu hangi bilimsel veriye göre iddea ediyorsunuz?
    verirsem parasını kehribar peynirleri diye de sponsor olurum. bu hiç birşey ifade etmiyor. petronas da mercedes sponsoru ama beğenmedim. bana en iyi olduğununu belirten bilimsel verileri söyleyin ben de motulu bırakıp sizin yağı kullanayım

Öncelikle merhaba Avrupa nın ve Dünyanın en büyük enerji ve baz yağ üreticisi olan eni hakkında biraz sizi bilgilendirelim;

Moto gp-gp2-gp3-SBK Yarışlarının sponsoru olan ve ayrıca kendi ürünlerini bu etkinliklerde kullandıran eni zorlu pist koşullarında kendi ürünlerini kanıtlamak performanslarını tüm izleyenlere gösterebilmek adına bu tarz etkinliklere sponsor olmuştur. Sponsorluğun temelinde kendi madeni yağ ve akaryakıtının gücünü tüm izleyenlere kanıtlamak vardır.

Ayrıca JASO MA | API SL | ACEA A3 | JASO MA2 … onaylarıyla motosikletlerinize en uygun 4 mevsim kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile TAM SENTETİK olarak üretilmiş akıllı yağlardır.

Characteristics (typical figures) Özellikleri (tipik rakamlar)

Viscosity at 100°C 100 ° C 'de viskozite

mm²/s mm ² / s

18.2 18.2

Viscosity at 40°C 40 ° C'de viskozite

mm²/s mm ² / s

129 129

Viscosity at -25°C -25 ° C'de viskozite

mPa s mPa s

6700 6700

Viscosity Index Viskozite İndeksi

- -

160 160

Flash Point Parlama Noktası

°C ° C

220 220

Pour Point Akma Noktası

°C ° C

-30 -30

Mass Density at 15°C 15 Kütle Yoğunluk ° C

kg/l kg / l

0.861 0,861

Dahası eni toplamda 28 segment ile her motosiklete uygun yağ tasarlamış aprillia –vespa-derbi- piaggio gibi motosikletlere ilk dolum yağ hizmetisunmaktadır.[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Pahalı yav..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ebay'deki satış fiyatları Motul'un yarısından az...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ben fiyatlandırma politikasını hala anlamış değilim,
    Ankarada supermoto yarışlarında standaçmışlardı ve tanesi cidden 15tl gibi bir rakamdı,
    toptancı olmalarına rağmen yani yetkili satıcı olmalarına rağmen aradan 3 ay gibi bir süre geçtikten sonra telefonile irtibata geçip fiyat aldığımda 27-30tl gibi bir rakam elde ettim,
    ve standında koli ile aldığımızda fiyatın 12-13tl gibi bir rakama tekamül edeceğini söylemişti..
    Sizin sitenizde ise fiyatlarda %100 fark var sebebini öğrenebilirmiyiz acaba?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eski logo ve isim

yeni logo ve isim

agip yani ye adıyla eni italyanların milli markasıdır. ve bir çok italyan motosiklet markası eniyi tavsiye eder bu doğrudur

hatırlayamamış arkadaşlara yardımcı olması adına.

yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

sizin kasıla kasıla "motoruma castrol koyuyorum" diye aldığınız yağlardana çok daha iyidir... (motosiklet adına)

bu yağı yıllarca bekledik agip iken gelmedi eni olunca geldi o da kafamı kurcalıyor orası başka..
    motorcu48 bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski logo ve isim
    http://www.cannes-i-get.com/sites/de...erces/agip.jpg

yeni logo ve isim
    http://www.bellisimateknik.com/_img/..._italia-2.jpeg

agip yani ye adıyla eni italyanların milli markasıdır. ve bir çok italyan motosiklet markası eniyi tavsiye eder bu doğrudur

hatırlayamamış arkadaşlara yardımcı olması adına.

yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

sizin kasıla kasıla "motoruma castrol koyuyorum" diye aldığınız yağlardana çok daha iyidir... (motosiklet adına)

bu yağı yıllarca bekledik agip iken gelmedi eni olunca geldi o da kafamı kurcalıyor orası başka..
    Agip ? Vallahi şaşırdım bende dediğinize.Agip iyi firmadır iyi yağdır fakat dediğiniz gibi niye Eni oldu...Onun harici yüksek devirli ve ccli motosiklette motul hariç gerisi yalan diyorum ben inatla...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    repsolünde ne sponsorlukları var fakat bana göre çok kötü

Yorumlarınız ve Uyarılarınız için Öncelikle teşekkür etmek istiyoruz.

Yapmak istediklerimizi şu şekilde anlatmak ve biraz daha açmak istiyorum.

En çok sorulan konu www.MotosikletMerkezi.com adresinde ki yağ fiyatları ; Türkiye de Eni yağlarının özellikle Motosiklet yağ Çeşitliliği ve Kalitesinde I Ride a inancımız tam, kaldı ki Dünya da kendisini kanıtlamış bir marka olarak Motosikletimize verdiğimiz özeni bizlere yansıtmasıdır. Kaliteyi arayan arkadaşlarla kuracağımız yeni Motosiklet Club ile (Ayrıntıları yakında sitemizden paylaşacağız) birlikte hareket edip aynı dili konuşan grubu oluşturmak ve birbirine fayda sağlayacak topluluğun yapacağı bir çok organizasyonda aktif rol almasını aynı özenle oluşturacağız.
    Firmamızdan yağ alan Motosiklet severlere müşteri olarak bakmadığımızı, kuracağımız Klubun bir parçası olarak, birlikte karar vereceğimiz etkinliklerde fikir alışverişi elde edeceğimiz ortak fikri kalite olan bu topluluğun bir parçası olarak görüyoruz.
    Motosikletinde Eni yağını kullanan arkadaşlara ilk etkinliğimizde özel davetlerimizi gönderip bir sonra ki aktivitenin ne olması gerektiğini beraber kararlaştıracağız. İster Eni yağını sipariş verirken kullandığınız e mail adresine ya da verdiğiniz telefon numarası ile sizi birebir arayıp davet edeceğiz. Bu aşamadan sonra birlikteliğimizi kendi aramızda yapılan toplantı da ne tür bir organizasyon veya etkinlik yapmalıyız buna karar vereceğiz.
    İst Park ve Ankara da ki standalarımız da verilen ürünler sadece sembolik fiyatlardı, yani sizlere Eni burda yağımızın kalitesini görün demek istediğimiz promosyonlardı. Ve birçok olumlu tepki ile karşılaştık ve yeni Motosiklet Klubumüzün ilk üyeleri ile tanışma fırsatı bulduk.
    İlk Organizasyonumuz belirlediğimiz sayıya ulaşır ulaşmaz bünyemizde ki iletişim bilgilerinde ki arkadaşlarımıza haberdar edilecektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler